103 %
 • 7 721зібрано (з 7 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 08 червня 2018 р. 13:53

Головне

Ти поринаєш у свiт, де ще не з'явилися люди, але скоро все змiнеться. Проект "Нащадок Рая", спонукає посилити рiвень популярiзацiї альтернативної фантастики в Україні.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

 Для чого?

   У зв'язку з закриттям у 2012 р. в місті Харкові міжнародного фестивалю ”Зоряний міст”,  розвиток фантастики в Україні припинився. Проіснувавши тринадцять років, прекрасне свято завершило своє існування.   Як делікатно висловився голова Харківського клубу любителів фантастики  Н. Макаровський:  ”...час складний, всі зайняті політикою”.  Прикро.   Адже  до  перших фантастів можна  навіть віднести Івана Котляревського, з його “Енеїдою”, некажучи вже про  Гоголя з твором “Вечора на хуторі поблизу Діканьки”. 

 Шкода, але допомогти профінансувати  фестиваль  в своєму  рідному місті Харкові, я не можу.  Але мені хотілося би  сказати фразою з “Маленького принца” А. Сент-Екзюпері: “ Якщо  зірки запалюються, то це комусь потрібно “.  Необхідно, щоб знов засіяли  літературні зірки на фантастичному небосхилі країни. А доки, щоб друкуватись в Україні, просто добре писати - мало. Треба спочатку опублікувати книгу,  розкрутити ім'я, а вже тоді на тебе вийде видавництво… сусідньої країни. Чому не наше?  В Україні бояться ризикувати, віддаючи перевагу синиці у вигляді класики, будь-яким не перевіреним  новинкам. Адже конкурси з преміями, та іншими відзнаками творів,  через відсутність фінансування не проводяться. Тому   яскравих зірок із зірочками  в літературі   і нема.


  Своєю книгою “Спадкоємець Рая” я хочу звернути увагу на жанр альтернативної фантастики. Змінити відношення українського суспільства до  не простого ремесла “виведення літер” фанатами від літератури.  Разом з вами, ми зможемо оживити нові ідеї не лише в улюбленному для мене жанрі фантастики, але і звернути увагу на усіх молодих письменників України,  які через складні обставини з фінансування, не бачать перспективи видавництва  творів на “папері”. Ти можеш стати тією краплиною, яка знесе греблю застою, та відкриє браму можливостей для появи нових талантів. Першим завжди не легко. Але літературний криголом довжен початися! Як мовиться: якщо не зробив неможливе, не зробив нічого.


Фабула.  

  Якщо ви любите читати альтернативну фантастику і детективи – майбутня книга для вас. У ній ви побачите як виглядало минуле до перших людей. Філософію і вірування  різних народів, що населяли землю. Події перенесуть вас до часів світлих і темних ангелів, що мають загальну таємницю, пов'язану з печерою нейтральної суті. Використовуючи коштовний камінь як провідник, ангелам удалося  підселити у  тіло невидиму сутність,  названу в побуті - душею.  Навколо  одного із каменів,  який схожий на  великий гранат, якраз і розвертається оповідання.  На тлі воєн ангелів, у книзі  показані жорсткі устої стародавнього світу. Розкривається таємниця райського яблука, появи перших людей. Зрозумілим для всіх стає мотив Адама і Єви вкравших  реліквію. 
  Але головне в творі – не це. Книга починається з болю онкохворого, що вимагає паліативного догляду, і закінчується стражданням іншого розумного,  який у  відчаї явив на землю Рай і Пекло. Зустріч з таким явищем як рак, для  мене теж  обернулося реальністю. Частина грошей  від реалізації твору піде на допомогу хворим, таким, що борются із страшним недугом.

                     


Навіщо потрібні гроші?

   Твір, форматом А5, з об'ємом у сто вісімдесят сторінок - написано. Але для того щоб його надрукувати, потрібні гроші. Бюджет розрахований на п'ятсот екземплярів. Тверда, чи м'яка палітурка буде у книзі,  залежить від суми зібраних коштів. Можу відмітити. Пишиться і продовження.  Та  воно з'явиться лише при появі інтереса до  першого тому.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 10 грн

  При сумі перекладу на видання книги до 50 грн. – листівка у вигляді обкладинки і автограф автора з побажаннями.

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 51 грн

  При оплаті від 51 і до 100 грн. – версія книги на електронну адресу.

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 101 грн

  Від 101 до 150 грн.- саму книгу в друкарському виданні.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 151 грн

  Учасники, що надали допомогу проекту від 151 до 250 грн. отримають книгу з автографом, та побажннями автора.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 251 грн

  Учасники, що надали допомогу проекту від 251 грн. і вище, отримають книгу з автографом, та можливість побачити своє ім'я у кінці твору.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  І лише один учасник, який вклав у проект більш ніж щедру суму, отримає книгу з побажаннями , можливість залишити в ній свої дані, а також артефакт, з якого автор брав образ головного героя.

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

6 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Сайт для Батьки SOS

  Спільноті Батьки SOS потрібен сайт - з роз'ясненнями, з шаблонами заяв/скарг, з конкретними рекомендаціями, з успішними кейсами розв'язання проблем, з анонсами подій - зручний і про основне.

  Олена
  Парфьонова
  • 18
  • 30
   днів
  • 0
   грн
 • Чесні новини у час передвиборчої брехні

  Ми принципово не торгуємо нашими матеріалами, а тому нам потрібна підтримка наших слухачів та слухачок. Підтримай чесні новини!

  Liza
  Kuzmenko
  • 262
  • 182
   днів
  • 0
   грн