104 %
 • 104 788зібрано (з 100 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Communa.net — це онлайн-осередок ініціативних людей, що об’єднуються навколо соціальних та творчих ідей. Ми прагнемо, щоб в Україні зростала кількість реалізованих проектів

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

ЗАРОДЖЕННЯ ПРОЕКТУ

У пошуках пригод та мотивації, група заінтригованих рівнян зібралися о п’ятій ранку, аби поїхати до Івано-Франківська на дводенний арт-хакатон «Культурний Код Міста». Саме там народилася та поєднала нас усіх ідея створення онлайн-осередку для пошуку та об'єднання потрібних людей для реалізації соціальних ідей!

ПРОБЛЕМАТИКА

Чому сотні, тисячі, мільйони ідей ніколи не втілюються у життя? Відповідь на це запитання дуже проста — немає команди. В 95% випадках дійсно хороша ідея стикається з проблемами відсутності необхідних компетенцій. Ідеолог назавжди полишає свій задум пояснюючи це фразою «У мене немає знайомого перекладача / дизайнера / копірайтера…», а цілком реально, що цей задум міг би зробити світ кращим. 

ІДЕЯ

Суть ідеї — створити онлайн-осередок, де кожен бажаючий, ми називаємо їх ініціаторами, розповідає про свій задум соціального проекту та описує членів команди, яких бракує для його реалізації. В той же час люди, яких захопила представлена ідея — добродії, долучаються та спільними зусиллями втілюють проект у життя.

НАТХНЕННЯ

Перша наша перемога — це команда, що утворилася з таких різних, але захоплених однією ідеєю людей! За 36 годин хакатону ми створили концепцію, скетч сайту, презентацію проекту, з якою зайняли призове місце, отримали підтримку та натхнення на подальші дії, що стало нашою наступною перемогою... 

ЩО ВЖЕ ГОТОВО?

Впродовж наступних кількох місяців ми допрацювали концепцію, розробили дизайн сайту, його структуру, неймінг, намалювали логотип, скетч технічного завдання для розробників та склали бюджет. 

БАЧЕННЯ

В процесі роботи над Коммуною ми зрозуміли, що різноманітність поглядів з різних сфер на одну й ту ж ідею наповнює її зовсім іншим, унікальним змістом. Люди збираються не навколо однієї персони, а навколо ідеї, тому кожен член щойно сформованої команди доповнює її своїми компетенціями та баченням. Саме це має стати основною ідеологією об’єднання людей на Communa.net.

 

КОМАНДА

  

Артем Савюк, фрілансер

Підприємець, за плечима якого не один успішно реалізований комерційний проект. Зараз працює за покликанням душі і здорового глузду — активно займається предметним дизайном, а саме розробляє серію вуличних меблів для відкритих міських просторів та інтер'єрні предмети з природніх матеріалів.

 

  

Аля Огонь, громадський активіст

Ця дівчина ніколи не сидить на місці, тому її оточують креативні люди, що постійно розвиваються. Керівник проектів у громадській організації «Яскраво». Співзасновник музичної агенції «Art Hall». Магістр архітектури. 

  

 

Андрій Тадай, підприємець

Вже чотирнадцятий рік в автобізнесі. Відкрив та керував шинним центром Vianor у Рівному. Наразі заснував та розвиває свою компанію. Організатор спортивних змагань (забіг з перешкодами).

 

 

Олексій Огонь, художник

Народжений у Рівному, живе і працює у цьому ж мальовничому місті. Людина творча: художник, дизайнер меблів та інтер’єрів. Його робота — його ж хоббі. Активний громадянин.

 

 

Артем Зубкевич, дизайнер

Дизайнер з 2002 року. Основна спеціалізація: створення та підтримка візуальної складової бренду (айдентики) та дизайн сайтів. Співзасновник освітнього проекту «Телепортус». Ідеолог «Communa.net».

 

 

Сергій Гемберг, фінансист

Професійний фінансист. З 2002 року працює керівником регіональних банківських відділень. Співзасновник джазового фестивалю «Art Jazz cooperation» та освітнього проекту «Телепортус».

 

 

Дарина-Марія Пазюк, викладач
Волонтер громадської організації «Яскраво». Не уявляє свого життя без громадської діяльності. Працює над молодіжним соціокультурним проектом «ВечірК». Викладає менеджмент та маркетинг.

 

 

ДЛЯ ЧОГО НАМ ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА?

Уся зібрана сума піде на розробку програмної частини Communa.net. Зокрема це верстка сайту, анімація, підключення скриптів, налаштування та підключення ліцензійної системи керування сайтом (CMS), оплата хостингу, ліцензійні шрифти та підтримка сайту на перших 6 місяців. 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 10
 • Внесок від 50 грн

  Електронний лист з словами вдячності від команди Коммуни

  5 доброчинців

  495 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Авторська поштова листівка Олексія Огня з подякою

  47 доброчинців

  253 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Доступ до трьох найпопулярніших записів трансляцій на платформі «Телепортус»: www.teleportus.ua

  28 доброчинців

  172 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Безкоштовна участь у Само→гонці на Пагорбі Слави у Рівному (забіг «Мужність»). Деталі: https://goo.gl/VSLMmH

  4 доброчинці

  6 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Дерев’яна ексклюзивна підставка під кружку від дизайнерів Communa.net

  16 доброчинців

  84 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ваша ідея в першій двадцятці проектів, з якою запуститься Communa.net

  11 доброчинців

  9 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Квиток на міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz сooperation 2016» у Рівному

  7 доброчинців

  13 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Несподіваний подарунок від команди Communa.net

  8 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Екскурсія по місту Рівне з усією командою Коммуни

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 50000 грн

  Наш співзасновник Артем Савюк збриє свою бороду

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Організація пунктів обігріву Зима 2022-2023

  Підготовка до зимового періоду людей похилого віку, ВПО та багатодітних сімей в 2022-2023 роках в Харківській області.

  Suveren
  Vladimir
  • 2
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • UA SOUTH: Медіа про Крим та Південь України

  UA South - незалежне медіа про Крим та Південь України. Команда кримськотатарських і українських медійників пояснює процеси в чорноморському регіоні інформаційним, розважальним і освітнім контентом.

  Осман
  Пашаєв
  • 8
  • 184
   днів
  • 0
   грн