8 %
 • 8 750зібрано (з 109 000 грн)

Головне

Мистецтво важливо не збагнути, а відчути. Ми пропонуємо створити бродвейський мюзикл для людей з порушеннями слуху.

Історія


Ми - театр мюзиклу "Povir"! Захоплені мистецтвом бродвейського театру в Америці, ми перші починаємо розвивати культуру мюзиклу в Україні, саме у бродвейському жанрі і форматі. І хочемо принести її у світ людей, які до цього були далекі від мюзиклів, для яких цей театральний жанр був незрозумілий і недоступний, тому що вони не могли його почути - у світ людей з порушеннями слуху.


Приводом створення подібного проекту стала така соціальна проблема як інформаційний вакуум людей з порушеннями слуху і порушення їх права на отримання інформації, що повинна подаватися доступним шляхом за допомогою візуалізації:

 • титрування, 

 • перекладу жестовою мовою, 

 • супроводу звукових оголошень текстовими повідомленнями.

А якщо говорити про світ театрального мистецтва, то тут майже не існує інклюзивних проектів.

Просто уявіть, що поряд з вами є люди, які взагалі ніколи не були у театрі або не розуміють цей вид мистецтва як такий, тому що просто не мали можливості його почути. Люди, для яких така творчість завжди була недоступною. А, тим паче, такий жанр, як мюзикл, в якому все відштовхується від найемоційнішого виду мистецтва - музики.

МИ ПРАГНЕМО ЗМІН!

В Україні подібні проекти унікальні і їх втілення дасть змогу величезній кількості людей відчути себе рівноправними громадянами і людьми. 


Ми пропонуємо створити мюзикл, який буде забезпечений усім необхідним аби його зрозуміли і відчули люди з порушеннями слуху. Наш проект допоможе поринути в казку, відчути себе частиною історії героїв та повірити в дива кожному! Перш за все, проект націлений на дітей. Важливо, аби змалечку вони відчували себе повноцінною частиною суспільства, аби в дорослому житті їх нічого не стримувало на шляху до здійснення мрій.


Враховуючи досвід наших однодумців і потреби людей з різними порушеннями слуху, ми будемо використовувати найбільш ефективні методи перекладу і адаптації. 


Після реалізації 4-х вистав ми плануємо розширити вплив на театральну культуру України та методи залучення людей з порушеннями слуху до театрального мистецтва. І готові ділитися своїми ідеями з креаторами. У наші плани входить зробити мистецтво інклюзивним не тільки для людей з порушенням слуху, а також для людей з порушенням зору, ментальними порушеннями тощо.

Наша команда складається з режисерів-сценаристів, балетмейстера, команди хореографів, трупи акторів-вокалістів та спеціалістів з питань інклюзивності. Кожен з учасників театру активний член команди і готовий працювати на благо нашого суспільства. Ми усі впевнені в тому, що нізащо не спинимось і втілимо мрію у життя.

                 

Разом ми вже створили 4 повноцінних шоу: 


Останній з них ми відіграли 5 разів на різних сценах Києва, і саме його плануємо зробити інклюзивним для українського глядача.

Ми активно беремо участь у благодійності, тому запрошуємо на наші вистави дитячі будинки та будинки-інтернати. З огляду статистики минулих 5-ти показів, кожен третій глядач відвідав виставу безкоштовно.

Наразі ми потребуємо фінансування нашої ідеї. Для удосконалення наших вистав, як технічно так і кадрово, нам необхідна сумма в 109 000 грн. Це забезпечить проведення 4 вистав. 

Загальна кількість глядачів - близько 1000, 300 квитків будуть безкоштовно надані сім’ям у складних сімейних обставинах та інтернатам для дітей з порушенням слуху.

Ці гроші підуть на:

1. Оплату роботи акторів, режисерів, технічного персоналу, перекладачів та інших спеціалістів.

2. Додаткове технічне обладнання.

3. Адміністративні витрати (адміністратор, логістика).

4. Орендну плату залів.

Ми, командою театру «Povir», понад усе бажаємо, аби у найближчому майбутньому, наша країна була витоком найбільших позитивних змін у світі. І плануємо впливати на культуру суспільства в Україні, закохуючи у творчість якомога більшу частину населення країни і в першу чергу тих, для кого подібне мистецтво раніше взагалі було недоступним.

Будемо дуже раді, якщо ви станете тими, хто підтримає нас у розвитку!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Особиста згадка у пості з подякою на Facebook:)

  1 доброчинець

 • Внесок від 100 грн

  Подяка від артистів та глядачів у відео на нашому каналі в YouTube та на Facebook!

  0 доброчинців

 • Внесок від 200 грн

  Оригінальний стікер "Арабська ніч"! (для жителів України)

  1 доброчинець

  199 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ексклюзивне фото з акторами на сцені після спектаклю!

  0 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Афіша спектаклю з автографами усіх акторів! (для жителів України)

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Зустріч з артистами шоу на каву!

  0 доброчинців

  25 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

28 проектів зараз чекають твоєї підтримки