0 %
 • 1 840зібрано (з 210 210 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Проект «ECO Майбутнє»- це програма презентування крафтового підприємництва. Проведення еко-фестивалів містами України (Мелітополь, Буча та ін.) для популіризації еко культури та еко свідомості.

Історія

Команда фестивалю "Еко-Майбутнє" - це молоді, активні, енергійні підприємці та громадські діячі. До складу команду входять: ГО "Кластер промислових та крафтових виробників", Садовий центр "Зеленая жизнь", виробники крафтових сирів, ГО "ДРЦ "Сходинки", Дизайн-студія Gorizint, Зелена садиба "Гостини у Валентини". Всіх учасників об'єднує спільні інтереси - розбудова та підсилення громади, відповідальне ставлення до навколишнього середовища та любов до нашої країни.

Соціально-екологічний проект "Еко Фест" - це новий формат проведення суботників.

Поряд з традиційним збором сміття, властивим суботникам, в програму включені: освітні майстер-класи з культури поводження з відходами та формування екологічних звичок, ігрова зона, зона релаксу і смачний обід, музика і вікторина з несподіваними екологічними фактами.

Цей фестиваль має на меті ознайомити мешканців міста з цілями сталого розвитку, а саме: формуванням міцного здоров’я, збереження чистої води та належних санітарних умов, використанням відновлювальної енергії, відповідальним споживанням, боротьбою зі змінами клімата, збереженням еко системи та партнерством заради стійкого розвитку. Через комунікацію та мистецтво фестиваль має сприяти розумінню людиною значущості її життя, актуалізувати свідоме ставлення до здоров'я, природи, суспільства, мотивувати до позитивних та усвідомлених змін у її бутті.

Завдання фестивалю пробудити живий інтерес до альтернативних способів організації відпочинку для сім'ї та молоді, відродити й інтегрувати в сучасний світ різноманітні етнічні традиції, поєднуючи їх з елементами сучасних досягнень у галузях культури, освіти, виробництва та інших сфер життя людини.

Фестиваль об'єднує в собі оздоровчо-спортивні, музичні, екологічні, освітні, виставкові та інші культурно-розважальні і культурно-просвітницькі програми. Фестиваль складається з різноманітних локацій, у якіх кожен може знайти для себе цікаве заняття. На оздоровчо-спортивних локаціях мешканці міста дізнаються про здорове харчування, відновлять душу й тіло за допомогою гімнастики та йоги. На культурно-розважальних локаціях – всі бажаючі зможуть сплести вінки з квітів та засвоїти навички гончарства, а культурно - просвітницькі пробудять живий інтерес до історичної спадщини України, зокрема, козацької культури.

Освітні локації зацікавлять новими технологіями у еко-садівництва, також тут розкажуть, як можна давати друге життя одягу і предметам інтер'єру, предметам дизайну і дитячим іграшкам. Крафтова локація занурить кожного відвідувача у світ крафтової продукції, екологічних товарів для краси і здоров’я, а також надихне ідеями для актуальних на сьогодні еко-подорожей.

Відмінною рисою «еко фестиваля» є мотиваційна складова: за один зібраний мішок сміття видається ековалюта ЕкоГривня, тобто чим більше збереш сміття, тим більше заробиш, тим чистіше буде територія. Зароблені ЕкоГривні можна обміняти на частування і спортивний інвентар по завершенню фестивалю. Для бажаючих додатково отримати ЕкоГривні передбачили екоквести. А для самих залучених ми пропонуємо участь в конкурсі #Eco_MLT з п'ятьма номінаціями.

На Спільнокошті ми прагнемо зібрати кошти для часткової закупівлі обладнання для проведення Еко-фестивалів.

Для облаштування локацій для спікерів та проведення брифінгів необхідно:

1. Гео-купол - 2 шт. - 78876 *2 = 157752 грн. (для розташування локацій, проведення семінарів в рамках фестивалю)

2. Стілець складний TERJE ТЕРЙЕ - 70 шт. 449*70 = 31430 грн. 

Партнер проекту

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо Вам за Внесок! Подяка у соц. мережах с хештегом заходу та сторінки спонсора! Внесок 50 грн.

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Дякуємо за внесок! Даруємо гумовий браслет з логотипом Фестивалю! Внесок 100 грн

  0 доброчинців

 • Внесок від 250 грн

  Дякуємо за внесок! Даруємо пряник з логотипом Фестивалю! Внесок 250 грн

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Дякуємо за внесок! Даруємо еко торбинку з логотипом Фестивалю! Внесок 500 грн

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Дякуємо Вам за Внесок! Отримання подяки за сприяння сталому розвитку майбутнього України в рамках офіційної церемонії відкриття фестивалю! Внесок від 2000 грн

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Дякуємо Вам за Внесок! Розміщення логотипу партнера на бренд воллі під час офіційної церемонії, банерах організаторів та карті фестивалю. Внесок від 3000 грн

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Дякуємо Вам за Внесок! Участь у брифінгу за участю організаторів та ЗМІ. Внесок від 5000 грн

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

33 проекти зараз чекають твоєї підтримки