136 %
 • 37 500зібрано (з 27 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 22 липня 2018 р. 12:55

Головне

КАКТУС Форум -це навчальна програма для підлітків 15-18 років, які розробляють власні соціальні проекти, будують план свого професійного розвитку, розширюють кругозір у питаннях прав людини, інклюзії.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Чому ми це робимо?

Ми віримо, що, хоча і неможливо одночасно вирішити всі світові проблеми, кожен з нас все ще може мислити глобально і діяти локально. КАКТУС надає необхідні навички та інструменти, щоб спочатку аналізувати, а потім найефективніше вирішувати проблеми у сфері освіти, екології, прав людини та інших.

Цього року КАКТУС Форум відбудеться з 26 липня по 5 серпня у місті Тернопіль. І стане ювілейним десятим форумом, де візьмуть участь 54 неймовірних учасники з усієї України, відібраних на основі мотиваційних відео та проектних ідей.Ці цілі досягаються завдяки:

 • сесіям з командної роботи, де учасники навчаються, як ефективніше спілкуватися та працювати разом у команді, як виявляти свої сильні сторони та вдало їх використовувати для досягнення спільної мети, як виходити із зону комфорту та підсилювати свої слабкі сторони

 • сесіям з проектного менеджменту, де учасники проходять кожен з етапів планування проекту - від проведення дослідження у громадах до прописування бюджету. На останній 10 день Форуму учасники презентують свої проектні ідеї і мають готовий план дій по його реалізації.

 • сесіям на вибір. Це унікальна можливість підсилити свої навики в тому, що непередбачено шкільною програмою. Це може бути творче письмо, фотографія, програмування, дизайн-мислення, але основна мета полягає не тільки в тому, щоб поглибити свої знання та навики у певній сфері, а в тому, щоб завдяки цим сесіям знаходити креативні вирішення проблем.

 • лекціям та тренінгам, де запрошені спікери діляться з учасниками своїми особистими історіями про дискримінацію на підставі статі, сексуальної орієнтації, расової або етнічної приналежності, фізичних здібностей, а також на власному прикладі показують, як в Україні  можна реалізувати неймовірні соціальні проекти у сфері технології, ЗМІ, прав людини, освіти та урбаністики (у 2016-2017 роках спікерами були представники таких ГО “Тепле місто”, “Агенти Змін”, “Радіо Сковорода”, “УМКА”, “Garage Gang”, “Let’s do it Ukraine”, “Garage Hub”, “A21” та інші).

КАКТУС – це ідеальне місце для встановлення цінних контактів з потенційними спонсорами, наставниками і майбутніми членами команди.


Чому це важливо?

Головне в КАКТУСі – люди та розвиток. За 10 днів Форуму діти пізнають себе з іншого боку, а також відкривають для себе теми, які стосуються кожного (наприклад, довкілля, інклюзія та права людини). Оскільки підлітки будуть змінювати Україну через 5-10 років, надзвичайно важливо саме зараз визначити, що вони можуть зробити для того, аби в українському суспільстві було комфортно жити як їм, так і іншим людям.

Так, кожен учасник обирає конкретну тему, актуальну для його громади, шукає шляхи роботи з проблемами, виявленими до Форуму, і наприкінці вже має повну концепцію свого проекту: мету і ціль, бюджет і план дій. Таким чином, після Форуму залишається лише один крок – втілити свої ідеї в життя.А чи є приклади успішних проектів?

!НАВАЖСЯ!

Одним із численних успішно втілених проектів учасників форуму “КАКТУС” 2017 року є проект “!НАВАЖСЯ!”, в якому Олена Кісловська (16 років) та Поліна Чеснокова (15 років) з Києва взялися за тему інклюзії в Україні.

Дівчата працювали з групою учнів спеціалізованої школи для дітей з особливими потребами в Києві протягом двох місяців. За цей час Олена й Поліна провели 6 семінарів, 2 воркшопи, 1 соціальний захід та 1 зустріч зі спеціально запрошеним спікером зі сфери інклюзії. Дівчата провели заходи на такі теми, як лідерство, робота в команді, боротьба зі страхом та тривожністю, освітні можливості, а головне – показали дітям з особливими потребами, що існує безліч можливостей для їхнього саморозвитку та що українське суспільство є відкритим до інклюзії!

Олена та Політа посіли одне з призових місць у конкурсі для молодих підприємців “Diamond Challenge for High School Entrepreneurs” та планують розширювати свій проект.Сторінка проекту у FB: https://www.facebook.com/navazhsya/

БІОМЕТОД УТИЛІЗАЦІЇ ПЛАСТИКУ

Катерина Малкіна (16 років) з Маріуполя створила екологічний проект про інноваційний метод утилізації пластику одним із багатьох видів личинок. Її проект має два напрями: науковий і соціальний. Катерина працює над проектом у шкільній лабораторії, де спостерігає за поведінкою личинок у різних середовищах протягом певного проміжку часу. Окрім цього, вона організувала зустріч з учнями свого ліцею, де розповіла про свій проект, особливості різних методик утилізації пластику, екологічні виклики та нашу роль у боротьбі з ними в контексті України та світу.

Катерина здобула перемогу в низці наукових змагань у таких країнах, як Україна, Нідерланди, США, Бразилія, представивши свій проект на міжнародному рівні.


А що, коли і проект утілив?

КАКТУС є відправною точкою для всіх людей, які до нього приєднуються. Наші учасники не лише стають лідерами у своїх громадах, але і вступають до провідних українських та іноземних вишів, будуть успішні кар’єри і продовжують підтримувати КАКТУС.
Для чого нам фінансування?

З кожним роком наша організація зростає, розширюючи свою команду та покращуючи якість своїх проектів. КАКТУС Форум фінансується шляхом допомоги наших партнерів (наприклад, “Rotary” в Україні, Тернопільська міська рада) та благодійних внесків від учасників. На Спільнкошті КАКТУС збирає кошти для покриття наступних витрат нашим волонтерам та тренерамМи щось пропустили?

Єдине, чого зараз не вистачає КАКТУСу – це ВАША допомога. Лише замисліться – ви можете не випити кави цього ранку, зате цим частково покрити обід одного волонтера Форуму!

Чи можу я ще чимось допомогти?

Авжеж! Ви можете:

 • поділитися кампанією КАКТУСу в соціальних мережах та закликати друзів її підтримати;

 • повідомити нас про організації, зацікавлені в освітніх проектах для молоді

 • cтати нашим спікером під час форуму або запропонувати іншу форму партнерства(пишіть на cactus.ua@gmail.com)

Залишилися запитання?

Дізнайтеся більше про КАКТУС або напишіть нам:

http://www.cactus.ngo/

https://www.facebook.com/cactusua/

https://www.instagram.com/cactus.ua

https://www.youtube.com/cactusua

https://t.me/cactusua

https://issuu.com/cactusua/docs/cactus_annual_r…

ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ ПІДТРИМКУ!


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 100 грн

  КАКТУС стікери - набір наліпок з символікою організації

  14 доброчинців

  6 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  дизайнерська КАКТУС листівка

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  КАКТУС браслет 2018 року з лого організації

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  сертифікат на гру ultimate frisbie з командою КАКТУС

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  запрошення на CACTUS Forum Alumni Meeting під час 10 Форуму

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  менторство учасника КАКТУС Форуму 2018

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  КАКТУС блокнот з назвою та слоганом орагнізації

  5 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  КАКТУС футболка 2018 року з лого організації КАКТУС

  5 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

57 проектів зараз чекають твоєї підтримки