103 %
 • 51 750зібрано (з 50 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Дантефест — це міжнародний соціокультурний фестиваль, що запитує "У чому цінність людини?" Запитує і пропонує шукати відповіді у музиці, малярстві, книгах та зустрічах із їх творцями.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

29 травня — 2 червня 2019 року у Харкові ми проводимо  щорічний міжнародний соціокультурний фестиваль Дантефест2019, який мовою культури говорить про соціально важливі теми: люди з інвалідністю живуть поруч, навіть якщо ти їх не бачиш. Відкидаючи Сартрове “Пекло —  це інші”, слідом за Тарасом Прохаськом ми повторюємо “Бо інші — то рай”. І ми хочемо допомогти вам відкрити цього Іншого.


Хто ми та для чого вшосте проводимо Дантефест2019?


Команда фестивалю — це люди двох партнерських організацій Центр європейської культури “Данте” та ГО “Еммаус” та коло прихильників, які 2011 року виявили: в інтернатах є діти, які так і не почнуть жити, якщо не отримають любові, підтримки, не навчаться самостійності. Відтоді ми разом з волонтерами-друзями готували наших дівчат і хлопців до вступу в навчальні заклади, допомагали організувати побут, визначитися з питаннями “Що робить мене щасливим/-ою?”

Зрештою ми дійшли до відкриття власного дому-центру “Летючий дім”. 


Тут можна переглянути, що ми робили 2018 року.

Дантефест змінює життя людей з інвалідністю

Завдяки попереднім фестивалям ми знайшли нових друзів і партнерів, загалом за весь час наші події відвідало понад 4000 людей, ми зібрали гроші на облаштування "Летючого дому". 

Ще одне наше відкриття — твори мистецтва мають силу поціляти в серця та відкривати їх до, здавалося б, буденних речей: цінності та значення іншої людини.

Культурні заходи виводять наших юнаків та дівчат на широкий загал, де вони можуть заявити про себе.

Пліч-о-пліч з нами працюють люди з інвалідністю, вони залучені до подій як повноцінні учасники й учасниці. Щоби інші були раєм, а не пеклом, перш за все їх треба відкрити, перестати боятися, навчитися взаємодіяти.

Чому ми збираємо гроші через краудфандінг?

Ми знаємо, як відчувати радість творення гарних змін, і ми хочемо, щоб кожен і кожна з вас отримав/-ла шанс бути причетними до цього!

Підтримай організацію благодійного концерту Gloria Vivaldi, однієї з найяскравіших подій фестивалю. Співатимуть артистки хору міланської опери Teatro alla Scala Лурдес Мартінес Карнічер та Амор Лілія Перез у супроводі хору й оркестру СхідOpera. 

Антоніо Вівальді написав “Глорію” під час роботи в монастирі Оспедале делла П’єта у Венеції для хору дівчат-сиріт при цій установі. Символічно, що наш концерт відбудеться 1 червня на день захисту дітей.Торік у харківській опері співачки виконали Stabat Mater Pergolesi для 1300 слухачів і зібрали 100 тис. грн. Тут можна переглянути відео з концерту Stabat Mater. 


 

На Спільнокошті ми маємо намір зібрати 50 тис. грн, які витратимо на оренду приміщення оперного театру та оплату роботи хору й оркестру. СхідOpera, де буде відбуватися концерт, є партнером благодійного концерту, і робить нам суттєву знижку.

Внесок співачок — це виступ без гонорару (уже вчетверте!).

Також нас підтримує міжнародний фонд “Відродження”, що подвоїть зібрані кошти, якщо кампанія закінчиться успіхом.  

Змінюй життя з Дантефестом!


Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Листівка "Ти наш супергерой"

  7 доброчинців

  493 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Листівка "Ти наш супергерой" та пряник "Дантефест"

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Книга Олександра Філоненка "Океан Таємниці" з автографом

  8 доброчинців

  92 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Книга Сильвіо Каттаріна "Вогонь горить завжди" з автографом

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Квиток (у партері) на благодійний концерт Gloria Vivaldi 1.06

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Срібна прикраса зі спеціальної колекції на підтримку "Летючого дому" від компанії UMAX.

  1 доброчинець

  29 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • YouTube-фільм «НЕ СЛАБО»

  «НЕ СЛАБО» - це фільм. Фільм, який змінить ваше уявлення про сучасні молодіжні проблеми

  Віктор
  Підгрушний
  • 20
  • 50
   днів
  • 0
   грн
 • InStrum Fest в Кременці

  InStrum Fest - фестиваль інструментальної та симфонічної музики в містах з великим туристичним потенціалом, наступний планується в місті Кременець.

  Тетяна
  Воронова
  • 3
  • 50
   днів
  • 0
   грн