100 %
 • 55 800зібрано (з 55 560 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Мета табору- сприяння реабілітації дітей, що опинилися під впливом військових дій, виховання патріотизму та громадянської позиції .

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Війна на Сході України породила гострі стресові ситуації та докорінно змінила спосіб життя значної частини українських громадян.

Найтяжче дітям, адже з огляду на обмеженість їх життєвого досвіду, вразливість та незрілість дитячої психіки, непросто зрозуміти, що сталося в родині, місті, країні. Це  часом призводить до переживання безпорадності, тривоги, навіть до виникнення стресових розладів.

«Я обов’язково ще раз приїду у цей табір, бо він мені дуже сподобався . Я буду пам’ятати його все своє життя!».

 Юлія, 9 років, м. Марганець,            
                                            учасниця табору "Ми-Україна!" (2016)                                           

 МЕТА ТАБОРУ

Сприяння реабілітації дітей, що опинилися під впливом військових дій, виховання патріотизму та громадянської позиції 

Ми створили програму табору , що базується на пізнанні, любові і бажанні творити майбутнє своє і своєї країни - України.

Програма для молодшого юнацтва (5-12 років) направлена на інтерактивне знайомство з історичними, природніми, культурними багатствами України, розробку  проектів з екології, інженерії, сучасної культури й економіки України, мандрівка до Чернігова, зустрічі з цікавими й непересічними українцями в різних галузях розвитку України.

Що очікуємо?

В  інтерактивний спосіб діти пізнають історію, культуру і природу України, командна робота над проектами згуртує дітей. Зустрічі з успішними українцями,  нададуть віри дітям, що саме вони є творцями свого майбутнього та нашої країни.

Програма для старшого юнацтва (13-15 років) - Державотворення.

Дискусії, дебати, рольові вправи на теми: конституція України, законодавча, виконавча влада, ЗМІ,  роль громадянського суспільства у державотворенні, моральні лідери. Відбудуться зустрічі з суддею, депутатами різних рівнів, відомими журналістами, блогерами,  відвідування мерії міста, поліцейського відділку, створення блогів, творчих проектів, мандрівка в Крути.

Що очікуємо?

Діти знатимуть історичні етапи творення нашої держави, розумітимуть, що лежить в основі демократичної держави.

    Під час відвідування мерії і зустрічі з мером міста Чернігова,  діти дізнаються як функціонує виконавча влада, а відповідно розумітимуть до кого, і в яких питаннях, до того ж в який спосіб підготувати своє звернення, заяву.  Такі зустрічі - крок до побудови діалогу і співпраці. Таким крокам варто вчитися.  Водночас, ми наголошуємо, що саме наша таборова молодь є творцями майбутного нашої держави, тому ми вже сьогодні хочемо, щоб вони мали розуміння як працює виконавча влада і яких потребує змін.

Відвідування поліцейського відділку - ще один крок до розуміння позитивів і недопрацювань реформи. Дана зустріч не просто екскурсія, а відверта розмова про те що ще варто змінювати не тільки в поліції, а у суспільстві і яка роль в цьому нашого молодого покоління.

Більшість громадян не знають і не вміють захищати свої права в судовому порядку. Зустріч юнацтва з суддею - розуміння як крок за кроком функціонує суд. Що потрібно робити, щоб відстояти свої права.

Зустрічі з представниками громадських організацій, рухів, журналістами і блогерами, представниками Церкви  розкриють суть громадянського суспільства та його роль у розбудові демократичної держави.

Всі зустрічі направлені на розкриття юнацтву розуміння на скільким важливою і відповідальною для побудови демократії в державі є ефективна взаємодія держави і громадянського суспільства. І що саме від них, юнаків і юначок,  залежить ця ефективність, як ти, хто є частиною громадянського суспільства або ж у майбутньому буде представляти законодавчу, судову чи виконавчу гілку влади.

Діти знатимуть як захистити і відстояти свої права, як ініціювати зміни у своїй громаді.


По закіченню табору суспільство  матиме  свідому своєї громадянської позиції молодь, яка не боятиметься проявляти свою громадянську позицію і буде це робити ефективно, адже знатиме як налагоджувати діалог, захищати свої права, буде прагнути до моральних принців в своїй діяльності. А головне - активно і відповідально ставитиметься до своїх громадянських і професійних кроків. Соціально-педагогічна допомога в часі таборування

Ми розробили ряд вправ на знайомства, які в перші два дні дадуть можливість виявити ознаки та симптоми посттравматичного стресового розладу у дітей . Над якими  впродовж двох тижнів працюватимуть психологи, канестерапевти та педагоги при допомозі арт-терапії, канестерапії, спорту, танців, ігор, і головно, емоційній та психологічній підтримці дорослих і дитячого колективу.ІСТОРІЯ НАШИХ ТАБОРІВ

Це вже 4-й табір всеукраїнський виховно-відпочинковий табір для дітей бійців АТО і дітей, що проживають на лінії розмежування.

Місця попереднього таборування:

- Чернігів (2015)

- Червоноград (2016)

- Лазурне (2017)

Кількість таборовиків: 

80, 135, 150 дітей віком від 5-ти до 15 -ти років

40-50 сумівців, педагогів, психологів, кінологів з собаками-канестерапевтами братів-семінаристів, отців, відомих співаків, письменників та багато інших небайдужих людей з України, США, Великої Британії, Канади, Австралії

У 2017 році в роботі Благодійного табору брали участь і бійці АТО - медична опіка, виховник.

 

 "Юнацтво мого рою подарували мені листа, в якому подякували мені за те, що я допомагали їм і виховала їх.  Але, справді, вони заслужили на подяку від мене.   Ці діти навчили мене більше, ніж я собі могла уявити, і за це я дуже вдячна.  Я матиму спогади, які триватимуть все життя.  Цей досвід змінив мене як людину, і я ніколи не буде такою самою."

Наталя Ступак, виховниця табору "Дерево життя" (2017)Командні, спортивні ігри об'єднають юнацтво з різних куточків України, а професійність і любов до своєї справи волонтерського складу виховників, інструкторів, психологів, братів, отців - духовної опіки, допоможуть дітям подолати страхи, повірити у власні сили, відпочити і пізнати багато нового.

ПРО НАС

Спілка Української Молоді в Україні  - молодіжна громадська організація, яка виховує молодь християнсько-ідеалістичних засадах в дусі патріотизму, готового працювати над розбудовою української державності.  Маючи 93 - річну історію свого існування, охоплюючи понад половину областей України, організація впродовж року працює з дітьми і молоддю через виховників, проводить обласні, всеукраїнські виховно-відпочинкові табори, тренінги та семінари з провідництва. 


 

Цьогоріч нам, як ніколи,потрібна допомога кожного небайдужого до майбутнього нашої України та її дітей.


Бюджет проекту складається з проживання та харчування учасників та волонтерів-виховників, інструкторів, проїзду, друку футболок для учасників, канцтоварів і витратних матеріалів, екскурсій, медичної опіки, витратних матеріалів для ручних робіт та майстер-класів.

Витрати по основним статтям бюджету покривають Крайові Управи Спілки Україської Молоді. Загальна сума бюджету табору становить - 800,580 грн

Кошти зібрані на Спільнокошт покриватимуть такі статті:

Проїзд (виїзд на екскурсії і зустрічі) - 17 000 грн

Матеріали для ручних робіт і майстер-класів - 10 000 грн

Таборові футболки - 15 000 грн

Таборові співаники - 8 000 грн

Адміністративні витрати - 5000 грн

         

        Підтримай творців майбутнього України - її дітей!Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Військово-стратегічна гра "За волю України"

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Дитячий пригодницький журнал "Крилаті"

  0 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Методичне видання "Забави для юнацтва"

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Таборова торбинка

  5 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Таборова торбинка, розмальована таборовиками

  0 доброчинців

  7 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Таборова футболка

  5 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Відеокліп "Люблю музей - 2"

  Відеокліп (музичне відео), який розповідає захоплюючу історію, учасниками якої є діти, що завдяки відвідинам музею, мандрують у часі, де на них чекають несподівані зустрічі та інтригуючі події.

  Viktor
  Bulyha
  • 13
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • DONBAS FRONTLINER

  Збираємо кошти на незалежне репортерське інтерактивне медіа про військовий конфлікт та гібридну війну РФ проти України. Репортери проєкту будуть постійно фізично присутні на лінії фронту.

  Андрій
  Дубчак
  • 84
  • 100
   днів
  • 0
   грн