120 %
 • 60 400зібрано (з 50 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Створення соціально відповідального бізнесу із виготовлення натуральних солодощів.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Головне

Velina craft rolls & snacks - це невелике виробництво натуральної та неймовірно смачної пастили, засноване жінкою, яка виховує дітей самостійно та мріє, щоб жінки почували себе економічно та психологічно захищеними у цьому світі. Для того, щоб проєкт існував та розвивався, необхідно закупити нове обладнання та знайти першу помічницю.Історія

Мене звати Веліна і я засновниця та власниця невеликого бізнесу, який займається виготовленням натуральної та корисної пастили. За освітою соціологиня, самостійно виховую двох прекрасних дівчаток: Милославу та Дарину.

Коли моїй молодшій доньці було 6 місяців, ми переїхали жити у село Христанівка, Полтавської області. І саме тут виникла ідея власного бізнесу, яким можна займатися вдома. Друзі підтримали мене ідеями, першим обладнанням, фруктами та безмежною вірою. Так з’явилася перша пастила. Дебют та дегустація відбулась на толоці у Христанівці, а потім вже почалися продажі через Facebook.


Я експерементувала з різними ягодами, фруктами, горіхами, запашними травами, медом та навіть овочами. Частина моїх найкращий смаків - родом звідти. Пастила не містить цукру, борошна, крохмалю, желатину, барвників, різних домішок. 100% натуральний продукт.


За ці 4 роки моє заняття пастилою зазнало різних трансформацій. Це і довготривалі паузи в роботі, спроба повернутися до своєї попередньої професії, вихід на роботу в офіс, опанування двох різних спеціальностей, які зовсім не стосувалися виробництва. Проте було те, що не давало остаточно покинути цю справу: підтримка моїх дітей і друзів, вдячні відгуки моїх клієнтів та те, що я усім серцем люблю те, що роблю та людей, які йдуть пліч-о-пліч зі мною.Рік тому мені пощастило побувати в Литві на ChangeMakersOn BoostCamp 2019. Це неоціненний досвід експертів із різних сфер, нові знання, натхнення та беззаперечний доказ того, що те, чим я займаюсь - цікаве, важливе та необхідне багатьом людям.

В червні цього року я була учасницею Women Biz Camp - надпотужна ініціатива, яка допомагає розвивати жіноче підприємництво та робить його можливим в умовах сьогодення.Чому цей проект важливий

На сьогоднішній день я займаюся цим сама та прагну зробити наступний, доволі великий, крок до масштабування.

 • Перш за все - створити соціально відповідальний бізнес, який забезпечить не лише робоче місце для жінок, які виховують дітей самостійно, а й буде безпечним простором для їхнього розвитку, реалізації своїх вмінь і мрій. Жінка хоче отримувати заробітну плату не тому, що вона жінка, а тому що фахівчиня і варта цього.
 • Наступним кроком буде перехід на використання 100% екологічної упаковки.
 • Також я хочу запустити окрему лінійку для дітей. В якій будуть переважати моно-смаки. Зважаючи на те, що це ідеальний продукт для прикорму, зручного перекусу в дорозі та школі.
 • Для мене, як для соціологині, фахівчині у виробництві корисних солодощів та самостійної мами, важливо звернути увагу суспільства на давно існуючу проблему працевлаштування жінок у подібних життєвих обставинах. А також подати приклад іншим бізнесам, що це не є перепоною.

Перспективна робота з можливістю розвитку - це значно краще мізерних соціальних допомог або одноразових грошових внесків у такі родини.

 • Коли я зможу реалізувати перший крок до масштабування та матиму стабільне виробництво, то у майбутньому вдасться охопити ще один напрямок - співпраця з невеликими господарствами, у яких є надлишок продукції, але є проблеми зі збутом. Для мене є важливим розумне споживання, раціональне використання ресурсів та взаємопідтримка малих бізнесів.
 • Це дозволить працювати з кав’ярнями та створити ще одну лінійку пастили та корисних перекусів для туристів і спортсменів. 

За весь час пастила побувала в 29 країнах світу. І, сподіваюсь, що це лише початок. Дане фото було зроблене в національному парку Torres del Paine, Патагонія, Чилі.


Куди підуть кошти

Проєкт не має додаткових джерел фінансування, саме тому я звертаюсь за підтримкою до небайдужих.

 • Зібрані кошти допоможуть оновити обладнання, за допомогою якого я готую пастилу.
 • Також це буде вдосконалення пакування та запуск реклами, аби про дану ініціативу та пастилу дізналося якнайбільше людей.
 • І найголовніше - створення першого робочого місця для жінки, яка самостійно виховує дитину або дітей.

Подарунки

Ця кампанія не лише про доброчинність, а й про створення спільноти однодумців. Саме тому мої друзі стали партнерами у цьому проєкті.

Виключно для цього збору я приготую ексклюзивний і, поки що, секретний смак пастили, який вразить, здивує та принесе неймовірну радість та насолоду.

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 50 грн

  Дякую за підтримку! Щомісяця ви отримуватимете звіт про діяльність та розвиток компанії.

  3 доброчинці

 • Внесок від 200 грн

  Подяка за допомогу проєкту, пакунок Secret Taste пастили та екслюзивна листівка ліногравюрою від художниці Анни Третяк.

  35 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Подяка за допомогу проєкту, пакунок Secret Taste пастили та фірмові еко-торби Goodies.

  13 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Відео-подяка за внесок у розвиток проєкту, пакунок Secret Taste пастили та вражаюче смачний соус від Mr.Caramba.

  8 доброчинців

 • Внесок від 2000 грн

  Великий пакунок Secret Taste пастили, екслюзивна листівка ліногравюрою від художниці Анни Третяк, можливість протягом наступного року щомісяця купувати 2 набори (по 300 грамів) пастили зі знижкою 10%

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Великий пакунок Secret Taste пастили, екслюзивна листівка ліногравюрою від художниці Анни Третяк, можливість протягом наступного року щомісяця купувати 2 набори (по 300 грамів) пастили зі знижкою 20%

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Великий пакунок Secret Taste пастили, еко-торбинки Goodies, соус від Mr.Caramba, екслюзивна листівка ліногравюрою від художниці Анни Третяк та майстер-клас із приготування пастили.

  0 доброчинців

  5 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

35 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Кінбурн. Територія вільних

  Короткометражний документальний фільм про Кінбурнський півострів. Сучасний симбіоз людини та природи, пошук гармонії співіснування, повернення до своїх витоків, естетичне задоволення.

  Владислав
  Пустовіт
  • 7
  • 45
   днів
  • 0
   грн
 • Клас Елементарного Музикування

  Клас елементарного музикування! Команда школи музики I Love Music розпочинає створення окремого класу, для навчань учнів віком від 1 до 4-х років. Клас який матиме назву Елементарне музикування.

  Alex
  Fizar
  • 3
  • 100
   днів
  • 0
   грн