Етно ретрит “Біла стежка” для вдів (дітей і матерів)

 Етно ретрит “Біла стежка” для вдів (дітей і матерів)

1%

23 доброчинці

16 404зібрано (з 848 890 грн)

10 днів залишилось

Етно ретрит “Біла стежка” для жінок, що втратили на війні своїх коханих, чоловіків і синів

Все наше життя розділилося на До і Після. Ми — вдови сучасної російсько-української війни. Ми не просили про ці зміни, але вони сталися в нашому житті.

Тепер ми в пошуках відновлення і нових сенсів буття. Ми об’єдналися і створили громадську організацію “ЖИ.ВА”, і, шукаючи шляхи подолання нашої втрати, ми успішно проводимо експозицію про наших чоловіків у Франції а також виставку наших картин в рамках арт-терапії, розвиваємо інші наші проекти.

Зараз як ніколи кожній з нас потрібна увага і розуміння, підтримка і доброзичливість від суспільства, бо кожна з нас самотужки не здатна пройти шлях реабілітації. Саме тому я, як голова ГО “ЖИ.ВА” замислилась над створенням спеціального місця “сили” де можна було б відновитися і віднайти себе.

Етно ретрит "Біла стежка"  дуже необхідний не тільки дружинам, чиї чоловіки загинули на війні. Такої ж допомоги потребують і мами, хто більше ніколи не побачить своїх синів, і дітки, які бачитимуть тат тільки в спогадах. Саме завдяки екологічному ретріту ми сподіваємося досягнути переорієнтації в житті кожної учасниці, сублімації болю і горя в результати творчої роботи, відкрити в кожній з них нових, схованих талантів, дати нові захоплення і мотивувати до нових можливостей самореалізації.

Хто я і що я планую зробити?

Я Надія, я вдова. Мій чоловік загинув в Харківській області рік назад. Я зовсім не пам’ятаю перші пів року після його загибелі. Ми готувалися до війни, але до смерті ніколи не можна бути готовим. Нашому сину всього 2 роки. Весь цей час все коло мого спілкування — це такі ж жінки як і я.

Я мрію створити безпечний, екологічно чистий і прозорий простір на природі, віднайти індивідуальний підхід до кожної жінки, матері чи дитини і допомогти пройти цей шлях методами, які відкривають творчий потенціал людини, допомогти віднайти своє “Я”, усвідомити, прожити і зрештою навчитися жити або відпустити. На мою думку це можливо тільки завдяки поверненню до землі, до свого коріння, до витоків.

Для початку я планую придбати невеличку хатинку в гарній сільській місцевості, обов’язково відремонтувати її додавши традиційного українського оздоблення. В цій хатинці має бути все для комфортного проживання протягом тижня групи з 8-10 жінок або дітей.

На території також буде альтанка, майстерня, місце для читання, дитячий куточок, оранжерея, гамаки і будиночок на дереві для усамітнення. Ми мріємо про своє місце порятунку від життєвих труднощів, стресів і самотності, що завжди приходять з втратою близької людини. Проживання і практики будуть безкоштовними. Є можливість за потреби долучати до груп психологів і інших спеціалістів.

А ще свічкарство, печворк, садівництво, квіткарство, в’язання, вело прогулянки, бібліотека, миловаріння, вишивання, чайні церемонії, казкотерапія, музикотерапія, колажування, метафоричні карти, прогулянки на човнах, рукоділля, танці, фототерапія і багато інших.


Про нашу ГО можна ознайомитися в нашому пабліку в фейсбук https://www.facebook.com/Zhyva.PO/ 

На жаль ми і досі не маємо ніяких партнерів по співпраці, але з огляду на тематику наших проектів і взагалі мети нашої організації, це і не дивно. Нам шкода, але і досі ми залишаємося “невидимими” для суспільства.

Ми визнаємо, що нам потрібна допомога. Ми готові до цього шляху. Ми готові повернутися до життя. Допоможіть нам відчути його смак знову.Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 100 грн

  Малюнок дитини, яка втратила тата на війні

  2 доброчинці

 • Внесок від 200 грн

  Листівка з фото картини від однієї з учасниць проекту арт-терапії для вдів

  1 доброчинець

 • Внесок від 500 грн

  Набір розмальованих камінців

  0 доброчинців

 • Внесок від 700 грн

  маленька картина, намальована власноруч вдовою

  0 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Маленька сувенірна лялька

  0 доброчинців

 • Внесок від 1500 грн

  Картина, яку намалює для вас мати або жінка загиблого захисника

  0 доброчинців

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

  Ділитись з друзями

  Цікаво також

  11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

  Будь ласка, авторизуйтесь!

  Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

  Реєстрація

  Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

  Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

  Або швидко зареєструйтеся

  Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

  Відновлення паролю

  Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

  Новий пароль

  Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

  Відновлення паролю

  Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

  Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

  Постав питання команді проєкту