100 %
 • 17 510зібрано (з 17 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 26 листопада 2017 р. 20:24

Головне

«BLS – знання, що рятують життя» - освітній проект метою якого є розповсюдження знань з надання першої невідкладної домедичної допомоги серед школярів міста Дніпро.

Історія


ПРОБЛЕМА

Перша невідкладна домедична допомога потерпілому є не тільки запорукою успішного подальшого лікування, а найчастіше й фактором порятунку людського життя. Бувають ситуації, коли найпростіші дії, виконані швидко і правильно, рятують життя. Саме тому, так важливо, щоб кожна людина вміла правильно і в найкоротші терміни надати першу невідкладну допомогу тим, хто її потребує, а інколи й сама собі.

Протокол BLS (Basic Life Support - елементарне підтримання життя) був розроблений Американською Асоціацією Серця (American Heart Organisation) разом з Європейською Радою Реанімації (European Resuscitation Counsil). Він є загально прийнятим у більшості країн світу. В низці міжнародних досліджень було доведено – виконання рекомендацій даного протоколу підвищує виживаємість до 75%.

У розвинених країнах на урядовому рівні вирішено питання про навчання школярів найпростішим методам надання першої допомоги. Наприклад, у США під егідою міністерства охорони здоров’я та різноманітних медичних благочинних організацій було знято мультфільм, в якому показано, як проводити непрямий масаж серця при його зупинці. Дітей вчать робити натискання «в ритмі диско», тобто з частотою 120 на хвилину до приїзду швидкої допомоги. Це підвищує шанси на порятунок у 3-4 рази.

На теренах нашої держави, на превеликий жаль, подібних програм ще й досі не існує. Саме тому ми вирішили розробити комплексний освітній проект та впровадити його у нашому рідному місті.

МЕТА

Навички надання першої невідкладної домедичної допомоги має освоїти і підтримувати на належному рівні кожен. Загально відомо: чим менша дитина, тим простіше привити їй корисні звички та нові знання. З цією метою ми маємо на меті проводити тренінги серед школярів різного віку у місті Дніпро.

ПРО ПРОЕКТ

На нашому курсі ми навчимо дітей:

·    Базовій підтримці життя (оцінка безпеки місця події, оцінка   життя, забезпечення прохідності дихальних шляхів потерпілого без свідомості, алгоритм виклику бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги, проведення серцево-легеневої реанімації);

·        Перекладання потерпілого в стабільне положення;

·        Наданню допомоги при утопленні;

·        Наданню допомоги при травмах (переломах кісток, вивихах, ударах м'яких тканин);

·        Зупинці критичних кровотеч (накладення пов'язки, що давить і джгута);

·        Допомозі при термічних ураженнях високою і низькою температурою;

·        Наданню допомоги при судомах і отруєннях.

Під час проведення тренінгу ми демонструємо навчальні фільми, читаємо лекції, використовуємо манекени та інше навчальне обладнання. 80% начального часу виділено на практичне відпрацювання навичок.

На сьогоднішній день нами вже були проведені тренінги для школярів 8-10 класів . Дітям дуже подобаються ці заняття, бо ми не лише цікаво викладаємо корисний матеріал, а й приділяємо значну увагу практичному відпрацюванню та симуляціям. За потреби ми проводимо практичні заняття в польових умовах на базі Національного центру військово-патріотичного виховання молоді для закріплення і вдосконалення отриманих знань.

З протоколу BLS починається «ланцюжок виживання». Низкою міжнародних досліджень доведено, що своєчасне та якісне виконання перших двох ланок підвищує виживаємість до 75%. Пам’ятайте: якщо людині стало зле, рахунок йде на секунди і відповідальність за її життя та проведення серцево-легеневої реанімації знаходиться у ваших руках. Лише послідовне виконання кожного етапу в повному обсязі допоможе врятувати людське життя.

Данний курс буде проводитись для учнів 8-11 класів, для діток молодшого віку ми розробили спрощену програму по наданню першої домедичної допомоги.    

              НАШІ ІНСТРУКТОРИ

Канчура Тетяна Володимирівна - лікар за фахом, волонтер за покликанням. У 2017 році закінчила Державний заклад "Дніпропетровську медичну академію МОЗ України", у майбутньому - лікар-анестезіолог, молодший лейтинант запасу військово-медичної служби, багаторазовий участник та призер міжнародних медичних конференцій.

ХТО МИ

«Дух нації» – громадська організація, що об'єднує небайдужих, соціально активних і патріотично налаштованих українців. Наша організація існує з 2015 року, почавши з волонтерського руху, ми зрозуміли, що має зробити більше, тому було сформовано декілька основних напрямів діяльності: суспільний - задля надання юридичної, правової, матеріальної допомоги громадянам; збереження та примноження української культури; популяризація здорового способу життя; захист природи та довкілля; національно-патріотичний - робота з підростаючим поколінням, проведення різноманітних спортивних змагань, вишколів, традиційних свят, освітніх програм; волонтерська діяльність - благодійність, допомога переселенцям, дитячим будинкам, родинам загиблих українських бійців тощо. По кожному з напрямків організація регулярно проводить акції та заходи. 

ЧИМ САМЕ ВИ МОЖЕТЕ НАМ ДОПОМОГТИ?

Для проведення тренінгів нам постійно потрібно витратне: рукавички, бинти, 500 плівок-клапанів - 6000 гривень та невитратне майно: манекен для відпрацювання навичок проведення серцево-легеневої реанімації - 19000 гривень, 10 джгутів-турнікетів - 1860 гривень, 10 ізраїльських бандажів - 2129 гривень. Наших ресурсів не вистачає на закупівлю частини обладнання, тому ми звертаємось до вас за допомогою.

Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви:

·  Зробите фінансовий внесок, щоб підтримати наш проект;

·  Поширите інформацію про нас у соціальних мережах та серед друзів. 

Щиро дякуємо за Вашу підтримку !

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Подяка від нашої команди на Ваших сторінках у соціальних мережах

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Лист з подякою від нашої команди

  1 доброчинець

  29 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Ексклюзивний магніт з ланцюжком виживання, такого 100% не буде на холодильнику ваших знайомих.

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Іменна чашка з нашою символікою

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Яскрава футболка з оригінальним принтом

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Зручна кофта з оригінальним принтом

  0 доброчинців

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

10 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Project «W» – Veterans, Volunteers and William

  Cоціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО

  Олександра
  Ашрапова
  • 33
  • 50
   днів
  • 0
   грн
 • Відкриті партії – шлях нових лідерів!

  Платформа «Відкриті Партії» – прозора система звітності для моніторингу політичних партій, в якій жодне рішення не зможе пройти непоміченим членами спільноти чи бути ухваленим із порушенням процедур

  Андрій
  Юсов
  • 3
  • 100
   днів
  • 0
   грн