105 %
 • 41 750зібрано (з 39 700 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

РАЗОМ надрукуємо дитячу книгу-артбук з ексклюзивними ілюстраціями Ірини Шатинської «Їжачок Ернест» за редакцією відомої журналістки ЯНІНИ СОКОЛОВОЇ. 10% від продажів піде на #ВАРТОЖИТИ, #ТАБЛЕТОЧКИ

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія


На СПІЛЬНОКОШТІ ми збираємо кошти на видання дитячої української книги з ілюстраціями Ірини Шатинської про несподівані та захопливі пригоди сміливого їжачка Ернеста за редакцією відомої журналістки, блогерки, громадської діячки Яніни Соколової.

МИ – це команда однодумців, що спільно працюють над виданням книги та подальшим записом аудіокниг українською та англійською мовами.

ЩО НАС ОБ’ЄДНУЄ?

По-перше, ми всі батьки, які безмежно люблять своїх діток та хочуть зробити так, щоб всі дітки мали можливість пізнавати світ без будь-яких обмежень! По-друге, ми підтримуємо ініціативи та проекти, що допомагають онкохворим дітям та дорослим.


Ірина Шатинська – автор книги та ілюстратор, лікар, кандидат медичних наук, викладач, автор понад 110 наукових публікацій, видано кілька книг у співавторстві медичної тематики, науково-популярне видання «Менопауза: міждисциплінарні аспекти». Автор працювала як позаштатний журналіст у виданні «Ваше Здоров’я», має публікацію на тему голодомору в проекті «Все на одну сторінку». Також автор працює перекладачем (англійська мова). Картини автора знаходяться в приватних колекціях в Україні та закордоном.


Головний редактор ЯНІНА СКОКОЛОВА – журналістка, телеведуча, громадська діячка, акторка. Ведуча програми «Рандеву» на 5 каналі, а також YouTube-проєктів «Вечер с Яниной Соколовой» та «Соромно!». У березні 2020 року, Яніна Соколова заснувала фонд «ВАРТО ЖИТИ», мета якого знаходити та акумулювати благодійні кошти, залучені від бізнесу та фізичних осіб шляхом прозорого розподілу між соціальними ініціативами та проектами, які тільки починають свою діяльність або вже активно діють та реалізують свої проекти у сфері онко.


Куратор проекту - Гаяне Чнгрян, голова жіночого товариства Львівської Обласної Вірменської громади «Ахпюр», головний натхненник проекту та організатор культурних подій, пов’язаних з презентацією книги.


Matthew Gahman – носій мови (США), копірайтер, викладач, редактор книги англійською мовою, куратор аналогічного проекту англійською мовою на англомовних платформах.

Якщо Ви особисто підтримуєте видавництво якісного українського контенту з ексклюзивними ілюстраціями, який розвиває в дітях любов до природи, співчутливість, рішучість, вчить захищати довкілля та пояснює основи рісайклінгу (сортування сміття), Ви обов’язково долучитеся до нашої ініціативи.


Підтримайте вихід нової книги із нашого циклу про пригоди їжачка Ернеста! Адже від комерційного успіху цієї книги залежить кількість коштів, які будуть відраховані з продажів книги на ініціативу «ВАРТО ЖИТИ» Яніни Соколової та в БФ «ТАБЛЕТОЧКИ» для онкохворих діток.


Кожен доброчинець, який зробить внесок від 200 грн. буде зазначений у списку на окремій сторінці в книзі.

ПРО КНИГУ

Автор: Історія присвячена моєму синові Ернесту, оскільки він нагадує мені милого маленького їжачка, та його пригодам в лісі. Кожна сторінка наповнена любов’ю та ніжністю. В частині ПРИГОДА маленькі читачі можуть співпереживати їжачкові та його другові, проте все закінчиться гепі-ендом. В книзі також досить кумедних моментів, зокрема у розділі про банановий човен та грибний дощик. Книга вчить діток бути співчутливими та толерантними, а також винахідливими й не впадати у відчай, адже безвихідних ситуацій не буває. Ернест завжди знаходить вихід, як здавалось, із найскрутніших обставин.

 

«Іжачок Ернест» - це дитяча книга-артбук з ексклюзивними та яскравими ілюстраціями, призначена для читачів молодого та дуже молодого віку, приблизно віком від 4 до 9 років, а також їхніх батьків. Це збірка окремих коротких оповідань від однієї до трьох сторінок, кожна проілюстрована однією, двома ілюстраціями. Ілюстрації були виконані акрилом на бавовняних полотнах або ДВП, покритому акрилом.


В майбутньому автор планує створити серію подібних тематичних книжок. Також готова англомовна версія книги локалізована носієм англійською мовою, Matthew Gahman. 

Нам необхідно зібрати 39700 тисяч гривень на друк книги накладом 500 екземплярів, що включає вартість матеріалів, дизайн, верстку, підготовку до друку та виготовлення книги. Всю підготовчу роботу та редактору автори вже зробили за власний рахунок.

Якщо нам вдасться швидко зібрати кошти та долучити до проекту БФ «Відродження», ми обов’язково збільшимо наклад до 1000 та зробимо пухку обкладинку, яку так полюбляють дітки, а також зібрані кошти будуть спрямовані на проведення низки презентацій в дитячих бібліотеках та культурних інституціях у різних містах України.

Дизайн книжки буде вирішено у приємному для діток форматі А4, так щоб можна було роздивитися найменші деталі яскравих кольорових ілюстрацій. Видання супроводжуватиметься низкою культурних подій, серед яких зустрічі з авторами проекту та презентації книги у дитячих бібліотеках, на Форумі Видавців у Львові, тематичних фестивалях.

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 10
 • Внесок від 150 грн

  Магніти з зображенням героїв книги

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Чудові магнітики від #Gramofon.ua із зображеннями улюбленних героїв книги, поспішайте!

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  КОЖЕН ДОБРОЧИНЕЦЬ, ЯКИЙ ЗРОБИТЬ ВНЕСОК ВІД 200 ГРН. БУДЕ ЗАЗНАЧЕНИЙ У СПИСКУ НА ОКРЕМІЙ СТОРІНЦІ В КНИЗІ.

  5 доброчинців

  195 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Нііжна брошка їжачки

  4 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Кожен доброчинець, що зробить внесок на 500 грн. отримає особисту подяку від команди в сторіз

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Внесок від 700 грн доброчинець отримає свій екземпляр книги з іменним підписом від автора.

  3 доброчинці

  17 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Автор запрошує на запашну каву у Львові

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Автор запрошує на тістечко у Львові

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Картина від автора

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 4000 грн

  Картина від автора

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

21 проект зараз чекає твоєї підтримки