30 %
 • 61 400зібрано (з 200 000 грн)

Головне

Передопераційний хол має бути місцем, де затишно і зовсім нестрашно засинати до і прокидатися після операції, в обіймах батьків і оточенні приємних декорацій. Майже як вдома, тільки в Охматдиті...

Історія

Про наш проєкт

Ніхто не любить перебувати в лікарні. Але що, якщо тут весело і зовсім не страшно? Якщо навіть перед операцією - цікаво і кольорово? Команда проекту "Добрі сни діточкам у Львівському Охматдиті" вирішила змінити уявлення українців про перебування у лікарні в очікуванні оперативного втручання, а також створити щось нове і дуже потрібне дітям - передопераційний хол нового зразка (приміщення адаптивного типу для введення в наркоз і післяопераційного пробудження дітей з медикаментозного сну) на базі львівського Охматдиту. Ми хочемо, щоб тут було затишно як удома, трохи казково як у сні, а найважливіше ­– аніскілечки нестрашно.


Як це вплине на результати лікування дітей, які потребують оперативного втручання?

Численні дослідження констатують факт, що рівень стресу дитини та осіб, які її супроводжують у передопераційному холі (зазвичай це батьки), має безпосередній і вагомий вплив на результати перебігу хірургічного втручання. Медики, які опікуються маленькими пацієнтами, докладають усіх зусиль, аби створити теплу і приязну атмосферу, але й умови перебування у приміщеннях, призначених для роботи з пацієнтами, мають величезне значення. Бо стіни лікують не тільки вдома. Саме тому дедалі більш поширеною стає практика створення адаптаційних операційних холів у медичних закладах.


Що саме ми хочемо зробити?

Для створення передопераційного холу ми об'єднаємо частину коридору, який веде до операційних блоків на 3 поверсі лікарні, а також частину балкону, створивши тим самим комфортний і затишний простір для очікування і відпочинку.

Станом на сьогодні ці приміщення виглядають так:


Коридор, що веде до операційних

Частина балкону


Ми проведемо ремонт, а тоді українські художники перетворять лікарняні стіни у казкові. Бо і стіни, і казки лікують! Це підтвердять 5 000 дітей, які щороку потрапляють на операційний стіл львівського Охматдиту.

Так, в ході реалізації проєкту ми плануємо створення якісного ескізного рішення для передопераційного холу, який передбачатиме безпосередні функціональні потреби даного приміщення, включатиме його візуальне оформлення із врахуванням вікових характеристик пацієнтів та психологічних особливостей їхнього стану під час підготовки до хірургічних операцій або виходу з наркозу; якісну реалізацію ескізного рішення одночасно з проведенням ремонтних робіт та встановленням автоматичних дверей.


Команда проєкту

Міжсекторальна команда проєкту об’єднує провідних фахівців львівського "Охматдиту", Львівської академії мистецтв і громадської організації "Фундація підтримки мистецьких ініціатив «Візія»" із залученням до розробки та реалізації українських художників (зокрема, Христини Приймак), дитячих психологів.


Кожна з організацій має за собою чисельні реалізовані проєкти у сфері медицини, культури та мистецтва. Так, до прикладу, Охматдит реалізував такі проєкти як «Спільна ініціатива Мазовецької спеціалізованої лікарні в Остроленці та Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ для підвищення доступності медичних послуг в області сучасної хірургії» за фінансування програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2021, Сімейна кімната від фундації "Дім Рональда МакДональда" (перша в Україні облаштована сімейна кімната), спецпроєкт "Супергерої", симуляційний центр для навчання студентів та інтернів за підтримки посольства Чеської республіки в Україні.

Громадська організація «Фундація підтримки мистецьких ініціатив «Візія» є організатором події «Lviv Art Week».


Художнє оформлення передопераційного холу

Реалізація художнього задуму щодо оформлення приміщення покладається на Львівську національну академію мистецтв у співпраці з Христиною Приймак.Христина Приймак – знана львівська художниця, учасниця низки пленерів, виставок і мистецьких проектів, серед яких «Сни перелітних», «Неспіймане», «Мистецький вікенд у Тартакові», «Акваріум. Флораріум». Вона часто проводить майстеркласи для дорослих та дітей.


Станом на сьогодні планований бюджет проєкту «Добрі сни діточкам, або художнє оформлення передопераційного холу у Львівському Охматдиті» становить 464 844 гривень. З них 64 844 гривні – це власні кошти ГО «Фундація підтримки мистецьких ініціатив «Візія»». Ще 200 000 гривень будуть надані Міжнародним фондом «Відродження» у межах конкурсу «Культура. Спільнота» за умови, що нам вдасться зібрати ще 200 000 гривень на Спільнокошті. Отож, наша мета краудфандингу на «Великій ідеї» - 200 000 гривень. Ці кошти буде спрямовано на такі статті витрат:

1. Витрати на ремонт приміщення

1.1. Послуги з ремонту:

Послуги встановлення металопластикових конструкцій (перегородки)

Послуги демонтажу та встановлення металопластикових дверей

Послуги демонтажу та встановлення автоматичних дверей для операційної

Послуги монтажу електрики

Послуги ремонту і шпаклювання стін

Послуги фарбування стін

Послуги монтажу підвісної стелі Армстронг 1200*600мм

Транспортне обслуговування під час ремонту приміщення

1.2. Матеріали для ремонту:

Конструкції металопластикові

Двері металопластикові

Двері алюмінієві автоматичні в операційну

Електрика (розетки вимикачі, світильники)

Інші матеріали для ремонту

2. Комісія спільнокошту «Велика ідея 10%


У випадку, якщо фінансова підтримка спільноти Спільнокошту перевищить 200 000 гривень, ми спрямуємо їх на дитяче свято з екскурсією у наш оновлений передопераційний хол, щоб усі дітки знали, що лікарня - це не страшно, а кольорово.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  Для нас цінна Ваша підтримка! Ми подякуємо Вам у соцмережах (Фейсбук).

  2 доброчинці

  9998 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Ми вдячні Вам за підтримку і хочемо подарувати листівку з Ведмедиком Охматдитиком на згадку

  0 доброчинців

  10000 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Ми впораємося :) Дякуємо і даруємо горнятко на згадку)

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Ви даруєте нашим пацієнтам кольорові сни, а ми презентуємо горнятко з Охматдитиком на згадку)

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Ви - справжній супергерой! Отримайте від нас практичний подарунок на згадку - еко торбу :)

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Ви подарували кольорові сни діткам! І ми покажемо Вам, як це працює. Запрошуємо на екскурсію Охматдитом!

  0 доброчинців

  100 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

32 проекти зараз чекають твоєї підтримки