EdEra. Онлайн-освіта з любов'ю

 EdEra. Онлайн-освіта з любов'ю

44%

277 доброчинців

333 450зібрано (з 750 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Студія онлайн-освіти EdEra створює онлайн-курси, підручники і спецпроекти. Ми хочемо дарувати унікальний освітній досвід і показувати красу кожної науки. Підтримай нас — стань співавтором змін!

Блог

Відомості про здійснення проєкту

EdEra з’явилася навесні 2014 року, коли два студенти радіофізичного факультету вирішили створити онлайн-курс з фізики, надихнувшись кращими світовими практиками. Бажання впровадити культуру якісного освітнього продукту в Україні втілилося в онлайн-курси, підручники, спецпроекти, які ми розробляємо вже 4 роки поспіль.

Сьогодні EdEra — це місток між авторами-експертами та нашими користувачами. Ми працюємо над тим, щоб освітні матеріали викликали емоції та були ефективними. Ми — команда молодих науковців, IT-спеціалістів, менеджерів, редакторів, дизайнерів, режисерів та комунікаційників. Ми закохуємо українців в освіту та доводимо, що нецікавих предметів просто не існує.ДЕЯКІ З НАШИХ ПРОЕКТІВ

Минулого року ми створили онлайн-курси «Лайфхаки з української мови та літератури» разом з ГС «Освіторія» та кандидатом філологічних наук Ігорем Хворостяним. Курси допомогли тисячам абітурієнтів успішно скласти ЗНО. Це перший онлайн-курс в Україні, який МОН рекомендував для використання у школах.

На основі «Лайфхаків» ми випустили друкований підручник разом з видавництвом «Ранок» та створили методичні рекомендації для впровадження курсів у школах за методикою змішаного навчання.

Фрагмент відео «Безсполучникове складне речення»: 


У березні ми випустили онлайн-курс для підготовки до ЗНО «Автостопом по біології», у якому пояснюємо найскладніші теми предмету. Ми поєднали живу зйомку та яскраві анімації, і в результаті отримали справжній освітній серіал з динамічним та гумористичним викладом матеріалу.

Фрагмент відео «Ознаки живого»:


Наша гордість — онлайн-курс з основ правознавства «Людина та держава. Правила гри». Це курс-інтерв’ю з 13 експертами, кожен з яких — визнаний професіонал певної галузі права. Лектори пояснюють складні юридичні концепції на простих прикладах із життя. Ми створили цей курс виключно за рахунок ресурсів команди EdEra та експертів, без залучення зовнішніх коштів.

Фрагмент відео «Основи концепції прав людини»:


З початку 2018 року також триває безпрецедентний проект — «Онлайн-курс для вчителів початкової школи». Вперше в Україні процес підвищення кваліфікації вчителів відбувається через онлайн-курс. Він є обов’язковим для 22 тисяч вчителів, однак станом на квітень у нас навчається вже 125 тисяч користувачів!

До речі, наша команда стилізувала курс під фільми Веса Андерсона :) 

Фрагмент відео «Вправи для концентрації уваги»: 


Ми б із задовленням розповіли вам про всі наші проекти, але цей опис може стати занадто довгим. Мабуть, краще послухати наших слухачів, партнерів та авторів-експертів. Адже в першу чергу ми працюємо саме для них. 

ВІДГУКИ КОРИСТУВАЧІВ

ВІДГУКИ ПАРТНЕРІВ ТА ЕКСПЕРТІВ

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

Нові онлайн-курси

Ми будемо працювати в напрямку IT та технологій, журналістики, громадянської та шкільної освіти. Це, зокрема, онлайн-курси з інклюзії та недискримінації, онлайн-курс з програмування та Data Science.

Вихід в офлайн

Значні зміни в освіті відбуваються в регіонах. Ми плануємо частіше виходити в офлайн-простір, щоб підсилювати методики викладання на місцях.

Наразі спільно з VoxUkraine та KSE ми проводимо офлайн-марафони з вивчення економіки на базі нашого онлайн-курсу. Разом з ETL ImpactHub Odessa впроваджуємо викладання курсу з української мови та літератури за методикою змішаного навчання. Сьогодні це успішні експерименти у десятках шкіл, ми ж хочемо перетворювати їх на тисячі.

Особливі проекти на актуальні теми

Ми обожнюємо вирішувати складні освітні проблеми. Наприклад, ми розробляємо проект з викладання української мови для угорських національних меншин західної України. Ми вже тестуємо перші двомовні матеріали у чотирьох школах.

Фрагмент відео з майбутнього курсу: 


Спільно з ЮНІСЕФ ми запускаємо проект сценаріїв уроків про Глобальні цілі сталого розвитку. Водночас, ми працюємо над створенням 25 кейсів із громадянської освіти для вчителів та учнів середньої школи.

Розширення бази інтерактивних підручників EdEra Books

Ми хочемо збільшувати кількість україномовних навчальних матеріалів в Інтернеті. Таку можливість дають наші підручники: на них можна потрапити безпосередньо з пошуку в Google, без реєстрації та смс. Тому ми продовжуємо створювати безкоштовну літературу. Наступні — підручники з економіки та правознавства.

Більше досліджень!

Ми плануємо постійно полегшувати сприйняття інформації в наших освітніх продуктах на основі наукових досліджень. А також розповідати про сучасні методики, тренди та експерименти в освіті на EdEra BlogГейміфікація, адаптивне та персоналізоване навчання — ми пишемо про все. Більш детально у презентації EdEra, в інтерв'ю The Ukrainians«Громадського» та KyivPost у межах нагородження «30 under 30» нашого CEO Іллі Філіпова.


Співпраця з міжнародними партнерами та вихід на західний освітній ринок

Першим проектом стане підручник з розробки програмного забезпечення «Software development: from A to Z» у співпраці з видавництвом Apress. Українською мовою цей підручник буде доступний безкоштовно на платформі EdEra Books. На його основі ми плануємо розробити онлайн-курс англійською та українською мовами.

ШУКАЄМО ПІДТРИМКИ

Наразі нам потрібне фінансування, щоб підсилити команду новими професіоналами, технічною базою та зробити сайт більш дружнім для користувачів. Так ми покращимо якість наших проектів та освітній досвід кожного.


Наша місія — виховувати в Україні культуру навчання протягом всього життя. Інституційний збір коштів — це можливість вийти на новий рівень та якісніше втілювати освітні проекти, які справді «на часі».

Ми потребуємо соціальних інвесторів. Ними є кожен, хто підтримує нас на Спільнокошті. Ви не просто доброчинці, а співавтори освітніх змін!

Приєднуйтеся!

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 100 грн

  Дякуємо за внесок! Ми даруємо вам наліпку на ноутбук з логотипом EdEra

  30 доброчинців

  70 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Дякуємо за ваш внесок! Отримайте іменний Сертифікат почесного інвестора в розвиток освіти України! ;)

  34 доброчинці

  41 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Дякуємо! Відвідайте лекцію «Як побудувати справжню команду?» та дізнайтеся більше про командний менеджмент від Іллі Філіпова та Діани Даюб

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Дякуємо за довіру! Пропонуємо відвідати лекцію «Цифрові комунікації або далі, ніж фейсбук» від Марії Крючок, експертки з комунікацій

  8 доброчинців

  12 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Дякуємо! Запрошуємо вас на лекцію «Основи дизайну презентацій» від головного дизайнера EdEra Олександри Сірик

  3 доброчинці

  97 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Ваша підтримка надихає нас! Запрошуємо вас на майстер-клас «Що таке моушн-дизайн і як це працює» від головного моушн-дизайнера EdEra Василя Дубового

  10 доброчинців

  90 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Запрошуємо вас на EdEra Party: приєднуйтеся до тусовки з нашою командою

  17 доброчинців

 • Внесок від 300 грн

  Дякуємо за внесок! Дізнайтеся більше про «Тренди та технології в сучасній освіті» під час лекції від Іллі Філіпова, співзасновника EdEra

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Дякуємо за підтримку! Запрошуємо вас на лекцію про краудфандинг для проектів та організацій від Світлани Колодій, екс-координаторки Спільнокошту

  4 доброчинці

  16 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Дякуємо за внесок! Ми подаруємо вам стильну-модну-молодьожну футболку EdEra

  17 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Заходьте в гості до команди EdEra та проведіть з нами весь день. Ми покажемо вам внутрішню кухню розробки освітніх проектів та поділимося інсайдами

  3 доброчинці

 • Внесок від 5000 грн

  Дякуємо за таку значну підтримку! Обирайте все, що забажаєте із нашого списку подарунків

  2 доброчинці

 • Внесок від 500 грн

  Дякуємо! Подруга EdEra, молода художниця Ліна, намалює для вас картину будь-якої науки на ваш вибір!

  5 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Ви чудові! Пропонуємо вам набір юного змінотворця. Робити важливі справи стане легше вже зовсім скоро!!!

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Подарунок-сюрприз. Ми здивуємо вас комплектом приємних подарунків від EdEra

  3 доброчинці

  0 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

12 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту