114 %
 • 34 065зібрано (з 30 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 15 січня 2020 р. 17:09

Головне

Соціальний проект “CLOSED EYES” - це музей-кімната, яка змінить твоє сприйняття світу.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Закрий очі- відчуй серцем!

В серпні 2019 року 30 учнів Жданівської  ОТГ взяли участь в проекті «Розвивайся. Інтегруйся. Дій». Юні лідери пройшли базовий тренінг з інклюзії, навчились проектному менеджменту, провели день волонтерства з дітками з інвалідністю та в кінці проекту організували інклюзивний фестиваль для всієї громади.

Результатом програми було створеня ідеї проекту «Closed eyes», яку молодь мріє втілити для свого селища.

Інклюзія  сьогодні - це невід’ємна складова сталого розвитку суспільства. Саме тому це є  основною темою нашого проекту , в контексті створення взаємодії між людьми з інвалідністю та іншими категоріями населення.

Чому ми це робимо?

На жаль, сьогодні існують бар’єри між суспільством та людьми з інвалідністю, що спричиняють  існування певних стереотипів, нерівності та дискримінації. Ми розуміємо, що ця проблема є наслідком необізнаності населення. Тому хочемо вплинути на це та створити нові можливості для взаємодії та комунікації нашої громади.

Чи було б вам цікаво зрозуміти, що відчувають незрячі люди та як вони сприймають цей світ? Як це читати книги на дотик?  Або як відчути велич Мати Батьківщини чи Ефелевої вежі? Як пересуватися в темряві і розрізняти різні предмети? 

При розробці  проекту,ми задумались над цими запитаннями , адже  за останніми данними кожна третя людина ігнорує вже наявні труднощі із зором, що в довгостроковій перспективі  може спровокувати ще більш негативний ефект. Ми хочемо, щоб кожен відчув себе на місці незрячого, задумався про важливість збереження свого зору, а за допомогою дотику поринув в світ емоцій та нових відчуттів.

Мета проекту - створення можливостей для рівної взаємодії суспільства з людьми з інвалідністю, шляхом реалізації спільного культурно-освітнього проекту.

Яка наша ідея?

Для більшості країн світу різні музейні програми і послуги для незрячих є нормою. Тому ми хочемо створити такий простір, в якому незрячі і люди без вади зору, зможуть разом поринути в цікавий світ відчуттів та активно провести разом час.  

Програма включає в себе 3 складові : 

     feel it         touch it      listen to it

Відвідувачі музею зможуть пройти наосліп смугу перешкод, на дотик впізнати 7 чудес світу, виконати цікаві завдання за допомогою запаху, пограти в ігри на довіру, а також прорефлексувати отримані емоції.

Хто ми?

Наша команда - це активна молодь Жданівської ОТГ, яка робить свою громадою кращою щодня!


Ми віримо, що створивши місце змістовного та активного дозвілля з інтерактивною програмою відчуттів ми привернемо увагу людей до  проблем втрати зору та незрячих людей. А також створимо нові можливості для розвитку нашої громади та будемо поширювати нашу практику на інші ОТГ.

Станом на сьогодні, музей-кімната “Closed eyes” планує бути мобільним музеєм, який буде поширювати свою програму як на базі ресурсної кімнати Жданівської ЗОШ так і поза межами своєї громади. Наприклад представляти свій проект на районних чи обласних подіях, реалізовувати сімейні чи шкільні екскурсії  у форматі квестів для груп з незрячих та нормотипових діток. 

Також в червні місяці на сесії сільради було затверджено планування та створення інклюзивно-ресурсного центру в Жданівській ОТГ, в якому ми плануємо створити наш музей-кімнату на постійній основі. 

Ми віримо в нашу ідею і хочемо запалити вас нею!

Закрий очі - відчуй серцем!


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Яскравий подарунок 3Д листівка з надписом шрифтом Брайля.

  5 доброчинців

  95 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Силіконовий мотиваційний браслет "ПОВІР У СЕБЕ"

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Блокнот з антистрес-розмальовками! Прекрасна річ щоб рефлексувати, звільнити мозок від зайвої інформації та негативних думок.

  0 доброчинців

  30 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Маска для сну з гаслом проекту "Закрий очі- відчуй серцем!

  2 доброчинці

  38 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Чудовий подарунок ,який допоможе зберегти природу на планеті, а також привабити своєю фразою "Супергерой доброчинності"

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Для наших супер-доброчинців ми приготували особливий сюрприз бокс, який прередбачає класне горнятко для гарячих напоїв, 3д листівку та маску для сну.

  0 доброчинців

  20 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

28 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Проєкт "Книги, що говорять"

  Проєкт "Книги, що говорять" - озвучення аудіокниг шкільної програми для дітей з порушеннями зору. "Підтримай дитячу аудіокнигу"

  Олена
  Олійник
  • 134
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • bepartner.com.ua

  bepartner - це онлайн платформа, яка допомагає самостійно знайти бізнес партнерів, компаньйонів, однодумців для заснування або розвитку малих бізнесів та стартапів.

  Дарина
  Авластимова
  • 24
  • 100
   днів
  • 0
   грн