0 %
 • 0зібрано (з 10 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Наша команда знімає короткометражну екшн-драму з захоплюючим сюжетом та оригінальним сценарієм для фестивалів, для загального доступу та для очей продюсерів молодих кіновиробників.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Про наш проект

Цей проект - це перший вагомий крок для більшості членів нашої невеликої команди, що складається з людей, які мають великі ідеї, ставлять великі цілі та намагаються їх досягти. Для завершення роботи над фільмом потрібно відзняти частину сценарію та змонтувати остаточний варіант фільму. Оскільки фільм знімається виключно на наші кошти, кошти студентів, нам потрібна Ваша підтримка у досягненні спільної мети.

Наші цілі та плани

Наша мета - це почати та підтримати нову течію української культури, в якій весь світ поважає та захоплюється митцями  нашої держави та їх творіннями. Ми хочемо створювати кіно, яке буде варте світового глядача та тримати високу планку якості. Для досягнення цієї цілі, нам потрібно набиратись досвіду та вдосконалювати свої навички і цей фільм є таким досвідом. Ця робота є необхідним кроком для кожного з нас, щоб наші творіння вийшли на новий рівень. Ми закликаємо Вас підтримати нашу команду та фінансово допомогти реалізувати наш проект. Ми щиро сподіваємося, одного разу Ви побачите наші творіння на великому екрані і будете знати, що саме Ви колись допомогли цій мрії здійснитися.

Наша команда

Ми - початківці, але ми люди з ідеями, у які віримо і які намагаємось втілити у реальність. Наша команда складається з студентів, у кожного з нас був досвід у знімальному та творчому процесах, але для більшості це перший масштабний проект. Ми раді представити Вам нашу дружню команду, яка всіма силами намагається створити цей проект.

Режисер - Андрій Погрібний

Молодий режисер з масштабними ідеями, що мріє писати захоплюючі сценарії та знімати фільми за ними. Відчуває велику відповідальність за майбутнє вітчизняного кінемтогрофу. 


Продюсер - Олександра Орлова

Людина, яка за кадром створює всі необхідні умови для того, щоб проект відбувся і дійшов до глядача. 

Олександра вже мала серйозний досвід у зйомках короткометражних фільмів, які перемагали на багатьох закордонних та українських кінофестивалях. Це такі фільми, як Poem, Мавка та інші.


Актори

Дмитрій Покровський - виконує роль головного персонажу фільму. Відвідує акторські курси і має на меті попвнити список видатних українських акторів.


Олександр Мостицький - актор другого плану. Цей фільм є першим досвідом зйомок для Олександра. Одразу ж захопився ідеєю прийняти участь в проекті.


Олександра Орлова - актор другого плану.

Георгій Костанян - актор другого плану.

Оператори

Андрій Погрібний

Георгій Костанян - з раннього віку захоплюється фотомистецтвом, а згодом і відеозйомкою. Не втрачає можливості випробовувати свої сили у зйомці кіно.


Синопсис

Солдат прокидається у незнайомому місці у полоні, поруч з ним його командир. Він навіть не може згаадти, як сюди потрапив. Йому потрібно знайти вихід, але починає йти таймер, що наближає невідому подію. На його долю випаде багато випробувань, про які він навіть не здогадується. Чи вдасться йому врятувати свого побратима та врятуватись самому?

Чому нам важлива Ваша підтримка?

Ми мріємо втілити наші ідеї в реальність, досягнути великих цілей в українському та світовому кіно - саме через це нам так важливий наш перший проект "Технічні Характеристики". Тільки завдякі Вашій підтримці цей проект побачить світ вже зовсім скоро. Будемо вдячні кожній людині, яка зробить внесок у майбутню долю молодих творців та у майбутнє українського кінематографу.


Ми намагаємось робити максимально якісно з мінімальними грошовими затратами. Нам вже вдалось відзняти частину фільму, але ще залишилось багато невідзнятого матеріалу. Нам потрібні гроші для завершення роботи. Для цього нам потрібно:

 • Оренда локації
 • Купівля світлового обладнання (Також для подальшого використання у наших проектах)
 • Оренда генератора та палива
 • Придбання необхідного реквізиту

А також для проведення пост-продакшну з фінальним відеомонтажем та звуковим дизайном.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Особиста подяка на електронну пошту від нашої команди.

  0 доброчинців

  200 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Особиста подяка на електронну пошту від нашої команди з файлами постерів фільму у великому розширенні (наприклад, для друку).

  0 доброчинців

 • Внесок від 200 грн

  Занесення Вашого імені в фінальні титри фільму з подякою від всієї команди. Особиста подяка на електронну пошту (з файлами постерів).

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Занесення Вашого імені в фінальні титри фільму з подякою від всієї команди. Особиста подяка на електронну пошту (з файлами постерів). Можливість перегляду до прем'єри (за посиланням на пошту).

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Постер фільму на фотопапірі розміром 15х21 зі словами подяки від нашої команди. Занесення Вашого імені в фінальні титри фільму з подякою від всієї команди. Можливість перегляду фільму до прем'єри.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Горизонтальний постер фільму на папері А2 зі словами подяки від нашої команди. Занесення Вашого імені в фінальні титри фільму з подякою від всієї команди. Можливість перегляду фільму до прем'єри.

  0 доброчинців

  3 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

55 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Фестиваль дитячої творчості "Сонячне коло"

  Благодійний інтернет-фестиваль дитячої творчості "Сонячне коло" - велика сцена для маленьких даровань!

  Ул'яна
  Счастливець
  • 21
  • 99
   днів
  • 0
   грн
 • "Практичне керівництво з людинознавства"

  Притулок Сіріус та пес Гермес збирають кошти на друк книги для зміни культури ставлення до тварин в Україні. Продаж книг допоможе побудувати з Сіріусу простір, де кожний вусань знайде свою сім’ю.

  Юлія
  Гусєва
  • 88
  • 90
   днів
  • 0
   грн