5 %
 • 4 516зібрано (з 79 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Крамничка «Книги та Речі з Душею» - соціальний проект для кам`янчан та гостей міста. Зробимо Кам`янець-Подільський кращим разом!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 11

Історія

Крамничка «Книги та Речі з Душею» - це соціальний бізнес, створений, в першу чергу, для громади.

 

Останнім часом відкривається все більше і більше різноманітних креативних просторів. Проте, малозабезпечені верстви населення, через нестачу коштів, не мають доступу до них.

Фінансова спроможність батьків не повинна стояти перепоною для дітей в їхньому самовдосконаленні, а пенсіонерам – необхідне місце, де вони не будуть почувати себе зайвими!


В чому ж соціальна складова проекту?

Крамничка Книги та Речі з душею - це затишне місце з безкоштовним перебуванням для пенсіонерів та школярів. Перебування у просторі Крамнички, користування книжками, доступ до wi-fi та настільні ігри – абсолютно безкоштовно!

На всіх заходах, організованих адміністрацією Крамнички, люди похилого віку та школярі матимуть пільгові зарезервовані місця. Ніколи не рано і не пізно вчитися новому та дізнаватися більше!

 

А що буде ще?

Підбір книжок для різних потреб: навчання, самовдосконалення та проведення дозвілля

  Місце для проведення різних заходів, організованих громадою

Постійні майстер-класи з різних напрямків

Унікальне, безкоштовне місце для письменників

Постійні знижки для студентів


Чому саме такий формат?

 Я маю 5 років досвіду громадської роботи, який просто не міг не розповсюдитись на всю мою діяльність. Я не бачу сенсу робити в житті те, що направлене лише на збагачення чи тільки на реалізацію особистих цілей. Все, що робить бізнес, повинне бути направлене  на всебічне збагачення громади. Тому майбутнє в нашій країні саме за соціальним бізнесом.


Чому саме Кам`янець-Подільський?

Кам`янець-Подільський  - це унікальне мальовниче місто, в якому найбільша в країні студентська громада, розвинений туристський рух та багато творчих особистостей, разом з якими буде приємно проводити  освітні та мистецькі заходи.

 

Простір Крамнички детально спланований для затишного перебування людей поважного віку, школярів, творчих особистостей та людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

Що зміниться у Кам`янець-Подільскому завдяки цьому проекту?

З`явиться простір, де різні категорії населення можуть спілкуватися між собою та ділитися світобаченням. Так громада краще розуміє потреби одне одного, а це запорука міцного суспільства.

Простір, в якому люди поважного віку будуть почувати себе потрібними. Місце відпочинку наших з вами дідусів і бабусь не повинно обмежуватися лавкою біля під`їзду або диваном перед телевізором.

В місті збільшиться кількість громадських майданчиків для обміну творчими надбаннями.

Зростатиме туристичний статус  міста.

  З`явиться простір для презентації  витворів мистецтва місцевих творців, чиї роботи у подальшому будуть прикрашати оселі по всьому світу!


На що збираються кошти?

На оренду приміщення, купівлю книжок, меблів, освітлення, матеріалів для косметичного ремонту, устаткування для приготування кави, рекламу, підключення до мережі Інтернет, посуд, настільні ігри та витратні матеріали (чай/кава /інше).


Що буде зроблено власними силами?

Ремонт приміщення, купівля і встановлення поличок та іншого устаткування, купівля шафи-вітрини для сувенірів, адміністрування простору, частина книжок та сувенірів (50 книжок і 50 сувенірів з особистої колекції), виготовлення, встановлення пандусів та інших необхідних конструкцій для безбар`єрного пересування людей з обмеженими фізичними можливостями.


 А за рахунок чого ж буде існувати Крамничка? Це ж, хоч і соціальний, але бізнес..

Крамничка Книги та Речі з Душею – це також і:

   Привабливе місце для туристів з безліччю сувенірів від місцевих майстрів

☞ Ароматна кава та смачний чай

 Лекції, тренінги та презентації від письменників, режисерів, художників зі всієї України (також з резервованими пільговими білетами)


З радістю відповім на Ваші запитання у коментарях!                                

З повагою, Христина Науменко!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 50 грн

  Фірмова листівка з подякою від автора проекту та філіжанка гарячої смачної кави. І підпис листівки, і приготування кави - власними руками та з любов`ю=) Нагородження у березні 2017

  2 доброчинці

  998 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Цікава книжка з власної колекції автора проекту у подарунок! Нагородження у березні 2017

  3 доброчинці

  97 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Чудова чашка з пташкою для смачного чаювання вдома! Нагородження у березні 2017

  2 доброчинці

  28 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Фірмова чашка з пташкою і цитатою на Ваш вибір+книжка у подарунок! Книжечку підберу за Вашим смаком, а цитата на новій улюбленій чашці надихатиме на звершення щоранку! Нагородження у березні 2017

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Тиждень перебування у просторі Крамнички у подарунок! Перебування, wi-fi, користування книжками та настільними іграми - безкоштовно! Нагородження у березні 2017

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 900 грн

  Фірмовий реглан з пташкою та день безкоштовного перебування в Крамничці для двох. Смачна кава, користування книжками та настільними іграми також входить в подарунок=) Нагородження у березні 2017

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  День спілкування з автором проекту в Крамничці та 3 лекції/виставки/концерти на вибір. Я маю досвід в організації різних заходів та залюбки поділюся з Вами ним! Нагородження у березні 2017

  0 доброчинців

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

35 проектів зараз чекають твоєї підтримки