100 %
 • 45 011зібрано (з 45 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

КАКТУС – це громадська англомовна організація, що сприяє позитивним перетворенням у суспільстві, пропагує та поширює прогресивні ідеї

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Вже 9 років діяльність організації спрямовується на розвиток громадянського суспільства через свідому молодь у віці від 15 до 20 років, небайдужу до майбутнього своєї країни, яка готова навчатися, здобувати нові навички та робити рішучі кроки для втілення власних ідей. 


КОМАНДА

У своїй діяльності КАКТУС об'єднав волонтерів з усієї України та багатьох країн світу, зокрема  із США, Бельгії, Німеччини, Польщі, Нігерії, Мальти та з багатьох інших. За роки існування програми щорічно було задіяно близько 4000 небайдужих людей, які підтримували і допомагали втіленню змін в українському суспільстві. 

Що ми робимо?

Наша діяльність складається з 3 етапів:

 1. Одноденні англомовні семінари в навчальних закладах по містах і селах України, де, протягом 7 годин інтенсивних курсів, ми демонструємо нашим учасникам дві актуальні проблеми суспільства (матеріали і теми лекцій змінюються з року в рік), командній роботі та вступу до проектного менеджменту. Матеріал подається у доступній формі і  сповнений цікавими прикладами, які підштовхують учасників робити зміни, заохочують їх до подальшої діяльності та показують потужність цього інструменту. 
  10й семінар 2016 року в Кременчузі. Сесія Human RightsКадри з тренінгу для персоналу в лютому 2016 року
 2. Десятиденний англомовний форум у липні. Відрізняється від першого етапу масштабом та деталізацією. Кожен день форуму має чітко прописану програму, завдяки якій учасники навчаються заповнювати грантові заяви, здобувають і поглиблюють нові знання, спілкуються з іноземними волонтерами, переймаючи досвід інших країн. За час проведений на форумі учасники переходять від задуму до складання конкретних необхідних кроків для подальшої реалізації проекту, презентуючи свою ідею в кінці.
  Форум 2015 року. Diversity nightФорум 2015 року. Командна робота. Територія Тернопільського економічного університету
 3. Учасники повертаються в свої міста та займаються реалізацією проектів, розроблених протягом форуму. Ми, в свою чергу, надаємо необхідну підтримку у вигляді менторства та грантів.  

  Форум 2015 року. Презентація проектів Форум 2015 року. Презентація проектів 

Що було зроблено?

Більшість учасників продовжують свою участь у програмі, вже в ролі менторів та організаторів. Наші випускники виграють стипендії на програми обміну (FLEX, UGRAD, UWC, Global Schoolars, EMIS, STP та інші), вступають у кращі ВНЗ України та світу, гідно представляють свою країну на змаганнях з різних дисциплін.

Ми пишаємося кожною людиною, яка була залучена в КАКТУСі, бо  їх можна вважати гідним прикладом для наслідування.

Що плануємо зробити?

В наші плани входить організація липневого форуму в Тернополі. Наразі ми вже закінчили сезон весняних семінарів. Також з червня ми створюємо локальні осередки в найбільших містах України, метою яких буде фундаментальна підготовка учасників до форуму та гарантія успішним майбутніх проектів.  

Зараз працюємо над розробкою відеокурсів, що міститимуть матеріали для поглибленого ознайомлення з проектним менеджментом та 5 іншими дисциплінами, які викладатимуться на форумі. Протягом трьох місяців після форуму вони будуть опубліковані на нашому веб-сайті.

Більш детально ви можете дізнатись про це на сторінках КАКТУСа, посилання на які можна знайти нижче.


Фінансування


Всі ці роки КАКТУС функціонував за підтримки різноманітних грантів, що складали основну частину нашого бюджету та підтримки American Councils for International Education, оскільки багато членів нашої команди є випускниками програми FLEX. Отримані фінанси допомагали забезпечувати ефективну діяльність програми весь цей час. За останній рік ми значно розширили програму, з набуттям статусу Громадської Організації, збільшилась команда організаторів і та була розроблена стратегія нашої майбутньої діяльності. Для реалізації поставлених цілей нам необхідна ваша підтримка!

 Зібрані з вашою допомогою кошти підуть на:

 • Медіа-підтримку
 • Організацію ментор-сесії з метою покращення якості проектів учасників
 • Фінансову підтримку проектів учасників
 • Технічну підтримку
 • Підтримку діяльності локальних осередків

 

Як ще можна допомогти?   
Ми будемо щиро вдячні вам за будь-яку допомогу! Окрім фінансування, ми пропонуємо вам приєднатися до  команди КАКТУСа у ролі учасника, члена, ментора чи згодом організатора та стати з нами на спільну стежку до реалізації нашої  мети – зробити майбутнє нашої країни кращим.

  Згодом ви зможете приєднатись до команди КАКТУСа у своєму місті! Підписуйтесь і слідкуйте за нашими оновленнями, незабаром ми викладемо всю необхідну інформацію на нашому сайті і в соціальних мережах

  Сприяйте позитивним змінам разом з нами!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 7
 • Внесок від 70 грн

  Браслет 2016 року з назвою та слоганом організації

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Набір наліпок з символікою організації та листівка

  7 доброчинців

  143 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Логотип організації, вирізаний на фрезерному станку. Діаметр в діапазоні 70 - 150 мм на ваш вибір

  5 доброчинців

  95 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Надрукований на 3D принтері логотип організації. Діаметр 70 мм

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Футболка з логотипом Організації

  5 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Широкоформатний постер, блокнот, комплект наліпок та відкриток.

  6 доброчинців

  44 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Зазначення доброчинця на сайті, та банерах в якості першого партнеру. Запрошення на форум з власною презентацією. Зазначені вище подарунки з символікою на вибір.

  0 доброчинців

  7 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки