32 %
 • 16 230зібрано (з 50 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Майданчик для творчого й інтелектуального спілкування, обміну досвідом і пошуку нових контактів серед кінематографістів, акторів, режисерів і просто зацікавленими мистецтвом людьми

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Історія

Для міста стало доброю традицією, що «КіноШот» ми проводимо вже кілька років поспіль наприкінці серпня. Ось і цього року Черкаський фестиваль короткометражного кіно «КіноШот», відбуватиметься у мальовничій Долині Троянд у місті Черкаси на березі Дніпра з 16 по 19 серпня.


Фестиваль має велику програму, яка включає покази короткометражних фільмів різноманітної тематики, створених в Україні та за її межами, майстер-класи та лекції відповідного спрямування, зустрічі з цікавими й відомими особистостями кіноіндустрії, дискусії з режисерами, знайомимо містян із творчим доробком інших фестивалів України та ін.

Фестиваль невпинно розвивається, тож щороку перед нами постають усе нові й цікаві виклики. Ми збагачуємо фест, насичуємо його інтелектуальними подіями, відкриваємо нові напрямки (наприклад, анімаційну програму), щороку намагаємося приємно подивувати черкащан, гостей та учасників заходу.

Завдяки фестивалю українські режисери можуть презентувати свою творчість, ідеї. В свою чергу громада знайомиться з молодими, талановитими митцями з різних куточків України та світу, що позитивно впливає на імідж міста.

Фестиваль -  це не лише кіно, яке реагує на світ навколо нас, це територія діалогу та взаємодії і між митцями, і між активною спільнотою, і між представниками влади і бізнесу.


Торік "КіноШот" тішив гостей фестивалю й містян насиченою програмою, що розкривала життя міст, яких сколихнула АТО, фільмами гострої соціальної тематики та незвичними анімаційними короткометражками.


Цьогоріч фестиваль короткометражного кіно планує  в позаконкурсній прграмі  показати кращі українські корткометражки минулих років, фільми на підтримку Олега Сенцова та привернення уваги до проблеми політичних в'язнів, а також фільми, зняті дітьми в зоні АТО. Цікавою буде також конкурсна програма, яка включатиме національне ігрове кіно і міжнародне   анімаційне й ігрове. Тут будуть представлені  фільми з таких країн, як Білорусь, Німеччина, Індія, Киргизстан та ін.


Водночас "КіноШот" планує організувати тематичну кіношколу для дітей і дорослих, Майстерки для якої привезуть колеги-тернополяни із кінокомісії. Також у межах фесту мають відбутися творчі зустрічі із відомими майстрами кінематографа.


Чому ми звернулися до вас?

«КіноШот» колись почався із маленької ідеї створити інтелектуальний простір у Черкасах для поціновувачів кіно, а особливо його короткого втілення. Це – некомерційний захід, який організовують на волонтерський засадах, тобто він не передбачає отримання нагороди організаторами. Цей фестиваль ми створюємо власноруч, тому що любимо кіно, любимо Черкаси і переконані: любов ця взаємна.

Наша команда ентузіастів організує покази фільмів у найцікавіших локаціях міста, запрошує режисерів та сценаристів, відомих кінокритиків, формує не лише конкурсну, а й позаконкурсну програму, утворює призовий фонд – і все це за власний рахунок та з коштів, наданих спонсорами фестивалю. Робота оргкомітету заходу триває протягом цілого року, і охоплює низку складних завдань, які потребують значного вкладу і часу, і коштів.

Хоч і бюджет фестивалю досить невеликий, порівняно з заходами подібного спрямування, ми щороку змушені збирати необхідну суму коштів з абсолютного нуля. Проте організація справді якісного і цікавого заходу потребує додаткових коштів.

Куди підуть кошти?

Бюджет Черкаського фестивалю короткометражного кіно «КіноШоту» – це 200 тисяч гривень. Ці кошти спрямовуємо на технічне забезпечення (екран, монтажні роботи, звукове та світлове обладнання, інша апаратура, робота звукорежисера, переклад і підготовку субтитрів), проживання та проїзд членів журі, рекламу, оренду локацій та невеликий призовий фонд для переможців конкурсної програми.

Команда фестивалю не отримує грошової винагороди чи зарплати; ми самостійно оплачуємо мобільний зв’язок, транспортні витрати, перевезення матеріалів, масове листування тощо; залучаємо волонтерів.

Щороку після проведення фестивалю ми збираємо відгуки глядачів, учасників та гостей, а також звітуємо перед спонсорами та партнерами. Ми завжди закладаємо базу на наступні роки, аби щороку проводити унікальний захід, який реально впливає на сучасну українську культуру і стимулює містян до розвитку, безпосереднього залучення у мистецтво кіно.

Нас уже підтримало управління культури Черкаської міської ради та громадськість. Маємо попередні домовленості з розпорядниками локацій .  Щодня ми працюємо над тим, аби залучити якомога більше однодумців, друзів та партнерів фестивалю, які допомагають нам втілити задумане.


Ваша допомога й підтримка стане нам у пригоді, а також засвідчить, що заходи такого рівня й спрямування потрібні не лише волонтерам чи ентузіастам, а всім свідомим містянам!

Місто Черкаси має великий культурний, туристичний потенціал і щоб тримати його у культурному тонусі нам дуже важливі такі ініцативи як фестиваль “КіноШот”

Нашу ідею підтримує Міжнародний Фонд Відродження, який у разі успіху кампанії подвоїть зібрану суму коштом грантової програми.


Бюджет фестивалю близько 200 тисяч гривень, сюди входить

оренда технічного обладнання , оренда приміщення кінотеатру

поліграфічна продукція, оплата проживания гостей ,титрування фільмів.


Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 100 грн

  іменна фірмова електронна листівка

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Подяка у соцмережах на сторінках "КіноШот"

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Афіша з автографами гостей фестивалю

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Фірмовий блокнот "КіноШот"

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Фірмова чашка "КіноШот"

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  фірмова футболка "КіноШот"

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  подяка зі сцени фестивалю "КіноШот"

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Екскурсія по місту ЧЕркаси "Міські легенди"

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Платформа «Острів» на Солом'янці

  Інституційний спільнокошт для нас - це можливість більше ділитися тим, що ми закумулювали на платформі, розвиватися та розширювати спільноту. Ми запустимо резиденції, стажування, тематичні події

  Платформа
  Острів
  • 124
  • 181
   днів
  • 0
   грн
 • Короткометражний фільм "WUNDERKIND"

  (Депутат + ведмідь Грізлі + телеведуча + вундеркінд) х N тисяч - 2 невідомих =? При цьому залишитися у виграші і бажано вцілілим. Як розв'язати цю задачу? Прорахувати всі варіанти !!!

  Andriy
  Snitsarchuk
  • 22
  • 100
   днів
  • 0
   грн