4 %
 • 13 395зібрано (з 300 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Ми створюємо кінофільми, сприяючи саморозвитку дітей в умовах інформаційного суспільства

Історія

Сьогодні якісного дитячого й підліткового продукту на екрані дуже мало. Бракує коштів. Важко знайти спонсорів, бо  помітного прибутку дитячі фільми не принесуть. А що як залучити до вирішення цієї проблеми самих дітей і підлітків? 

Участь у тренінгах «Однохвилинне відео» Unicef, Міжнародних кінофестивалях засвідчує, що в Україні значно зростає інтерес до створення кінострічок в межах діяльності  дитячих кіностудій, гуртків, кіногруп.

Активісти ініціативної кіногрупи  [email protected] теж мріють про створення шкільної продакшн студії,  яка надасть можливість дітям і молоді успішно розвиватися в швидкозмінному інформаційному суспільстві.

Про створення шкільної продакшн студії

Чи не занадто дорога мрія? А ми дозволили собі мріяти й  почали її втілення з навчання. Спочатку було «Однохвилинне відео».

Наташа: Ми вчилися знімати відео. Я думала, що це маячня. Ну  що можна зняти за одну хвилину? Згодом я зрозуміла, що за цей час можна прожити ціле життя. У таку мить охоплюють неймовірні відчуття, коли ти усвідомлюєш цінність кожної хвилини в своєму житті, маєш круту можливість поділитися своїми думками з ровесниками.

Анна: Ми старанно вчилися, помилялися, сперечалися, дискутували заради створення гарного сценарію. Натхненно знімали своє перше відео. Прагнули застосувати здобуті знання на зйомках. А потім дуже хвилювались перед презентацією наших робіт. Проблеми сиріт, страхи, занепад культурних об’єктів, мрії  знайшли відгук у глядачів. Про нашу групу багато говорили й бажали успіхів.


Утілення заповітної мрії щодо шкільного продакшну надихнуло на  участь у низці проектів, що дають надію  поступово обладнати студію.

Першим був проект «МОТОР» (Миколаївський Освітній Творчий Осередок Ровесників), у   межах якого [email protected] як переможець конкурсу малих грантів від UNICEF  отримала сертифікат на придбання відеокамери.

Маша: Своя камера – утілення заповітного бажання. Ми активно знімаємо. Кінострічки ініціативної групи  [email protected] –  це роздуми  над актуальними проблемами сьогодення: школа та її місце в житті людини.


Нас хвилюють проблеми навколишнього середовища, з якими ми щодня стикаємось у  місті (відео «Все починається з малого» учасник конкурсу World of 7 Billion student video contest), думки стосовно подій, що відбуваються "Надія є...", "Ніхто не очікував", "Вір у диво".

Карина : Відео надає широких можливостей дітям і молоді активно залучитися до створення майбутнього вже сьогодні "Кінотеатр під відкритим небом" . Ми знімали фільм про рідне місто "Життя мирного міста" і кожною клітинкою відчували любов до всього, що нас оточує.


Аліса: Участь у майстер-класах, менторингах, воркшопах, літніх кінотаборах формує здатність ефективно взаємодіяти, розвити громадську активність, допомагає  визначитись з  майбутньою професією.


Варя: У межах співпраці з ГО "Жовтий автобус", до нас приїздять волонтери, продюсери проектів, актори. Місто стає цікавим багатьом талановитим людям. І ми дуже  хочемо після навчання повернутися й працювати в рідному місті .


Андрій: У нас маленьке містечко. А зйомки кінострічок –  це можливість залучитися до змістовного дозвілля, поєднати приємний відпочинок і неформальну освіту.  Ми вже сьогодні проводимо для охочих майстер-класи,  залучаємо малечу до зйомок. 


Ганна: Ми переконані, що сьогодні потрібні кінострічки, які несуть добро, ненав’язливо показують, як долати виклики, допомагають дітям і підліткам вирішувати проблеми, які виникають у житті. Упевненості нам надає той факт, що  кінострічки ініціативної групи  [email protected]  серед переможців міжнародних фестивалів (ІХ _Міжнародний дитячий телефестиваль «ДИТЯТКО» м.Харків, VІІ_Міжнародний кінофестиваль «КІТИ» м.Маріуполь, Міжнародний фестиваль аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» м.Херсон. Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» м.Кам'янець-Подільський). А «Єдиний шанс» став кращим дитячим фільмом на фестивалі «БРУКІВКА» (м.Камянець-Подільський) і  тепер має нагороди трьох фестивалів.


Нещодавно проведений кастинг серед учнів і молоді нашого міста показав, що інтерес до створення кінострічок неухильно зростає, саме з цього народилася ідея  проекту «Канікули Offline».
«ВЕЛИКИЙ ПОКАЗ» творчих робіт  ініціативної групи [email protected] засвідчив, що наша ідея набирає обертів. Хочеться якісного українського кіно, щоб можна було від душі посміятися над ситуаціями, близькими до власного життя, своїми вчинками, вчитися правильно сприймати й реагувати на виклики та позбутися тих негараздів, які нам так ускладнюють життя 


У чому родзинка?

По-перше, «Канікули Offline» – це українська комедія, яка буде створена дітьми і молоддю  маленького міста від початку (Сценарію та розкадровки) до кінця (Постпродакшну).


По-друге, ініціативна група [email protected] презентувала проект «Канікули Offline» в межах масштабного проекту «Молодь в місті» (м.Київ), отримала креативний ваучер від «Спільнокошту» – пакет комплексної допомоги, яку ефективно використовують, реалізуючи задум. Ми пройшли потужний менторинг, спілкувалися з Kato Despati. Захоплюючі зустрічі з неймовірно цікавими професіоналами Kateryna Babkina й Iryna Tsilyk значно розширили можливості, поглибили  наші знання.


По-третє, ми прагнемо через комедію донести до глядача, що цінність людини в єдності з природою, у здатності бачити її красу, цінувати прості  людські стосунки,  у життєвих навичках особистості, які сприяють ефективній взаємодії з навколишнім світом. Ми живемо в умовах інформаційного суспільства з його перевагами та викликами. Ми хочемо показати на прикладі героїв комедії «Канікули Offline» переваги реального життя над віртуальним світом.


На першому етапі проекту буде зібрано кошти на поповнення матеріально-технічної бази та організаційного забезпеченя зйомок кінострічки.


Наша кінцева мета – створити кінокомедію «Канікули Offline»,

Мілана: ми звернулися до односельців із проханням згадати й поділитися кумедними історіями під час літніх канікул у селі зі свого дитинства й життя нашого міста в цілому. А на основі найкращих історій ми створюємо окремі епізоди в  сценарії кінокомедії «Канікули Offline.


Катя: Ця кінокомедія про нас: дітей, підлітків, молодь. Про  людей, які  живуть поряд, а потім сидітимуть у кінозалі й відчуватимуть себе частиною єдиного цілого.


Артем: Сьогодні групою [email protected] цікавляться. Як у такому маленькому містечку виникла й реалізувалась така ідея? Як  таке маленьке містечко притягує до себе талановитих, творчих людей з усіх куточків України й уже близьких нам Німеччини й Австрії? Мабуть  потужна віра в те, що мрії збуваються.  Проект «Канікули Offline» – це ще одна потужна  мрія групи [email protected] на шляху до створення шкільної продакшн студії.

Тетяна: У межах проекту «Канікули Offline» плануємо узагальнити досвід створення та менторингового супроводу діяльності дитячої кіногрупи (включно з гнучким проектом та бюджетом), який зможе реалізувати кожна територіальна громада, відповідно до локальних та глобальних потреб і можливостей.


Локальні – залучення односельців до співпраці, активізація їх громадської активності шляхом  створення сценаріїв та зйомок  майбутніх кінострічок, популяризація українського дитячого та молодіжного кінематографу.

Глобальні – досвід залучення молоді до командної творчої роботи, прагнення самостійно змінювати світ на краще.


Давайте спробуємо разом уже сьогодні вплинути на наше майбутнє в Україні і з Україною. Підтримайте наш проект!

На що збираємо?

 • на тренінг з акторської майстерності для юних акторів (проїзд, проживання, майстер-класи, відеозвіт);
 • на транспортні послуги;
 • на обладнання для запису звука;
 • ну і на флаєри, звичайно!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 7
 • Внесок від 50 грн

  Електронний лист-листівка з подякою від команди проекту

  1 доброчинець

 • Внесок від 100 грн

  Наліпка "[email protected]"(може відрізнятися від оригіналу)

  3 доброчинці

  997 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Брелок "[email protected]"(може відрізнятися від оригіналу)

  4 доброчинці

  496 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Квиток на показ фільма в м.Київ мистецька платформа "Острів"

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Дзвіночок "[email protected]"

  0 доброчинців

  250 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Персональний вітальний відео ролик.

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Включення доброчинця в титри

  0 доброчинців

  30 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

20 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Сенсорна кімната у навчально-реабілітаційному центрі «Мрія»

  Наша «Мрія» – це сенсорна кімната у навчально-реабілітаційному центрі – сучасний інклюзивно-корекційний простір для адаптації та інтеграції дітей з особливими потребами в соціумі у формі гри

  Ірина
  Смольянова
  • 16
  • 150
   днів
  • 0
   грн
 • Соціальна майстерня «Еммаус»

  Соціально-профорієнтаційний проєкт, який навчає молодь з інвалідністю виготовленню текстильних аксесуарів і має на меті стати соціальним підприємством

  Громадська
  організація
  • 75
  • 140
   днів
  • 0
   грн