100 %
 • 9 500зібрано (з 9 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Мета проєкту: замовити масштабне дослідження риби, яку ловлять мешканці Приазов'я та Маріуполя і вживають в їжу. щоб зрозуміти, чи безпечна вона

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Екологічна ситуація в Маріуполі дуже складна. Промислове забруднення впливає не тільки на стан повітря, але і на грунт, воду у відкритих водоймах. Нафтопродукти, феноли, нітрати, свинець, нікель ... Чого тільки не міститься у воді в нашому Кальміусі і Азовському морі. У 2018 році команда сайту 0629.com.ua змогла замовити масштабне дослідження води з різних джерел в Маріуполі, і його результати вразили. Половина таблиці Менделєєва! 


Дослідження це дуже дороге. У 2018 року ми витратили близько 14 тисяч гривень, зробивши забори води не тільки в Кальміусі і на узбережжі Азовського моря, але також у водопроводі, і в підземних джерелах, які муніципалітет презентує як джерела питної води.

Ми хотіли б продовжувати нашу дослідницьку роботу. Адже вода - це не тільки те, що ми п'ємо. Вона не може не впливати на якість риби, яку ми виловлюємо з річки і моря, а потім їмо.


Ми хочемо зрозуміти, наскільки безпечна риба, яку ми споживаємо в їжу. Це важливо для кожного, хто живе в Маріуполі і Приазов'ї. Адже для багатьох людей риба - один з основних продуктів харчування.


Саме тому ми вирішили продовжити роботу в цьому напрямку. Але на цей раз нам, друзі, не обійтися без вашої підтримки.

На реалізацію нашого проекту необхідно 9 тисяч гривень. За ці гроші ми зробимо ось що:

- замовимо комплексне лабораторне дослідження на безпеку  риби, виловленої в Кальміусі, і риби, виловленої в Азовському морі біля узбережжя Маріуполя, у єдиному в Маріуполі місці, де це можна зробити - у Маріупольській міській філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”. Дослідження двох проб, за попередньою оцінкою, коштуватимуть 5 тисяч грн.

- купимо 16 кг риби - саме стільки потрібно для того, щоб провести всі необхідні дослідження на безпеку - близько 2000 грн

- напишемо 2 матеріалу - великих, зрозумілих, підтверджених документами і фотографіями ( на гонорар фотографів і журналістів 2000 грн)


Підтримайте нашу ідею. Обізнаний - значить, озброєний.

Бюджет проєкту складає 9000 грн

Витрати:

5000 грн - вартість лабораторного дослідження двох проб риби.

2000 грн - приблизна вартість 16 кг риби (8 кг - річкової, 8 кг - морської), необхідної для всеобічного дослідження.

2000 грн - гонорар фотографу та двом креспондентам за підготовку двох матеріалів.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 1 грн

  Привітання в сторіз соцмереж від команди проєкту

  2 доброчинці

 • Внесок від 50 грн

  Щира подяка - персональна листівка від команди сайту

  5 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Блокнот з логотипом 0629.com.ua

  4 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Сертифікат на 50 грн на замовлення фотобуків, фотожурналів та іншої продукції компанії mofy.life

  0 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Екскурсія прихованими пам'ятками Маріуполя від Вежа - Vezha Creative Space - у подарунок. Це не тільки можливість краще пізнати місто, але й познайомитись з командою сайту 0629.com.ua

  0 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Фотосесія в редакції від одного з кращих репортерів України, переможця багатьох професійних конкурсів, автора кращого фото 2017 року по версії «The Guardian» Сергія Ваганова

  1 доброчинець

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

39 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Краплі Сонця. Останній скарб Хаджибея

  Данила Кузьмук, запорізький козак, бере в полон коменданта фортеці Хаджибей. Ця зустріч змінює не тільки їх долю, але вирішує результат всієї турецької військової компанії.

  Евгений
  Тимошенко
  • 2
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Облаштування молодіжного центру "Резиденція молоді"

  Доступ до функціональної та стильної молодіжної інфраструктури - не привілей, а право, яке ми хочемо забезпечити. Це проєкт з облаштування Резиденції молоді, першого молодіжного центру в Чернівцях.

  Олександр
  Гуляєв
  • 49
  • 99
   днів
  • 0
   грн