100 %
 • 100 160зібрано (з 100 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

„Diversity YOU” – спецпроєкт громадської організації «Львівський тиждень моди», що сприяє відкритості щодо «інакшості» та інклюзивності.

Історія

Спецпроєкт „Diversity YOU” вперше реалізовано і включено у програму 24-го «Львівського тижня моди» у 2019 році. Першопочатково ми планували провести фотосесії із людьми нестандартної для моделей зовнішності, але поступово у процесі розробки і реалізації „Diversity YOU” трансформувався у проєкт, присвячений відвертості й відкритості щодо «інакшості» (етнічної, національної, соціальної, релігійної, гендерної, сексуальної тощо) й інклюзивності.


Наша фотосесія (серія знімків кожного з наших 20 обраних героїв) доповнилася особистими історіями, інтерв’ю, а фіналом проєкту стала виставка фоторобіт з нашими головними героями.

Ми плануємо продовжити цей проєкт у 2020 році, розуміючи його соціальну важливість як для громадськості, так і для нашої команди. Цьогоріч ми запланували запросити на професійну фешн-фотосесію з використанням одягу з колекцій відомих і молодих перспективних українських брендів (які, до слова, надаються на безкоштовній основі самими дизайнерами, творцями колекцій) 22 особи. Сама фотосесія матиме два тематичні скерування: одне із них буде присвячене проблематиці «інакшості» й інклюзивності, інше - матиме за мету зосередити уваги на людях, які виявилися особливо важливими у складний період боротьби із світовою пандемією коронавірусу в Україні (зокрема, у фокусі даного скерування будуть медики, водії громадського транспорту, соціальні працівники тощо).

Ми також плануємо створити сайт-фотогалерею, на якому передусім розмістимо фотороботи з проєкту 2019 року і куди в подальшому будемо додавати фотосесії із нашими новими героями. Також важливим функціоналом сайту буде опція подання заявки (фото+історія) майбутніми героями фотосесій.

Фіналізація спецпроєкту – розміщення отриманого контенту у форматі фотосесія-історія на згаданому вище сайті й у соцмережах, з рекламною підтримкою постів; також роздрук обраних фото і створення експозиційної зони під час основної події (22 фотокартини).


Команда „Diversity YOU”

Олена Болдирєва – стиліст, режисер Lviv Fashion Week, директор модельного агентства LFW models, директор продакшн-студії  Weseem production.

Андрій Гончаренко – фотограф, один з першопрохідців львівського моделінгу, fashion-фотографії, засновник першого fashion-продакшну у Львові, засновник і керівник проєктів MODNA KRAINA, Foty Mody.

Ярослав Ільчишин - відеооператор.

Ліна Савчук – візажист, чемпіонка України з візажу, викладачка школи макіяжу EgoStyle, шеф-візажистка Lviv Fashion Week i проєкту „Diversity YOU”, співавторка воршкопів для фотографів.

Світлана Татарин – стиліст-перукар - School Stiven Chen'.


Партнери „Diversity YOU”

Zebra Production – продакшн, який займається професійним створенням відеороликів.

EgoStyle – одна з кращих українських приватних шкіл у б’юті-сфері, засновником та автором навчальних програм якої є Оксана Чабан. На освітньому ринку України школа успішно працює з 2009 року. Ego Style є партнером Lviv Fashion Week, International Beauty Voyage, а з 2020 року - Vogue Model Week у Празі.

School Stiven Chen' –  салон краси й школа перукарського мистецтва, що є авторським проєктом відомого львівського перукаря, стиліста Степана Ченя. School Stiven Chen' позиціонується як український бренд із львівським корінням, який поєднує професіоналізм, кращий європейський досвід з останніми тенденціями у сфері краси.

Статті бюджету

Станом на сьогодні планований бюджет цьогорічного спецпроєкту „Diversity YOU” становить 250 тисяч гривень. Із них 50 тисяч – це власні кошти нашої організації. Ще 100 тисяч будуть надані Міжнародним фондом «Відродження» у межах конкурсу «Культура. Спільнота» за умови, що нам вдасться зібрати ще 100 тисяч гривень на Спільнокошті. Отож наша мета краудфандингу на «Великій ідеї» - 100 тисяч гривень.

Ці кошти буде спрямовано на такі статті витрат:

-          Проведення професійної фотосесії для 22 осіб (4 зміни) включно з орендою фотознімальної, світлової та додаткової техніки, відбору та редагування фото;

-          Послуги з підготовки художнього сценарію професійної фотосесії "Diversity YOU", організації та проведення фотосесій згідно зі сценарієм;

-          Послуги із забезпечення локацій для фотозйомки;

-          Послуги зі створення сайту спецпроєкту;

-          Друк фотографій, обраних для експозиції згідно проєкту "Diversity YOU", 22 шт.

У випадку, якщо фінансова підтримка спільноти Спільнокошту перевищить 100 тисяч гривень, ми спрямуємо їх на виготовлення відео-роликів, друк додаткових фотокартин та переклади інтерв’ю на англійську мову для розширення цільової аудиторії нашого спецпроєкту.

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 5
 • Внесок від 100 грн

  Ви підтримали наш спецпроєкт, а тому приєдналися до спільноти однодумців, які підтримують наших героїв. Ми подякуємо Вам у соцмережах (Фейсбук, Інстаграм).

  2 доброчинці

  9998 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Ви підтримали наш спецпроєкт, ми вдячні Вам за підтримку. Ви отримаєте особисту подяку під час презентації проєкту.

  0 доброчинців

  10000 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ви підтримали наш спецпроєкт, і ми хочемо запросити Вас на один із днів проведення події «Львівський тиждень моди».

  5 доброчинців

  395 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ви підтримали наш спецпроєкт, і ми подаруємо Вам одну із наших фотокартин з виставки „Diversity YOU”

  5 доброчинців

  25 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Ви підтримали наш спецпроєкт, і ми хочемо запросити Вас на особисту зустріч з командою спецпроєкту „Diversity YOU”.

  0 доброчинців

  100 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

58 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Екшн-драма "Технічні Характеристики"

  Наша команда знімає короткометражну екшн-драму з захоплюючим сюжетом та оригінальним сценарієм для фестивалів, для загального доступу та для очей продюсерів молодих кіновиробників.

  Погрібний
  Андрій
  • 0
  • 45
   днів
  • 0
   грн
 • КАВЙОР

  Культурно-мистецька резиденція для дітей зі сходу і заходу України “КАВЙОР”

  Svetlana
  Tarahkalo
  • 12
  • 80
   днів
  • 0
   грн