«Саркофаг». Збірка українських науково-фантастичних коміксів

 «Саркофаг». Збірка українських науково-фантастичних коміксів

100%

52 доброчинці

76 161зібрано (з 75 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Видання збірки науково-фантастичних українських коміксів від художника Андрія Данковича

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Друзі, запрошуємо підтримати проект видання збірки українських науково-фантастичних коміксів від художника Андрія Данковича. 


Так, українські комікси існують! Їх мало, про них мало хто знає, але вони є! Більш того, щороку їх стає все більше! І, до речі, в них є нові оригінальні герої (не тільки козаки :-) ) й цікаві оригінальні теми!

Про автора

Художник-дизайнер Андрій Данкович брав участь у підготовці ряду коміксів інших авторів, наприклад, він малював серію коміксів «Пригоди козаків у космосі».

Андрій також створює й свої власні мальовані історії на науково-фантастичну тематику: про космічних дослідників, інопланетні цивілізації, палеоконтакт, аномальні явища, тощо. 

Роботи автора

Автор використовує незвичну й оригінальну, як для коміксів, техніку малювання кольоровими олівцями.

Вся робота ручна, на комп’ютері тільки вставляється текст та робиться мінімальна кольорокорекція. Відповідно робота над кожною сторінкою займає багато часу. Сюжет та діалоги також авторські.

Три роки (!) Андрій малював свій графічний роман на 60 сторінок «Війна богів».

Останні його роботи графічні новели «Світ 912» та «Сон» отримали неочікувану популярність на фестивалях Kyiv Comic Con 2015 та 2016 та VI Книжковий Арсенал.

Закінчити цю серію має нова графічна новела про аномальну зону «Саркофаг», робота над якою скоро завершиться. Наразі роботи можна знайти у вільному доступі на сайті автора: www.davart.com.ua

Враховуючи числені прохання читачів Андрій з командаю підтримки вирішили об’єднати три новели («Сон», «Світ 912» і «Саркофаг») в збірку та видати окремим тиражем під однойменною назвою останнього коміксу – «Саркофаг».

Про збірку

Збірка включає три новели різні за тематикою та сюжетом, а також три бонусні ілюстрації.

«Сон»
Подорож  в інші, химерні світи. Сон прийнято вважати ілюзією, тим чого не було і чого не буде. Але що як виявиться, що дивний світ зі сну - світ, де саме тобі і місце, а не та, здавалось би правильна реальність, в якій ти перебуваєш? Саме це і сталось з головним героєм.

«Cвіт 912»
Хоча людство освоїло міжзоряні польоти відносно недавно, для досвідченого капітана космічного корабля Емертоса Норта ця справа вже перетворилася в рутину. Не чекав він нічого особливого і від наступної експедиції. І тим більше він не планував робити ніяких історичних відкриттів...

«Саркофаг»

Зла гора. Відома як згубне місце з часів, коли перші люди поселились в тій місцевосці. Тільки примарні чутки доходять про неї. Звідти ніхто не повертається. Можливо є шанс дізнатись, що там відбувається, якщо піти за посланцями богів. Але кажуть, що й боги безсилі перед  тим, що ховається всередині гори.

Навіщо нам підтримка

До цього часу комікси Андрія друкувались за власні кошти його друзів, маленьким числом примірників. Але беручи участь у заходах на Kyiv Comic Con 2015 та 2016, VI Книжковий Арсенал, автор отримав багато запитів від бажаючих отримати комікс у твердій палітурці на більш якісному папері з гарною поліграфією.

Для цього потрібна досить солідна сума грошей.
Саме це спонукало автора звернутись до публіки з допомогою в реалізації проекту.

Андрій та команда підтримки щиро звертається до Вас з проханням посприяти народженню науково-фантастичного українського коміксу.

Так як саме наукова фантастика у вітчизняних коміксах поки що не представлена, кожен з Вас може допомогти виправити цю ситуацію!

Нам дуже допоможе Ваша увага і будь-яка Ваша підтримка, і не тільки матеріальна, а й просто відгуки, побажання й, звичайно, поширення!

Щиро дякуємо!

Бюджет: підготовка коміксів до друку, редагування текстів коміксів, верстка, коректура по верстці, друк 1000 примірників - 75 000 грн. 
В проект не включено гонорар художнику і його команді, оскільки найкращою винагородою буде якісний друк коміксів та задоволення читачів. 

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  Фундатори 50 грн. отримають подяку від автора за підтримку проекту та іменну знижку 25% на будя-які комікси автора. Щиро дякуємо!

  5 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Підтримавши проект на 100 грн, Ви отримаєте на вибір одну з графічних новел автора - «Сон» чи «Світ 912». Щиро дякуємо!

  1 доброчинець

 • Внесок від 200 грн

  Збірка трьох коміксів «Саркофаг»! Щиро дякуємо!

  17 доброчинців

 • Внесок від 350 грн

  Збірка трьох коміксів «Саркофаг»! + принт унікальної картини автора «Козаки пишуть листа Дарту Вейдеру» формату А1! Щиро дякуємо!

  2 доброчинці

 • Внесок від 500 грн

  Збірка «Саркофаг» + графічний роман «Війна Богів»! Щиро дякуємо!

  7 доброчинців

 • Внесок від 750 грн

  Збірка трьох коміксів «Саркофаг» + плакат «Саркофаг» + принт унікальної картини автора «Козаки пишуть листа Дарту Вейдеру» + набір всіх частин коміксів "Пригоди козаків у космосі"! Щиро дякуємо!

  2 доброчинці

 • Внесок від 1000 грн

  Збірка «Саркофаг» + графічний роман «Війна Богів» + плакат «Саркофаг» та футболка з унікальним принтом від автора! Щиро дякуємо!

  4 доброчинці

 • Внесок від 5000 грн

  Збірка «Саркофаг» + плакат «Саркофаг» + та (увага!!!) паперовий оригінал обкладинки графічної новели «Саркофаг» або однієї з трьох бонусних ілюстрацій із збірки, намальованих автором. Щиро дякуємо!

  0 доброчинців

  7 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

12 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту