Дитинство без війни

 Дитинство без війни

1%

3 доброчинці

1 105зібрано (з 1 022 222 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

Ми допомагаємо дітям в Україні, включаючи деокуповані зони, переїхати в спеціальні табори в Туреччині, де надаємо їм стабільне житло, освіту, медичну допомогу та психологічну підтримку.

ХТО МИ ?

Ми допомагаємо дітям-сиротам, та дітям позбавленим батьківського піклування з прифронтових територій України, включаючи деокуповані зони.

Ми надаємо їм стабільне житло, безпеку, освіту, медичну допомогу та психологічну підтримку. Благодійний проект "Дитинство без війни" розпочав свою діяльність на початку великого вторгнення російських військ до України з метою евакуації та захисту українських дітей-сиріт.

Проект провів наймасштабнішу, з часів Другої Світової Війни, централізовану приватно-державну евакуацію дітей-сиріт. Діти перебувають в безпеці на узбережжі Туреччині під опікою фонду та контролем з боку Українського посольства в Туреччині. Отримують українську освіту, медичну допомогу та підтримку. Проект реалізується за ініціативи БО «Благодійний фонд «Руслана Шостака» та спрямований на підтримку дітей-сиріт та дітей, які постраждали від війни в Україні.

Благодійний фонд Руслана Шостака – українська благодійна організація, головна мета якої – побудувати сильну Україну без сирітства, створити здорове покоління дітей, вихованих у сім’ях і оточених любов’ю, піклуванням та увагою. Адже лише щасливі діти можуть побудувати сильну, незалежну державу, у якій буде комфортно жити.

Ми розуміємо, що війна призвела до безлічі психолічних травм (на додачу до травми зради або втрати батьків у тих діток, якими ми опікуємося), особливо серед наймолодших та найбільш вразливих. Тому наш проект має на меті надати цим дітям нову надію та можливість для здорового та безпечного життя.

ЩО МИ РОБИМО ?

Ми допомагаємо дітям, що перебувають в Україні, зокрема в деокупованих територіях. Наше ключове завдання - створення умов безпечної життєдіяльності дітей. Забезпечення гідного проживання, харчування, лікування, створення умов для належного освітнього процесу та розвитку дітей під час евакуації та згодом повернути їх в Україну після закінчення війни.

ДЛЯ ЧОГО МИ ЦЕ РОБИМО ?

Мета проєкту:

забезпечити дітям необхідну медичну та психологічну допомогу . В цілому наша діяльність спрямована на збереження наступних поколінь українців, трурбота про їх здоров’я, освіту, культурно-патріотичний розвиток та самодостатність.

Основним завданням проєкту є створення умов безпечної життєдіяльності дітей. Забезпечення гідного проживання, харчування, лікування, створення умов для належного освітнього процесу та розвитку дітей під час евакуації та згодом повернути їх в Україну після закінчення війни.Нас підтримують:

Гурт "The Hardkiss", Мішель Андраде, Ольга Полякова, Надія Дорофєєва, Тарас Стадницький (Володька), Олена Тополя, Ліза Глінська та ще ціла низка українських гуртів та виконавців, які допомагають підтримувати наш проєкт, за що ми їм безмежно вдячні.

Наразі, ми потребуємо допомоги, щоб забезпечити дітям якісне медичне обслуговування та забезпечити підтримку їхнього фізичного здоров’я під час перебування в в Туреччині.На що ми витратимо залучені кошти:

• Стоматологічний огляд та лікування: 8000 грн на одну дитину

• Огляд терапевта та базовий набір аналізів: 1200 грн на одну дитину

Загальна сума на одну дитину: 9200 грн

Загалом ми плануємо підтримати 100 дітей

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 500 грн

  Благодійники отримають промокод на знижку в торгових мережах "Єва" та "Варус"

  1 доброчинець

  999 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Благодійники отримають брендовану продукцію проєкту та почесне завання "Бллагодійник"

  0 доброчинців

  200 залишилось

 • Внесок від 9200 грн

  Благодійники отримають промокод на знижку в торгових мережах "Єва" та "Варус", брендовану продукцію проєкту та персональну подяку від дитини, яка отримала допомогу у вигляді малюнка та відеозвернення.

  0 доброчинців

  100 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

  Ділитись з друзями

  Цікаво також

  13 проєктів зараз чекають на твою підтримку

  Будь ласка, авторизуйтесь!

  Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

  Реєстрація

  Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

  Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

  Або швидко зареєструйтеся

  Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

  Відновлення паролю

  Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

  Новий пароль

  Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

  Відновлення паролю

  Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

  Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

  Постав питання команді проєкту