1 %
 • 600зібрано (з 60 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Ми створюємо девайс для визначення IQ тварин, який допоможе медикам, вченим та власникам домашніх улюбленців по всьому світу.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Багато людей тримають у себе вдома улюбленців, і ми (команда прогресорів, що змінюють світ навколо себе) не виняток. З нами живе спаніелька на прізвисько Міка - надзвичайно розумна та кмітлива дівчинка. Вона постійно дивує нас своїми витівками, і якось ми вирішили виміряти рівень її інтелекту. Але виявилось, що літератури на цю тему майже немає, а та що є друкувалася ще при Союзі. Але нам все ж таки вдалося відшукати відповідну книгу. В описаних дослідах використовувались картки з малюнками, тож ми вирішили автоматизувати та діджиталізувати цей процес. Так і з'явилася ідея створити Clever Animal.

Наразі, технологію тестування тварин за допомогою приладів з чутливим екраном тільки починають масово використовувати у провідних лабораторіях світу. Досліди, проведені на гризунах за цією методикою, допомагають при вивченні гіпокампа, хвороб Альцгеймера, Паркінсона, Гантінгтона, шизофренії та інших*. Ці тести є універсальними і використовуються як для тварин, так і для людей для виявлення схильності до того чи іншого розладу на ранніх стадіях.

Після декількох місяців занурення у матеріал виявилося, що  прилади для тестування є достатньо громіздкими та космічно дорогими. Обладнати лабораторію хоча б кількома такими дослідницькими камерами фінансово під силу лише потужним науковим центрам.

Ми ж розроблюємо девайс, який буде не більше тостера за розміром, а дозволити собі купити його зможе чи не кожна родина. Відтак, усі охочі зможуть зробити свій внесок в науку. До того ж, тварини не відчуватимуть ніякого дискомфорту, адже тести розроблені у вигляді гри, а дослідження проводяться за звичайних обставин і без примусу.

Крім того, програмне забезпечення, яке є однією з обов'язкових складових девайсу, може використовуватись для тестування людей у клініках.

* https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3532594/, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21903112, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24051961, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24051960 


Оскільки тести на виявлення когнітивних здібностей проводять із достатньо малою кількістю видів тварин, аналіз створеної нами бази даних може привести до абсолютно дивних результатів. Наприклад, виявиться, що черепахи не страждають віковою деменцією. Вчені звернуть на це увагу і визначать, що це через дію якогось диво-гармону, на основі якого створять ліки проти хвороби Альцгеймера.


Наразі, проект завершив етапи "Ідея" та "Обробка тони інформації" і переходить до практичної складової. Зараз розпочата робота над втіленням в життя першого прототипу девайсу, а також розробляється мобільний додаток, сайт та програмне забезпечення. Але попереду на нас ще чекають довгі місяці експериментів, тестування, приведення до "людського" вигляду.

На що потрібні грощі?

1. Розробка аппаратної частини

2. Розробка мобільного додатку

3. Розробка програмного забезпечення

4. Розробка сайту

Якщо вам сподобалась ідея нашого проекту - пишіть нам і ПІДТРИМУЙТЕ НА СПІЛЬНОКОШТІ!;)

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 10
 • Внесок від 1 грн

  Подяка на сайті enot.club та на майбутніх сторінках соцмереж

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Авторська листівка з підписами членів команди + подяка

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Дерев'яний еко-брелок із символікою проекту + подяка

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Дерев'яний еко-сувенір "Кубик" із символікою проекту + подяка

  1 доброчинець

  29 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Дерев'яна підставка під гаряче із символікою проекту + подяка

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Комплект дерев'яних еко-сувенірів + листівка + подяка

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Футболка із символікою проекту+ листівка + подяка

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Можливість прийняти участь у тестуванні програмного забезпечення для перших девайсів + листівка + подяка

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 4000 грн

  Прототип девайсу Clever Animal + листівка + подяка

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 6000 грн

  Найперший у Всесвіті прототип девайсу Clever Animal із іменним підписом + листівка + подяка

  0 доброчинців

  4 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Пригодницька книга для дітей "СВІТ ВТІЛЕННЯ МРІЙ"

  Місія: щоб ця книга з'явилася в кожній бібліотеці України, і кожна дитина мала можливість її прочитати, тому що в ній зібрано багато корисної інформації для формування самодостатньої особистості.

  Константин
  Браво
  • 45
  • 99
   днів
  • 0
   грн
 • Підтримай наш проект та розвиток фрістайлу в Україні

  Метою проекту є підтримка та популяризація фрістайлу в Україні, що, першочергово, передбачає роботу над створенням спортивного комплексу "Фрістайл", який може бути втілений у будь-якому місті України.

  Maksym
  Bilonizhko
  • 17
  • 180
   днів
  • 0
   грн