106 %
 • 5 300зібрано (з 5 000 грн)

Головне

СШП "Фабрика подарунків" планує виготовляти для продажу блокноти із недописаних зошитів. 10% від прибутку буде витрачатися на придбання корму для безхатніх тваринок.

Історія

З кожним роком в Україні все більше актуальною є проблема бездомних тварин. Наша держава входить в десятку країн, які лідирують за кількістю покинутих чотирилапих. Тому наша шкільна молодь (учні 7 - 11 класів) загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради Донецької області не змогла пройти повз цієї проблеми і створила соціальне шкільне підприємництво (СШП "Фабрика подарунків"), яке направлене на виготовлення та реалізацію сувенірної продукції. 10% відсотків від прибутку учні будуть витрачати на придбання корму для наших молодших друзів. 

Суть соціально шкільного підприємництва - це створення можливостей для самопізнання та розвитку особистості учня, виховання у ньому громадянина, здатного створити власний бізнес та сприяти його розвитку, здатного эфективно працювати і навчатися впродовж життя, розвивати і зміцнювати свою громаду. 

Учні розвивають навички та уміння потрібні для самореалізації та успіху (фінансова грамотність, критичне мислення, креативність, вміння придумувати нове, чого не існувало, відстоювати свою позицію, приймати рішення та брати відповідальність на себе, комплексно вирішувати завдання, працювати в команді), а також розвивають свої здібності. 


Діти опанували технології створення упаковки для сувенірів та подарунків, шкатулочки для зберігання грошей, декоративної подушки, іграшки, та виготовили по 3-4 власних продукти. 

Створенний та продуктивно працює "відділ" поставок. СШП забезпечене сировиною для стабільного виробництва та працює у повному обсязі. 

Сировиною для СШП "Фабрика подарунків" є залишки текстильної та деревообробної промисловості, а також старі невикористані зошити, альбоми для малювання. 

Постачальників у СШП немає. Діти самі збирають сировину,проводять акції збору за які нагороджують учасників сувенірною продукцією, розміщують пости в соцмережах або передають інформацію через знайомих, відвідують меблеві фабрики.

Розроблено модель продажів товарів СШП, встановлені ціни на виготовлення товару, запущена сторінка підприємництва, створений інстаграм-магазин. 

Учасники СШП визначили стратегічні цілі, запланувавши показники, яких хочуть досягти та розробити  план дій. Ведеться фінансовий облік підприємства. 

Наша команда виготовляє продукцію із вторинного матеріалу. Частину грошей з продажу команда віддає на закупівлю корму безпритульним тваринам. 


Ми маємо ідею виготовляти блокноти з власним логотипом. Для виготовлення цього продукту необхідно вихідні матеріали та обладнання: ламінатор, різак, брошурувальник, пружина.

Орієнтований бюджет, який потрібен для закупівлі обладнання - 5000 грн. 

Брошурувальник (біндер) — пристрій для пробивання дірок і брошурування стосу паперу певного формату спеціальною пружиною. Він потрібний для швидкого й зручного виготовлення блокнотів у великій кількості. 

У команди дуже велике бажання допомагати, вже знайшли можливість придбати різак і знайшли ламінатор. Для досягнення мети не вистачає тільки брошуратора. Тому пропонуємо вам приєднатися і допомогти нашій невеликій, але дуже небайдужій команді своїм фінансовим внеском. Бюджет, зібраний Спільнокоштом, буде використано для придбання брошурувальника та комплектації до нього. На теперішній час спонсорів немає. Джерелом фінансування є кошти, отримані з продажу продукції.

В майбутньому планується розширення виробництва та систематична допомога притулкам для бродячих тварин.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 100 грн

  За небайдужість, милосердя, виявлене бажання допомогти та підтримати нашу шкільну молодь у такій непростій справі ми раді вам запропонувати отримати невеликі сувеніри зроблені власноруч.

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  За небайдужість, милосердя, виявлене бажання допомогти та підтримати нашу шкільну молодь у такій непростій справі ми раді вам запропонувати отримати сумку для пляшок.

  1 доброчинець

  1 залишилось

 • Внесок від 450 грн

  За небайдужість, милосердя, виявлене бажання допомогти та підтримати нашу шкільну молодь у такій непростій справі ми раді вам запропонувати екскурсію на нашу фабрику подарунків.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  За небайдужість, милосердя, виявлене бажання допомогти та підтримати нашу шкільну молодь у такій непростій справі ми раді вам запропонувати отримати грілку для заварювального чайника.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  За небайдужість, милосердя, виявлене бажання допомогти та підтримати нашу шкільну молодь у такій непростій справі ми раді вам запропонувати отримати інтер'єрну іграшку.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  За небайдужість, милосердя, виявлене бажання допомогти та підтримати нашу шкільну молодь у такій непростій справі ми раді вам запропонувати майстер-клас по виготовленню інтер'єрних іграшок (кішок).

  1 доброчинець

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

57 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 5148
  • 1513
   днів
  • 0
   грн
 • «NA4JOPM8»: видання першої фотокниги Ігоря Чекачкова

  Український художник Ігор Чекачков, спільно з незалежним видавництвом ist publishing, видають лімітовану першу фотокнигу автора "NA4JOPM8"

  IST
  Publishing
  • 32
  • 35
   днів
  • 0
   грн