1 %
 • 1 050зібрано (з 200 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Ідея проекту полягає в формуванні дитячої велокультури в Україні шляхом активації спільноти батьків, велоактивістів та фахівців.

Історія


В наш час велосипед – це популярний спосіб активно та цікаво провести вільний час, а окрім того – це шлях до здорового життя, що особливо актуально для дітей та молоді. Європейці та американці чудово розуміють це, тому змалечку привчають своїх дітей до велокультури. Чому ж не робити це і в Україні? Адже й в нас велосипедист стає рівноправним учасником дорожнього руху з ряду екологічних та інфраструктурних причин, а пересування велосипедом є популярним видом дозвілля та сприяє оздоровленню дітей та молоді.

Велосипедну грамотність в Україні також необхідно культивувати з дитинства. Активісти велоспільноти зацікавленні в започаткуванні руху просування велограмотності для дітей, спираючись як на власні напрацювання, так і на успішний досвід зарубіжних країн.


Команда проекту працює в Києві й уже понад 10 років долучає дітей та батьків до українського велоруху, двічі на рік проводячи популярний велозахід  «Дитячі велоперегони “Ми – чемпіони!”» в якому беруть участь до 900 дітей від 2 до 14 років. Нещодавно команда проекту разом з велошколою FollowMe  почала проводити окремі заняття з володіння велосипедом.  Ми побачили що є потреба в системній методиці та локаціях (велопарках) для безпечного відпрацювання навиків та інтерактивного навчання правилам дорожнього руху. Саме з цього народилася ідея комплексного проекту, що стартуватиме в Києві і має охопити всю країну. Ми маємо чисельних партнерів у велоспільноті, серед велошкіл, активістів дорослого велоруху, співпрацюємо із експертами і викладачами їзди на велосипеді і спільно працюватимемо над створенням методички/велоуроків/навчання інструкторів.


На сьогодні проект має три складові – розробка комплексного неформального курсу дитячої велоосвіти, популярізація велодозвілля серед дітей та батьків, розробка моделі тренувальних майданчиків – велопарків.

На першому етапі проекту буде зібрано кошти на

- розробку та видання курсу з дитячої велоосвіти, що включатиме  інструкцію з техніки катання, правила дорожнього руху для  роверів,  основи першої медичної допомоги та веломеханіки, тощо;
- апробацію та доопрацювання методики шляхом проведення теоретичних та практичних занять і аналізу зворотнього зв’язку;
- створення спеціалізованого інформаційного сайту з розміщенням афіші актуальних велозаходів, дотичних інформаційних матеріалів та комунікації в рамках велоспільноти,

- підготовка викладачів та інструкторів.

В разі одержання необхідного фінансування перший етап проекту ми маємо намір реалізувати до кінця грудня 2018 року.


Кінцевою метою проекту є створення універсальної моделі міського велопарку (для тренувань, інтерактивного вивчення правил дорожнього руху та велодозвілля), включно з гнучким проектом та бюджетом, яку зможе реалізувати кожна територіальна громада, відповідно до локальних потреб та можливостей. Включення велонавчання в шкільну та дошкільну освіту та еволюція велосвідомості українського суспільства. Внаслідок повної реалізації даного проекту велокультура стане невід’ємною частиною українця майбутнього.


Долучайтеся до нас фондуванням, коментарями та підтримкою тут, на Спільнокошті, на сайті проекту: mychempiony.com/veloclub 
а також у соціальних мережах: www.facebook.com/ClubMyChempiony


В рамках реалізації першого етапу проекту  наш методист дослідить програми дошкільного та шкільного навчання велограмотності в європейських країнах та США та за консультації з профільними експертами укладе друковану методичку дитячої велограмотності, що буде апробована, скоригована й видана в паперовому вигляді. Комплексний курс буде включати також зйомку відеоуроків практичних занять. Ми прогнозуємо, що методичка включатиме в себе інструкцію з техніки катання, правила дорожнього руху на роверах, основи першої медичної допомоги та веломеханіки. 

розробка, апробація та доопрацювання методики   25000 грн
разробка та дизайн методичного посібника           15000 грн
довидавнича підготовка                                               10000 грн
друк посібника з дитячої велограмотності  800 прим 20000 грн
з’йомка відео матеріалів до курсу                                15000 грн
розробка сайту та наповнення веб-сторінок               20000 грн
майстер-класи для батьків 15 заходів                          9000 грн
практичні заняття для дітей 15 занятий                  15000 грн
тренінг для викладачів курсу дитячої велограмотності (2 дні) 15000 грн
подарунки доброчинцям проекту                               20000 грн
адміністрування проекту                                            16000 грн

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 20 грн

  Лист з подякою доброчинцю від команди проекту.

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 40 грн

  Листівка з авторською ілюстрацією проекту та подякою доброчинцю від команди проекту.

  0 доброчинців

  500 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Набір наліпок в яскравих кольорах на велосипедну тематику, що підійдуть для прикрашання велосипеда, шоломів, ґаджетів, нотатників і щоденників чи доповнить колекцію велолюбителя чи збирача наклейок.

  1 доброчинець

  999 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Набір наліпок в лагідних кольорах на велосипедну тематику, що підійдуть для прикрашання велосипеда, шоломів, ґаджетів, нотатників і щоденників чи доповнить колекцію велолюбителя чи збирача наклейок.

  1 доброчинець

  999 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Друкований примірник майбутньої книжки по дитячій велограмотності.

  2 доброчинці

  498 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Участь в одному з майстер-класів з батьківської велограмотності.

  0 доброчинців

  300 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • ФОРУМ БАТЬКІВ

  ФОРУМ БАТЬКІВ у Кривому Розі - це вже другий Форум, що організовується батьками школярів. Мета Форуму - створення простору для просвіти та обміну досвідом учасників освітнього процесу. Реформі бути!

  Віталій
  Фурманюк
  • 5
  • 20
   днів
  • 0
   грн
 • Чесні новини у час передвиборчої брехні

  Ми принципово не торгуємо нашими матеріалами, а тому нам потрібна підтримка наших слухачів та слухачок. Підтримай чесні новини!

  Liza
  Kuzmenko
  • 267
  • 182
   днів
  • 0
   грн