Etis.help доставка гуманітарної допомоги

 Etis.help доставка гуманітарної допомоги

1%

12 доброчинців

12 064зібрано (з 603 272 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Ми волонтерська ініціатива яка займається збором, доставкою, та розподіленням гуманітарної допомоги в Україні за принципом: "від людей для людей". Нашим захисникам та нашому народу потрібна підтримка!

Блог

Відомості про здійснення проєкту

  Вітаю!

      Мене звати Максим Гузій, і в час коли війна була лише на Сході України, я та моя сім'я займались створенням красивих садів для українських родин. Наш бізнес та наша ландшафтна індустрія в Україні були вбиті 24 лютого ракетами та авіаударами по Українських містах.

       В цей час ми вирішили усі сили направити на волонтерську діяльність. Маючи чималу кількість контактів в різних містах Європи ми підтримуємо контакт із людьми, та залишаючись у Вінниці, займаємось збором гуманітарної допомоги з-за кордону і доставляємо її в Україну. 

      Наш підхід у бізнесі - працювати з кожною людиною індивідуально, турбуватись про родини. Цей підхід ми реалізовуємо і зараз. Ми збираємо допомогу від родин для родин. Зараз ми усі велика родина, ми працюємо як із індивідуальними запитами, так із запитами великих родин, а саме підрозділами наших захисниць та захисників.

       Найбільш вузьким місцем яке заважає стабільності та швидкості доставки зібраної допомоги є логістика. Логістичні компанії через зростання вартості пального постійно збільшують тарифи. Великі організації які доставляють допомогу в Україну, доставляють її на свої склади звідки самостійно надалі розподіляють. Це хороший варіант, проте: 1) це дуже довго; 2) ми не можемо збирати допомогу під наше ім’я і не гарантувати, що її отримають саме ті, кому це потрібно.

      Зважаючи на вищесказане, ми бачимо можливість масштабування та збільшення кількості гуманітарних рейсів за рахунок формування власного автопарку із водіями, які будуть здійснювати ці поїздки на регулярній основі. Наразі ми уже використовуємо транспортні засоби які належать нашій компанії, проте їх корисний об’єм та кількість недостатні для тих потреб, які уже є на цей момент.

       Тому я звертаюсь до вас. Будь ласка, підтримайте нашу команду у зборі коштів для придбання транспортних засобів, які будуть здійснювати регулярні поїздки для доставки гуманітарної допомоги в Україну, як я її називаю: «Від людей для людей».

       Нашою метою є придбання надійних автомобілів із великим корисним об’ємом вантажного відділення. Ідеальним варіантом були б нові автомобілі, проте їх вартість є досить високою. Тому зараз ми зосереджуємо увагу на придбанні вживаних авто в хорошому технічному стані, які будуть здатні долати щотижня мінімум по 5-6 тисяч кілометрів. Орієнтована вартість такого транспортного засобу від 15 000 $, тому наша мета це збір 20 000$ яких точно буде достатньо для придбання авто та здійснення кількох перших поїздок.


       Після першого збору і придбання авто ми продовжимо збір на придбання наступних транспортних засобів. Наша мета це швидко та надійно доставляти допомогу в ті руки, які дійсно будуть її потребувати. Разом до перемоги! Слава Україні!

  Щодо бюджету


      Ми розуміємо, що придбання вантажного мікроавтобусу, який буде відповідати нашим вимогам технічного стану на данний момент буде коштувати від 15 000 $. 

      Після придбання авто будуть зрозумілі додаткові витрати на його підготовку до виїзду на маршрут. Наразі це невідоме значення, але наша команда докладе максимум зусиль щоб вони були мінімальні.    

      Здійснення одного рейсу гуманітарної допомоги за маршрутом, до прикладу, Флоренція - Вінниця буде коштувати орієнтовано 1000-1100 Євро. 

      Ефект від витрачених коштів на логістику у порівняні із тим,
  що ми отримуємо, за нашими оцінками складає 1 до 30. 


      Надалі ми будемо нарощувати масштаби та додавати нові транспортні засоби на маршрути. Важливим елементом у отриманні гуманітарної допомоги є довіра та звіт перед тими, хто її надає. Якщо ми не забираємо її швидко і ті хто її надають не розуміють куди вантаж потрапляє - довіра зменшується, і ми будемо втрачати цю підтримку. 
      

  Контакти проєкту

  Соціальні мережі та інші посилання проєкту

  Команда

  Спільнокошт

  Внески доброчинців у проєкт

  Ділитись з друзями

  Цікаво також

  12 проєктів зараз чекають на твою підтримку

  Будь ласка, авторизуйтесь!

  Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

  Реєстрація

  Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

  Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

  Або швидко зареєструйтеся

  Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

  Відновлення паролю

  Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

  Новий пароль

  Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

  Відновлення паролю

  Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

  Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

  Постав питання команді проєкту