24 %
 • 13 050зібрано (з 52 850 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Як корисно провести час та ще й дізнатися купу цікавого про ті народи, що мешкають в Україні? Наша гра Ethno Ukraine допоможе в цьому.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Чи любите Ви подорожувати Україною, як любимо це ми? Чи так, як і нас, захоплюють Вас настільні ігри, в яких треба не тільки переставляти фішки, а й відповідати на питання та дізнаватись щось нове і цікаве? Чи зацікавлені ви у грі, під час якої ви і Ваші діти будете разом вивчати географію і культуру нашої держави? І ще - чи готові ви долучитись до створення такої гри?

ПРО ІДЕЮ

Вже два роки наша Громадська організація "Вулик ідей" реалізує проєкт «Рідна колисанка», в якому діти на інклюзивних культурологічних заняттях створюють книжку, в яку увійшли колисанки найбільших національних спільнот України.


Наші заняття проходили дуже активно та цікаво.

Проводячи заняття, ми помітили дві важливі речі: діти небагато знають про культуру тих народів, що мешкають поруч, а з іншого боку, вони прагнуть дізнатися про них якомога більше, адже це так цікаво, порівнювати, що в нас є спільного, а що різного в мові, танцях, їжі тощо.


Перший том книги, яка вийшла в 2019 році, отримав схвальні відгуки не тільки від учасників, а також від представників національних спільнот України та Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України. 

Презентація книги пройшла в Колонній залі КМДА. Наразі книжечка "Рідна колисанка" безкоштовно розіслана у всі дитячі бібліотеки країни.


В той час, коли ось-ось вже побачить світ другий том видання, ми хочемо запропонувати вам крокувати разом далі. Адже тема географії та культури (зокрема – етнічного складу) – це безкрайнє поле для досліджень не тільки за шкільною партою, а й вдома, у сімейному колі, у формі гри.

Але – ближче до справи. Ми пропонуємо Вам, наші активні й допитливі друзі, взяти участь у створенні саме такої настільної гри - цікавої та пізнавальної, яскравої та захоплюючої. Гри, в якій ви, кидаючи кубик, подорожуватимете містами нашої країни, на кожному кроці дізнаючись щось нове про ці міста або й цілі регіони, знайомлячись із культурою народностей, представники яких мешкають в тому чи іншому регіоні нашої Батьківщини.

Але й це ще не все! Через загрози від COVID-19 та можливий повторний карантин, ми плануємо розробити онлайн версію , щоб кожна дитина могла долучитися до гри. А ще й провести турнір та залучити дітей з різних регіонів України, а може, з-за кородону!

НАША КОМАНДА

В нашій команді спеціалісти, які мають величезний досвід. Поєднання досвіду проведення занять для дітей, онлайн ігор та зібраний матеріал по 22 найбільшим національним спільнотам України дозволили розробити концепцію цікавої навчально-пізнавальної гри. 

Партнер проєкту - Видавництво "Калейдоскоп", яке спеціалізується на створенні авторських розвивальних та навчальних ігор для дітей. Наші партнери вважають, що навчання є більш ефективним, якщо доносити до дитини інформацію в ігровій формі. Таким чином, дитина щиро зацікавлена у процесі гри та прагне якомога швидше досягнути кращих результатів. Саме тому Видавництво "Калейдоскоп" з радістю долучилося до розробки гри Ethno Ukraine.

Партнер проєкту - Музей Становлення української нації. Наша команда щиро рада бачити серед наших друзів перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями. В музеї Ви зможете ознайомитися з багатовіковою історією української нації, значний вплив на яку зробили й ті народи, що мешкали на території країни.  

Долучайтесь до Спільнокошту, який дасть змогу чудовій грі побачити світ! Найактивніші учасники отримають подарунки, а всі, хто підтримає нашу ідею, зможуть чесно сказати іншим гравцям, що саме вони зробили її, ідею, реальністю! Нумо до створення нового, цікавого, корисного!

ЯК ВИТРАТИМЕМО КОШТИ?

Для реалізації проєкту необхідно здійснити:

-  візуальне оформлення гри дизайнером (картки та ігрове поле);

- розробка онлайн варіанту гри;

- розробка змісту завдань;

- друк примірників гри;

- розповсюдження (надсилання) у дитячі бібліотеки України та організації національних спільнот.

Загальний бюджет проєкту 302850,00 грн

Але на Спільнокошті нам потрібно зібрати лише 52850,00 грн, а решту (за умови, якщо нам вдасться зібрати на Спільнокошті - а ми віримо, що нам вдясться!) ми маємо можливість отримати від Українського культурного фонду. Він вже підтримав наш проєкт, і ми пройшли вже три етапи, а саме:

- попередній відбір проєктів (50 проєктів було обрано зі 130);

- навчання фандрайзингу від ГО Гараж Генг;

- іспит за результатами навчання.

Екземпляри настольної гри плануємо розіслати у дитячі бібліотеки України, а також провести онлайн турнір гри між регіонами.

Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 9
 • Внесок від 100 грн

  Подяка з іменем доброчинця в кожній коробці гри

  7 доброчинців

  93 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Листівка з роботами учасників проєкту

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Сумка з малюнками учасників проєкту

  2 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Квиток до Музею становлення української нації у супроводі членів команди

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Персональна онлайн гра для команди

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Онлайн-урок по культурі національної спільноти за вибором

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Гра від видавництва "Калейдоскоп" в подарунок

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Іменний екземпляр гри та подяка

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Екземпляр книги "Рідна колисанка" з подякою доброчинцю

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

30 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Район.Культура

  Медіа від мережі Район.in.ua про культурно-мистецький процес у громадах Волинської та Рівненської областей

  Natalia
  Pakhaichuk
  • 196
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Допоможемо поставити Япомогабокс у 24 школу

  Цей фондомат допоможе учням перетворити пластик на добрі справи: допомогу безпритульним тваринам, дітям з особливими потребами та людям похилого віку

  Руфат
  Раімов
  • 11
  • 100
   днів
  • 0
   грн