15 %
 • 16 295зібрано (з 108 000 грн)

Головне

Фестиваль-конкурс театральної дитячої творчості «Імпреза над Дніпром» - це масштабний мистецький проект, який відбудеться із єдиним слоганом «Дитинство. Театр. Всесвіт».

Історія

Згадайте, коли ви були дитиною, чи мріяли ви про виступи, аплодисменти, красиві костюми і справжню сцену?

Тисячі дітей в Україні в маленьких і великих містах займаються в дитячих аматорських студіях. Навчаються сценічної майстерність, співу, хореографії, разом читають, мріють, вчаться дружити, поважати, чути один одного, долати страхи.

Дуже важливо юним акторам показувати свою творчість глядачам на справжній театральній сцені. Запах куліс, чарівне світло, аплодисменти глядачів зачаровують і надихають. Небагато дітей в дорослому житті стануть артистами, але любов до мистецтва точно залишиться в них назавжди. Саме тому у травні 2021 р. ми хочемо організувати в місті Дніпрі справжній театральний фестиваль для маленьких акторів - "Імпреза над Дніпром"
Хто ми?

Ми - громадська організація "Яскрава Країна". Вже 13 років займаємось проведенням різножанрових фестивалів, організовуємо дитячий оздоровчий відпочинок, соціальні і мистецькі проекти в різних куточках України. 
У нашому досвіді є й театральний фестиваль - вже 3 роки поспіль ми проводимо дитячий театральний фестиваль "Імпреза над Латорицею" у м. Мукачево. Це подія, яку чекають учасники із різних самодіяльних театрів, тому що саме фестиваль дарує зустрічі з друзями і колегами, з відомими театральними діячами та глядачами.

Дивіться відео, як класно проходить наш театральний фестиваль у Мукачево:Ми живемо у Дніпрі - сучасному, культурному,  мегаполісі. І завжди дивувались, чому у такому великому місті й досі немає дитячого театрального фесту. Тож врешті-решт вирішили самі його організувати! Навіщо нам Спільнокошт? 

Ваші внески допоможуть нам організувати фестиваль на професійній театральній сцені. З маленькими артистами будуть працювати справжні звукорежисери, світлооператори. І головне: глядачі фестивалю прийдуть на справжні вистави. І звичайно, будь-який фестиваль неможливий без подарунків, нагород та сюрпризів. Діти їх завжди чекають, радіють, цінують і пишаються.
Гроші, зібрані Спільнокоштом, плануємо витратити на:

 1. Оренда театральної зали для проведення конкурсних вистав, репетицій, майстер-класів. Для реалізації проекту плануємо орендувати приміщення Палацу студентів ДНУ ім. О. Гончара -  загальна площа 6917,4 м2  (велика зала, мала зала, галереї, конференц-зали тощо). Велика зала загальною площею 346 м2, розмір сцени 10,5 х 14,2 х 12,2 м2, кількість посадкових місць - 420, завіси. Мала зала 351 м2 - загальна площа, кількість посадкових місць -150.
 2. Забезпечення вистав професійним світловим та звуковим обладнанням.
 3. Виготовлення поліграфічної продукції - баннери, театральні афіши, вхідні квитки, флаєри.
 4. Сувенірно-нагородна продукція - кубки, медалі, дипломи.

У відповідності до грантової заявки на програму "Діти культури" ми розраховуємо на фінансування проекту з боку Українського культурного Фонду. 

Віримо, що суспільний резонанс, громадська підтримка проекту і творчий результат, зроблять цей фестиваль щорічним і традиційним. Проект може мати розвиток і продовження у форматі онлайн-обговорення в Інтернет, учасники фестивалю можуть бути запрошеними на спеціалізовану літню театральну зміну, яку проводить наша організація під час канікул на базі відпочинкових закладів Херсонської області, бажаючі можуть подати заявки на участь у фестивалі-конкурсі театральної творчості «Імпреза на Латорицею» в м. Мукачево (листопад 2021).  Будемо вдячні всім за допомогу. Всіх будемо раді бачити на виставах фестивалю "Імпреза над Дніпром"!

Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Діджитал-подяка від відомих акторів - членів журі фестивалю

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Діджитал-подяка від відомих акторів - членів журі фестивалю + квиток на одну з конкурсних вистав

  1 доброчинець

  499 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Квиток на одну з конкурсних вистав + афіша з автографом одного з членів журі

  0 доброчинців

  250 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Квиток на одну з конкурсних вистав + еко-сумка з логотипом проекту

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Запрошення на одну з конкурсних вистав + особиста подяка від членів команди зі сцени та на брендволі Проекту

  1 доброчинець

  24 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Для особливих доброчинців ми готуємо особливий подарунок. Який саме - дізнаєтесь в кінці проекту. Готові трохи почекати? Сюрприз гарантуємо)

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

58 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Genius-kids про мистецтво для дітей

  Проект Genius Kids для дітей про українське мистецтво в доступній для дітей і цікавій, навіть дорослим, формі, а ще на спеціальній навчальній платформі, що важливо - з сурдоперекладом.

  Lyubov
  Kurtyak
  • 46
  • 84
   днів
  • 0
   грн
 • Створення міжшкільної лабораторії з хімії у Львові

  Ми хочемо виховати нове покоління українських науковців. Тому ми запускаємо сучасну хімічну лабораторію, з можливістю повноцінного прикладного онлайн навчання. Зробіть свій вклад у покращення освіти!

  Mykhailo
  Budurovych
  • 28
  • 60
   днів
  • 0
   грн