100 %
 • 182 100зібрано (з 182 004 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Притулок захисту корів, биків і телят «Здраве Життя» - це можливість для прихищених і народжених у ньому істот жити життям, де відсутнє будь-яке насильство.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

ІсторіяПритулок «Здраве Життя»  - це можливість для прихищених і народжених у ньому істот жити життям, де відсутнє будь-яке насильство. Завдяки цьому етичному підходу у корів, биків і телят відкриваються неймовірні можливості надавати великий трансформаційний вплив на свідомість людей у бік розслаблення і виходу зі стресових станів.


Ми втілили у життя особливий авторський підхід до природного виховання прихищених корів, який дозволив відкрити в них можливості у психологічній, трансформаційній взаємодії з людьми, які перебувають у складному емоційному стані.


Наша здрава команда складається з родини та невеликої кількості друзів-однодумців.

Успішний розвиток притулку здійснюється протягом 3 років. Розвиток притулку такого формату, як у нас, це завжди нелегка справа, але ми постійно мотивовані новими історіями контактів з коровами, що зцілюють свідомість людей. Упродовж трьох років до нас приїжджали люди з міст, які занурюючись у красу природи та спілкування з нашими корівками знімали фізичну і моральну напруженість, яка виникає під час перебування у містах через відірваність від природи.


Особливу важливість нашої справи ми змогли відчути тоді, коли в нашій країні розпочалися повномасштабні бойові дії. Наш гостьовий простір став працювати, як прихисток для людей, що постраждали та були вимушені змінити місце перебування через бойові дії та пряму загрозу життю.

 Наразі у цей складний час ми потребуємо підтримки від нових однодумців для гостро важливої справи, якою є забезпечення корів, биків і телят кормами на зимовий період. Цього року справа ускладнена суттєвими труднощами, які сильніше за все вплинули на підвищення ціни на корм.

Ми маємо організовану ділянку для зберігання сіна та соломи. Маємо матеріал для захисту запасів від дощу. Також в нас є піддони, на які викладаються тюки, для запобігання вогкості від землі. Маємо кошти для придбання матеріалів, з вищезазначених, яких не вистачає для зберігання тюків. Придбали побутівку для зберігання запасів зерна в додаток до капітального складу, що вже існує в притулку. Наразі ми формуємо заявки для співпраці з закордонними благодійними організаціями для участі у грантових проєктах.

Також в нашому просторі ми прихистили шість, а наразі, три внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та  докладаємо зусиль, щоб на зиму нам вдалося розширити можливості прихистку ще на дві-три людини, що цілком реально при старанній праці над цим завданням і метою, до чого нам не звикати!

З підтримкою нових свідомих однодумців гострі потреби притулку "Здраве Життя" будуть вирішені, та світ отримає вагому порцію добра та благості! Віримов це. Наші потреби та необхідне фінансування.

Ми самостійними зусиллями змогли придбати в цьому році мотоблок з причепом, який використовуємо для потреб притулку корів і прихистку ВПО.

Проводимо регулярну закупівлю зерна, яким зараз годуємо корів, биків і телят. Закупили металоконструкції та деревину для будування нового загону для тих наших підопічних, які наразі перебувають у тимчасових літніх загонах. Їх обов'язково треба до зими переселити в умови, які підходять для життя у зимовий час.


У зв'язку з великими тратами на будівельні матеріали, техніку і будування загону на чотири місця, ми потребуємо допомоги у закупівлі кормів на зимовий час, а саме:

- зерно - 6 тонн;

- тюки (солома, сіно) - 1768 штук.

Додаткові витрати для реалізації проєкту: 

 - бухгалтерський облік;
 - комісійні платежі платіжних систем 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 10
 • Внесок від 100 грн

  Можливість відвідати наш притулок корів і прийняти участь у годуванні корів ласощами.

  7 доброчинців

  493 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Відвідання притулку, годування корів ласощами. Невелика екскурсія.

  3 доброчинці

  497 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Відвідання притулку. 1 екскурсія. Куштування домашнього йогурту.

  13 доброчинців

  137 залишилось

 • Внесок від 650 грн

  Відвідання притулку. Дві екскурсії. Куштування йогурту. Одноразова знижка 10 відсотків на проживання в еко-будинку "Здраве Життя.

  1 доброчинець

  119 залишилось

 • Внесок від 900 грн

  Відвідання притулку. Три екскурсії. Куштування йогурту. Одноразова знижка 20 відсотків на проживання в еко-будинку "Здраве Життя"

  5 доброчинців

  95 залишилось

 • Внесок від 1300 грн

  Відвідання притулку. 4 екскурсії. Куштування йогурту. Безкоштовне проживання на одну добу в еко-будинку "Здраве Життя".

  3 доброчинці

  47 залишилось

 • Внесок від 1800 грн

  Відвідання притулку. 4 екскурсії. Куштування йогурту. Безкоштовне проживання в еко-будинку "Здраве Життя" на дві доби для однієї людини.

  2 доброчинці

  28 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Відвідання притулку. 4 екскурсії. Куштування йогурту. Безкоштовне проживаня на три доби в еко-будинку "Здраве Життя" для однієї людини.

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 3500 грн

  Відвідання притулку. 4 екскурсії. Куштування йогурту. Безкоштовне проживання на три доби, 2х разове вегітаріанське харчування в еко-будинку "Здраве Життя".

  2 доброчинці

  13 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  5000 гривень. Відвідання притулку. Куштування йогурту. 4 екскурсії. Безкоштовне проживання, вегітаріанське харчування, в еко-будинку "Здраве Життя" на 5 діб.

  10 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • UA SOUTH: Медіа про Крим та Південь України

  UA South - незалежне медіа про Крим та Південь України. Команда кримськотатарських і українських медійників пояснює процеси в чорноморському регіоні інформаційним, розважальним і освітнім контентом.

  Осман
  Пашаєв
  • 9
  • 184
   днів
  • 0
   грн
 • Маніпулятор та міні єкскаватор 131 батальйону ЗСУ на нуль

  Швидке облаштування захисних укріплень - запорука життя воїнів ! Збираємо кошти на техніку яка швидко та якісно готуватиме окопи та укріплення для 131 батальйону

  Юлия
  Корнеева
  • 112
  • 182
   днів
  • 0
   грн