109 %
 • 163 540зібрано (з 150 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Ми принципово не торгуємо нашими матеріалами, а тому нам потрібна підтримка наших слухачів та слухачок. Підтримай чесні новини!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 7

Історія

На Громадському радіо немає дороговартісної реклами горілки чи проплачених політиків-популістів, бо ми не хочемо, щоби прибутки затулили головне,що ми робимо професійно – об’єктивну картину дня.

Ми принципово не торгуємо нашими матеріалами, тому нам необхідна ваша підтримка зараз.


1)  Чому чесні новини особливо важливі, коли наближаються вибори?

Тому що в цей час політики і їхні виборчі штаби намагаються вжити усіх можливих засобів, щоби переконати виборців проголосувати саме за їхнього кандидата. Деякі намагаються обманути людей, або підкупити журналістів, щоби ті вихваляли політиків. На виборах Громадське радіо може розмістити чітко позначену політичну рекламу, але ніколи не подасть заказуху під виглядом роботи своїх журналістів.


 2)  Чому “я ні на що не впливаю” - це міф?

Тому що таким чином виграють ті, кого влаштовує, що нічого не міняється. На нашій пасивності вони отримують свій прибуток.

3)  Чому правда не може бути безкоштовною? 

Тому що безкоштовний лише обман. Але його ціну обмануті усвідомлюють надто пізно. Виробництво текстів, радіо чи телепродукту - коштує грошей. Хто за це платить? Олігархи, політики, великий бізнес - усі кому вигідно завуальовано просувати свої інтереси. 

4)  Чому Громадське радіо просить гроші у своїх слухачів?

Громадське радіо само шукає гроші на свою роботу. Ми отримуємо допомогу від благодійних фондів, розпочали продавати рекламу, залучаємо волонтерів, котрі працюють безкоштовно. Але цих коштів не завжди вистачає, тому ми звертаємося до вас.

5)  А як же гроші від реклами?

Ми розпочали невеликі продажі реклами на сайті і на радіо. Але їх мало. Бо ми хотіли, щоби наша аудиторія більше слухала і читала, ніж відволікалася на рекламу. Тим більше, що ми не публікуємо джинси (прихованої реклами), а також категорично проти реклами алкоголю, тютюну чи предметів розкоші.

6)   У вас же має бути власник – чому він не платить?

Власника у нас немає. Наші радіо і сайт належать громадській організації, тобто нам самим. Поки радіо було зовсім маленьке, ми часто вкладали свої гроші. Але тепер, коли ми мовимо на 17 частотах у шести регіонах України, на супутнику і в інтернеті, наших власних грошей на це не вистачить.

7)   Куди пішли гроші від попередніх Спільнокоштів?

Гроші наших доброчинців пішли на виробництво нових програм (зокрема музичних) і підтримку постійних (таких як Громадська і Ранкова хвилі), на закупки обладнання, трансляцію сигналу і його ремонт, а також як внески для конкурсів з отримання частот у нових містах. 

8)   Що мені робити, якщо я хочу допомогти, але в мене немає грошей?

Станьте нашим доброчинцем, а це означає не тільки давати гроші, але й інакше підтримувати. Розкажіть про цей Спільнокошт своїм друзям, напишіть допис у соціальній мережі. Разом ми - сила!

І на останок...

Ми поважаємо нашу аудиторію і тому пильно ставимося до нашої незалежності. При цьому Громадське радіо не вважає, що бідність є обов’язковою супутницею чесної журналістики. Тому ми працюємо, щоби вийти на безперебійне фінансування.

Наша команда працює для вас і на вас. Ваша підтримка є складовою нашої незалежності і гарантією нашого існування.

В жовтень половина команди увійшла як волонтери. Ті гроші, що радіо має, перш за все ми вкладаємо в оплату передавачів, супутника, серверів на сайті, оренду, тощо. Ми подаємося на наступні гранти і звертаємося до підприємців з пропозиціями розмістити у нас рекламу, чи стати спонсорами програм.


Усе це відбувається на тлі наближення виборів. Коли журналісти найбільших в Україні мовників і сайтів ідуть на угоду з олігархами, отримати доступ до чесної інформації і оцінки подій не так-то просто.

Між розвагами, сенсаціями (і прихованими муками сумління) олігархічні медіа відробляють свої гонорари тим, що закріплюють своїх власників при владі назавжди, бо влада для них це доступ до корупційних мільярдів і безкарності.

При цьому суспільний мовник НСТУ, який є нашим союзником, якраз напередодні виборів не може працювати на повну силу через недосконале законодавство, великі борги і недофінансування з боку Ради і уряду.

В цій ситуації важливий кожен чесний, тверезий і не проплачений голос. Тим більше, якщо це об’єднаний голос професійної команди Громадського радіо.

150 тисяч гривень забезпечать роботу 10 працівників/ць радіо щодня протягом кількох місяців:

- 4 ведучих

- 2 звукорежисерів

- 2 редакторів

- 1 гостьовий редактор

- 1 контент-менеджер (текстова розшифровка готових програм для нашого сайту).

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 9
 • Внесок від 50 грн

  Подяка від усієї команди Громадського радіо! Наш успіх був би неможливий без участі наших доброчинців.

  19 доброчинців

  181 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Можливість запропонувати тему для програм Громадського радіо. Ми візьмемо її до уваги за умови дотримання нашої редакційної політики.

  23 доброчинці

  177 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Запрошення на унікальний Допрем‘єрний показ вистави «Номери» за мотивами п'єси Олега Сенцова 28 листопада о 16:00 у Довженко-центрі

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Квиток на унікальний майстер-клас "Говори, пиши, думай - як ЗМІ!" головної редакторки Громадського радіо Тетяни Трощинської , що відбудеться 04.11.2018 в Creative Women Space у Києві.

  15 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Запрошення на зимовий Квартирник від Громадського радіо 9 грудня о 18:00 в Creative Women Space

  8 доброчинців

  32 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Подяка в ефірі Громадського радіо. Ведучі Громадського радіо передадуть вам привіт!

  6 доброчинців

  94 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Ручка з логотипом "Громадське радіо". Писати разом з улюбленим радіо вдвічі приємніше)

  6 доброчинців

  44 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Екскурсія на Громадське радіо. Побачте за лаштунками як працює незалежне радіо: ньюзрум, служба новин, студія, ефірна апаратна!

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Як щодо прогулянки із Ларисою Денисенко на Оболоні? Чудова можливість познайомитися особисто, отримати автограф чи пораду

  2 доброчинці

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки