0 %
 • 100зібрано (з 177 378 грн)

Головне

BookBusStudia - це мобільна освітньо-журналістська студія для дітей та підлітків в рамках пересувного освітнього хабу «Книжкобус».

Історія


Все розпочалося у 2016 році, коли на базі автобусу ЛАЗ у Києві з’явився «Книжкобус». Його було спільно реалізовано Благодійним фондом «КОЛО», Фундацією Дарини Жолдак та КП «Київпастранс». «Книжкобус» став освітнім мобільним хабом, метою якого була і залишається популяризація читання та впровадження новацій в освітній процес.

«Книжкобус» обладнаний таким чином, що всередині діти поринають у фантастичний вимір та мають змогу поринути у світ актуальної літератури українською та іноземними мовами. Відвідати незвичні уроки не тільки зі шкільної програми, а й на цікаві теми, як от: про відомих діячів України чи про сортування сміття або ж фінансову грамотність.

У 2019 році проєкт отримав відзнаку Partnership for sustainability Award 2019 Глобального договору ООН в Україні, а за час свого існування відвідав більше 100 шкіл міста Києва, став впізнаваною локацією більше 30 фестивалей та здійснив більше 70 виїздів до парків та скверів. Дізнатися історію проєкту можна тут або відвідавши сайт.

ЩО ДАЛІ?

Сучасні діти народились в епоху цифрових технологій, тому важливо показати їм і навчити не просто бути споживачами, а генерувати свій власний контент, вміти критично мислити, цікаво подавати інформацію та бути ініціативними.

В рамках проєкту «BookBusStudia» планується створення мобільної освітньо-журналістської студії на базі «Книжкобусу». Відвідувачі отримають серію прикладних майстер-класів з проведення та підготовки до інтерв'ю, дискутування, ораторського мистецтва та роботи в кадрі, зможуть записати свої перші роботи. Окремим напрямом планується робота із записів подкастів з сучасними письменниками, де в якості журналістів будуть діти. Мета проєкту — дати школярам корисний для подальшого персонального розвитку інструментарій, а також практично підготувати та дати підґрунтя для вибору професії.

ХТО МИ?

Благодійний фонд «КОЛО» уже більше семи років релізовує масштабні медичні, освітні та культурні проєкти. Детальніше про нашу діяльність можна дізнатися тут.

«Книжкобус» став однією з візитівок фонду та успішним прикладом реалізації проєкту впродовж тривалого часу.

Зовсім нещодавно у нас закінчилася кампанія проєкту «Знай свою Україну» на Спільнокошті, завдяки якій вдалося заручитися підтримкою небайдужих та розпочати запис онлайн-курсу. Ми хочемо застосувати наші знання та досвід, який у нас є та створити новий формат функціонування мобільного хабу, враховуючи потребу учнів у здобутті практичних навичок, які допоможуть реалізуватися в майбутньому.

НА ЩО БУДУТЬ ВИРТАЧЕНІ КОШТИ?

Організаційні видатки функціонування «Книжкобусу» протягом 2016-2019 рр. покривались рахунком благодійних внесків до Фонду. У 2019 році проєкт отримав грант у розмірі 197 тис.грн. від IWCK (The International Women's Club of Kyiv) та з червня 2019 р. по травень 2020 р. усі потреби у фінансуванні проєкту були покриті. Проте, з приходом пандемії COVID-19 функціонування автобусу у звичному режимі стало майже неможливим, тож ми взяли паузу та провели реконструкцію та відновлення бусу. Наразі для перезапуску нам необхідні кошти для закупівлі необхідного базового комплекту технічного обладнання та оплати роботи команди проєкту. Ми сподіваємось залучити 159 640 грн.

Кошти будуть витрачені на:
- оплату праці методистів та монтажерів;
- технічне обладнання;
- функціонування автобусу;
- промо-кампанію.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Електронна подяка в знак вдячності за вашу довіру

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Закладинка для вашої улюбленої книги

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Набір подарункових листівок

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Книга з автографом українського письменника

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Промокод на купівлю книг в онлайн-магазині "Наш Формат"

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Можливість стати учасником подкасту, який будуть реалізовувати діти

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

36 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Художній роман про післяпологову депресію

  “У ванні з восьминогом” — це відвертий роман про післяпологову депресію, який привертає увагу до непростої теми та має на меті допомогти мамам України попередити цю хворобу або почати лікування.

  Анна
  Кириченко
  • 28
  • 90
   днів
  • 0
   грн
 • Театр Драматургів

  Створення сценічної платформи для сучасних українських драматургів

  Oksana
  Grytsenko
  • 22
  • 60
   днів
  • 0
   грн