108 %
 • 48 516зібрано (з 45 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 02 лютого 2020 р. 18:11

Головне

Документальний фільм «Де собака заритий?» про зоозахисників у Миколаєві та соціальна кампанія на підтримку гуманного ставлення до тварин.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

На початку літа 2018 року комунальне підприємство «Центр захисту тварин» вбили понад 100 собак за ніч. Цілий рік Миколаївські зоозахисники протидіяли подібним акціям комунального підприємства.


Проте взимку 2020-го комунальники планують продовжувати прибирати тварин з вулиць ще, бо зараз в місті їх близько 15 000.


Місцеві активісти відстоюють більш продуктивну програму регуляції чисельності — стерилізація. Вони знаходять нових господарів для чотирьох лапих друзів, проводять акції та фестивалі, закликаючи до гуманного поводження з тваринами. Однак їм потрібна наша з вами підтримка.Проблематика. Вбивство безпритульних тварин — не вихід. Бездомні собаки і котики — це наша відповідальність, яку ми часто заперечуємо. Волонтери вже знайшли способи вирішити цю проблему гуманним шляхом. Однак для того, щоб їх почули, нам потрібно розповісти їх історію світу. Ось кілька слів про наших героїв:

 • Ганна Куркуріна – вчителька біології, яка стала найсильнішою жінкою планети, а тепер тренує особливих учнів та піклується про покинутих друзів наших менших.


 • Діма Галковіч – один з найбільш професійних ловців безпритульних тварин у Миколаєві, який звільнився з Центру та відкрив своє зоо-таксі «Байкал №1». Його служба лову тепер стала надійним помічником у допомозі бездомним чотирилапим.  • Вікторія Бондаренко – волонтерка та зоозахисниця, яка після пожежі та важких випробувань все одно відкриває власний притулок для більш ніж 80 бездомних котів і собак з непростою долею.Ідея.
Через небайдужість героїв фільму ми хочемо показати, що нести відповідальність за бездомних тварин і захищати їх — це не страшно, не соромно, цілком реально і людяно. Наприклад, головна героїня фільму Ганна Куркуріна знаходить на це час щодня. Попри те, що вона працює у фітнес-клубі, веде свій YouTube-блог і тренує дітей з ДЦП, жінка допомагає створювати приватні притулки.

Через історію Ганни та кількох інших зооволонтерів ми прагнемо привернути увагу громадськості України та Європи до гуманних шляхів вирішення проблеми поширення бездомних тварин.

Мета. Наш фільм допоможе розвивати культуру відношення суспільства до тварин та знайти затишну домівку для багатьох безпритульних собак і котів. Європейська асоціація зоозахисних організацій Animal International уже зацікавилася у показах нашого фільму своїй аудиторії. Саме тому нам потрібно зняти фільм якісно, з професійною технікою та підтримкою спеціалістів.

Механізм. Зібрані кошти допоможуть нам зняти взимку 2020-го документальний фільм. Наш фільм ми будемо показувати на телебаченні України, українських та європейських кінофестивалях, у кінотеатрах. Цим ми привернемо увагу української та міжнародної спільноти до популяризації гуманного ставлення до безпритульних тварин.

Розвиток та сталість. Спочатку ми будемо закликати до людяного поводження з бездомними собаками і котиками місцевих жителів Миколаєва, залучати їх до активної участі у вирішенні цієї проблеми позитивними шляхами. Далі ми будемо розвивати нашу ідею в масштабах України, а наша глобальна мета — розповісти про цю проблему у Європі. Віримо, що наш  проект допоможе вплинути на прийняття законів про гуманне поводження з тваринами.

Андрій Литвиненко

Режисер та продюсер

Закінчив КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, працював у сфері кіно та на Громадському тб. Створює вже другий фільм про тему охорони природи. Його перший повнометражний фільм «Заповідник Асканія» мав вдалий прокат в Україні та здобув міжнародне визнання.

Вибрана фільмографія:

2018 — «Заповідник Асканія», повнометражний документальний фільм, режисер, продюсер

(Приз студентського журі кінофестивалю Docudays UA, спеціальний приз журі кінофестивалю «Pelicam» у Румунії); 

2017 — «Наука переможе!!!», короткометражний документальний фільм; режисер, продюсер

2014 — «Аеророзвідка», цикл соціальної відеореклами

(приз на фестивалі Molodiya-2015), режисер, продюсер

2013 — «В полі», короткометражний документальний фільм (Польша); режисер, продюсер

Тетяна Дородніцина

Режисерка

Тетяна закінчила КНУТКіТ ім Карпенка-Карого та працювала у сфері кіно та на Громадському телебачені. Знайомство з зоозахисниками ще більше ствердило в ній бажання робити кіно про відносини людей і тварин.

Вибрана фільмографія та досвід роботи:

2019 -співрежисерка монтажу документального фільму "Рози" Esse production, у виробництві

2018 - співрежисерка монтажу документального фільму “Заповідник Асканія”,  production 435 FILMS, (Приз студентського журі кінофестивалю Docudays UA, спеціальний приз журі кінофестивалю «Pelicam» у Румунії);

2012-2018 - режисерка монтажу фільмів на кіностудії Київтелефільм

Микола Базаркін 

Режисер монтажу

Закінчив НАУ та працює у сфері кіно. Фільми Миколи Базаркіна не раз здобували успіх не тільки в Україні але й за її межами. Одночасно з тим Микола один з найщиріших людей, зачаровує своєю внутрішньої красою, яку передає у своїй роботі

Вибрана фільмографія:

2019 — режисер монтажу «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго», повнометражний документальний фільм (реж. Надія Парфан) VISIONS DU REEL IFF Nyon, Switzerland; 59th Krakow Film Festival 2019

2018 — режисер монтажу «Вулкан», ігровий повнометражний фільм, (реж. Роман Бондарчук) GRAND PRIX of the XV Golden Apricot IFF, Armenia; GRAND PRIX of the SPLIT IFF, Croatia; HIDDEN DRAGON AWARD on Pingyao Crouching Tiger Hidden Dragon IFF, China; BEST DIRECTOR at Almaty IFF, Kazakhstan; GRAND PRIX at Festival International du cinéma d’auteur de Rabat, Morocco

2018 — режисер монтажу «Історія зимового саду», повнометражний документальний фільм (реж. Семен Мозговий) Ji.hlava Film Festival, Czech Republic; 61th LEIPZIG festival, Germany; BEST FILM in national competition DocuDays IFF 2019

2017 — режисер монтажу «Війна Химер», повнометражний документальний фільм (реж. Анастасія та Марія Старожицькі) Docudays UA 2017, Odessa IFF 2017, BEST FILM prize Rivne IFF 2017;

Христина Лізогуб


Операторка

Христина закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, працює у сфері кіно, навчалась за кордоном та мала практику роботи в міжнародних проектах. В неї дуже тендітне та глибоке бачення світу, яке вона передає через свою камеру.

Вибрана фільмографія:

2018 — «Дорослий» (реж. Жанна Озірна) операторка

2017 — «Школа #3» (реж. Єлизавета Сміт) операторка

(приз Generation14plus Берлінського кінофестивалю)

2016 — «Невидима» (реж. Наконечний Максим) операторка

Авраменко Наталія

Саунд дизайнерка, звукооператорка

Наталя закінчала КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, працює у сфері кіно. Вона вміє створювати цілі акустичні світи, які занурюють у кіно. Крім того, входить до складу ГО «Сучасне Українське Кіно» та працює звукорежисеркою в освітній гуманітарній програмі «Жовтий Автобус».

Вибрана фільмографія:

2018 - звукорежисерка «Історія зимового саду» (реж. С. Мозговий), (головний приз Docudays 2019)

2018 -  звукорежисерка «Поза зоною», (реж. Нікон Романченко)

2017 - звукорежисерка «Анахата» (реж. Р. Кузьміна)

«108 Breathes later» (реж. М. Гримард)
На що потрібні гроші:

Нам необхідно продовжувати зйомки в Миколаєві, адже цією зимою планується подальше зніщування собак.  Ми розраховуємо, що наші герої будуть активно діяти. Потрібно запускати виробництво фільму та пов'язаної з цим:

- оренди техніки

- дорога до Миколаєва,

- оплата послуг фахівців.

- розпочати  монтажний період фільму.Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 200 грн

  Закрите посилання на фільм, після прeм'єри на міжнародних фестивалях.

  14 доброчинців

  486 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Набір унікальних стікерів від Blic-Blic pets з надписом "Цим стікером я допомагаю тваринам" (8-10шт)

  2 доброчинці

  498 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Eко-сумка #СОБАКЕТИЙ - НЕ ПАКЕТИК від київських дизайнерів у рамках компанії популяризації руху брати тварин з притулку.

  2 доброчинці

  498 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Ім'я у фінальних титрах фільму, де буде спеціальний розділ, присвячений усім доброчинцям, що допомогали у створенні кіно.

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Унікальні футболки від київських дизайнерів з авторськими слоганами, розробленні спеціально для компанії на підтримку гуманного ставлення до тварин.

  1 доброчинець

  199 залишилось

 • Внесок від 1200 грн

  Дизайнерська тепла толстовка для вашого улюбленця з оригінальними надписами (два розміри - маленький S/XS та великий 5-6 XL)

  0 доброчинців

  200 залишилось

 • Внесок від 7000 грн

  Картина або портрет ваш та вашего улюбленця у стилі поп-арт, техніці шофкографія від художниці Анастасії Хаджинової, яка буде створена спеціально для доброчинця у рамках проекту "Де собака заритий? "

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

27 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Платформа «Острів» на Солом'янці

  Інституційний спільнокошт для нас - це можливість більше ділитися тим, що ми закумулювали на платформі, розвиватися та розширювати спільноту. Ми запустимо резиденції, стажування, тематичні події

  Платформа
  Острів
  • 234
  • 541
   днів
  • 0
   грн
 • Видання книги із циклу «Невідомі периферії Києва»

  Видання книги із циклу серії «Невідомі периферії Києва» дослідників історії міста Семена Широчина та Олександра Михайлика. Несподівані історії і фотографії рідного міста.

  Ксенія
  Семенова
  • 110
  • 80
   днів
  • 0
   грн