101 %
 • 100 836зібрано (з 100 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Blog 360 - україномовний проект про подорожі, основна мета якого показати наскільки наша країна прекрасна і дивовижна.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Ми команда однодумців, яка їздить країною та знімає відео, показуючи українські міста: як добратися, куди піти, що скуштувати, розваги, дозвілля, історичні пам’ятки, нові невідомі локації, цікавих людей. В об’єктив проекту потрапляє усе найцікавіше регіону і те, що справді робить місто особливим. Команда Blog 360 подолала вже тисячі кілометрів і її youtube-канал став одним з найпопулярніших україномовних тревел платформ країни.


Для нас це не просто хобі, це ціла ідея, яку ми втілюємо в життя. Наша мета показати людям, що Україна прекрасна та дивовижна. Відкриваючи для себе все нові куточки нашої Батьківщини ми прагнемо передати ці емоції і вам.


ЯК ВСЕ ПОЧАЛОСЯ?

«То була новорічна ніч 2016-го. Четверо друзів, які мали багато ентузіазму, бажання і наснаги вирішили заснувати проект. Тематика своєрідного стартапу дискусій не потребувала – Володя, Мар’яна, Віка і Мар’ян дуже любили подорожі. Одностайність прийняття цього рішення надихнула і стала для всіх нас хорошим прологом.

Кожному із засновників хотілося якнайшвидше взятися за роботу. Про жодне святкування Нового року мова не йшла – до ранку тривало обговорення кожної деталі проекту».

Більше про історію створення проекту за посиланням:
https://bit.ly/2U39ACq


КОМАНДА

Ведучий Володимир Романяк має за спиною найбільше з-поміж усіх членів команди подоланих кілометрів і понад усе у світі любить подорожувати (і смачно поїсти. В нас навіть є окремий хештег #володяїсть). Якщо ти у 30 вже відвідав 30 країн (самостійні подорожі в Мексику, Індію, Китай, Індонезію, Камбоджу та В’єтнам), то вже можеш сміливо називатися туристом зі стажем.

Ведуча Мар’яна Романяк. Одна з найперспективніших журналістів України. Вся душевність кожного випуску Blog360 – заслуга Мар’яни. Крім того, саме у неї є найбільше досвіду у сфері журналістики, тому Мар’яна робить все, щоб проект відповідав професійному рівню телеканалів.

Ведучі проекту під час зйомок випуску про Бакоту


Віка і Мар’ян – ще двоє засновників, без яких проект не зміг би функціонувати. Той об’єм невидимої і чорнової роботи, яку вони виконують – фундамент Blog360. Куди поїхати, як добратися, що подивитися і ще сотні організаційних питань Вікторія і Мар’ян з легкістю поєднували і вирішували. І це при тому, що хлопець більшу частину свого часу витрачає на відповідальну роботу – працює у поліції.В процесі розвитку Blog360 збільшився рівно удвоє. Оператор Ярема вже мав чималий досвід роботи у своїй сфері, тому додав команді професіоналізму і посприяв якісній картинці, якої особливо потребують споживачі кінцевого продукту. Над кожним випуском прискіпливо взялися працювати Остап та Анастасія. Перший робив милим та чітким звучання всього, що можна було почути в кадрі і за кадром, а дівчина взяла на себе функції монтування відео і фінальної підготовки кожного випуску. І нарешті восьмий учасник проекту Любомир був покликаний про все це писати і надати текстового виразу Blog360.ЩО МИ ВЖЕ ВСТИГЛИ?

Подорожуємо вже три роки. Перша мандрівка була у місто Івано-Франківськ. Відтак, відвідали понад 15 міст (Івано- Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Яремче, Ворохта, Криворівня, Чернівці, Мукачево, Ужгород, Шацькі озера, Славське, Волосянку, Замки Львівщини, Трускавець, Рівне, Дрогобич, Кам`янець-Подільський) і з кожної подорожі випустили 20-ти хвилинні відео-історії. В них ми розповідаємо як доїхати, на що подивитися, де краще поїсти та зупинитися на ніч.


Наша перша поїздка

Поїздка в якій здійснилася маленька мрія


Випуск про рідне містоНаша мета – розвиток внутрішнього туризму та популяризація туристичної України на світовій арені. Тому ми почали перекладати наші випуски на 5 мов. Нас дивляться у 80 країнах світу. Досить часто до нас телефонує з США українська діаспора та дякує, що ми нагадуємо їм про Батьківщину.
Ведуча Blog 360 Мар'яна Романяк про подорожі на hromadske:НА ЩО МИ ПЛАНУЄМО ВИТРАТИТИ ЗІБРАНІ КОШТИ?

Як і у всіх починаннях ми зіштовхнулися з проблемою матеріального забезпечення. Нам необхідна нова техніка, а саме камера BlackMagic та інший технічне обладнання (оптика, штативи, мікрофони). Весь цей час ми підтримували проект власними силами, проте тепер ви маєте можливість його підтримати і впливати на його подальше майбутнє.Якщо ми зберемо необхідні кошти тут, на Спільнокошті - фонд "Відродження" подвоїть цю суму. Тобто, якщо ти надішлеш нам одну гривню, то до нас прилетить дві.


Сподіваємося на твою підтримку і до зустрічі у нових подорожах!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 100 грн

  Тепер твоє ім'я буде у всіх титрах нового сезону Blog 360

  14 доброчинців

 • Внесок від 200 грн

  Фірмова наліпка від команди Blog 360, а також твоє ім'я буде у всіх титрах нового сезону Blog 360

  10 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Запрошення на закриту вечірку у Львові, а також твоє ім'я буде у всіх титрах нового сезону Blog 360

  13 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Авторська зустріч з командою Blog 360 у неформальній обстановці, а також твоє ім'я буде у всіх титрах нового сезону Blog 360

  5 доброчинців

 • Внесок від 2000 грн

  Фірмовий светшот або фірмова термочашка, а також твоє ім'я буде у всіх титрах нового сезону Blog 360

  0 доброчинців

 • Внесок від 3000 грн

  Фірмовий рюкзак для справжнього мандрівника, а також твоє ім'я буде у всіх титрах нового сезону Blog 360

  0 доброчинців

 • Внесок від 10000 грн

  Поїздка з командою Blog 360 на зйомки нового випуску, а також твоє ім'я буде у всіх титрах нового сезону Blog 360

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Музей на дотик

  Відтворення 5 макетів музейних експонатів для людей з вадами зору

  Елизавета
  Конакова
  • 10
  • 55
   днів
  • 0
   грн
 • Інклюзивний простір (ХАБ) для "особливих" дітей і їх батьків

  Інклюзивний ХАБ - це адаптоване приміщення в центрі нашої ОТГ, де діти з інвалідністю та їх батьки зможуть реалізувати свої важливі потреби, щоб необхідне стало доступним! Бо важливо - бачити серцем!

  Євгенія
  Богаченко
  • 49
  • 99
   днів
  • 0
   грн