251 %
 • 25 085зібрано (з 10 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 29 травня 2018 р. 20:45

Головне

«Друзі Fest» – це інклюзивний благодійний фестиваль, який об’єднує дітей для творчого розвитку та спільного дозвілля і відбудеться 2-го червня в Деснянському парку міста Києва.

Історія

Історія

Хто ми? 

Ми - волонтери з громадських організацій «Подаруй життя», «In.UA» та благодійного проекту «РійМрій» працюємо з соціально незахищеними дітьми Києва та Київської області. Окрім організаційної допомоги спеціалізованим закладам для дітей, ми також організовуємо різноманітні навчальні та творчі проекти для дітей та підлітків, уроки англійської та програмування, майстер-класи та дитячі фестивалі. 


Ідея фестивалю

Працюючи в закладах для соціально незахищених дітей, неодноразово помічаєш як багато талановитих дітей прагнуть самовираження та творчої реалізації - через малювання, танець, спорт, музику…

Після проведення спортивних змагань для соціально незахищених дітей Super Roller Starts 2018 та вражаючих виступів вихованців київських інтернатів, в організаторів благодійного проекту РійМрій Наталії Мороз та Ярослава Грибіника виникла не менш захоплива ідея. А що, якщо організаторами фестивалю будуть самі діти, якщо учасники будуть вчитися у своїх однолітків?


Гасло «Друзі Fest» - «Діти для дітей!»

Особливістю нашого фестивалю є те, що діти з допомогою організаторів самостійно розроблять програму фестивалю, майстер-класи, спортивні квести та концертні номери. Вперше в Києві діти стануть головними організаторами свята та виступлять в якості волонтерів, майстрів, артистів та аніматорів та створять цілу низку спортивно-розважальних та творчих локацій, які стануть чудовим майданчиком цікавого дозвілля, самореалізації та знаходження нових друзів!

Саме такий досвід мотивує дітей роботи добрі справи, дає їм впевненості у власних силах та можливостях, надихає вдосконалювати свої вміння в певному ремеслі. 


Яка наша ціль?

Провести 20 майстер-класів, організованих дітьми для дітей та залучити понад 200 дітей Києва до фестивалю.


Хто братиме участь у фестивалі?

Учасниками Друзі Fest стануть 200 дітей з Києва, серед яких вихованці з дитячих будинків, інтернатів, реабілітаційних центрів, діти з інвалідністю та підвищеними потребами, школярі Києва. До заходу також будуть залучені жителі Деснянського району та всі бажаючі взяти участь у програмі майстер-класів та відвідати концерт у вихідний день. 

Програма фестивалю

Протягом святкового суботнього дня 2 червня в Деснянському парку будуть діяти декілька локацій: мистецька, спортивна, концертна. Діти підготують:

- майстер-класи;

- арт-локації з власними витворами мистецтва;

- спортивні квести;

- концертні номери.Чому це важливо?

• Даний фестиваль є втіленням інноваційного підходу до роботи з соціально незахищеними дітьми. «Друзі Фест» – це  можливість СТВОРЮВАТИ ТА ВІДДАВАТИ, а не лише отримувати допомогу;

• новий формат фестивалю дасть соціально незахищеним дітям можливість навчати інших та повірити у власні сили, здібності та перспективи;

• Кошти, зібрані під час фестивалю, будуть використані для покриття витрат на реабілітацію дітям з ДЦП;

• Фестиваль є площадкою інтеграції різних категорій дітей;

• Жителі Деснянського району зможуть долучитися до благодійних заходів.


Витрати:

- Транспортування учасників - 5000 грн.

- Оренда сцени та витрати на розхідні матеріали (кульки, ленти, допоміжні матеріали) - 4000 грн.

- Харчування (вода, закупівля снеків для дітей) - 5000 грн. 

- Поліграфія (друк банерів, плакатів, роздаткових матеріалів, тощо) -  4000 грн.

Витрати, що покриваються спонсорами фестивалю: харчування для дітей (обіди), футболки для учасників фестивалю, локація фестивалю, друк футболок, оренда інвентарю, стільців та столів. 

В майбутньому ми плануємо зробити фестиваль щорічним та розширювати подібні фестивалі з гаслом «діти для дітей» по всій Україні!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 50 грн

  Наліпка благодійника

  1 доброчинець

  39 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Листівка благодійника, підписана учасниками фестивалю.

  1 доброчинець

  39 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Хендмейд сувенір, створений під час майстер-класів фестивалю.

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Майстер-клас з дудлінгу.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Іграшки ручної роботи , які розписали діти з дитячих будинків та реабілітаційних центрів на благодійному фестивалі творчості та добра "Крила весни".

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Катання на роликах з організаторами проекту.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Майстер-клас, організований дітьми-учасниками фестивалю.

  0 доброчинців

  20 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

6 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Сайт для Батьки SOS

  Спільноті Батьки SOS потрібен сайт - з роз'ясненнями, з шаблонами заяв/скарг, з конкретними рекомендаціями, з успішними кейсами розв'язання проблем, з анонсами подій - зручний і про основне.

  Олена
  Парфьонова
  • 18
  • 30
   днів
  • 0
   грн
 • Почуйте маленького Моцарта!

  Діти з малозабезпечених сімей мають право на творчий розвиток. Їх долі у наших руках! Давайте придбаємо музичні інструменти для учасників проекту "Врятуй маленького Моцарта".

  Viktoria
  Nesterenko
  • 12
  • 45
   днів
  • 0
   грн