35 %
 • 69 415зібрано (з 200 250 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Factory - це доросла технічно-творча лабораторія для підлітків. Ми створюємо простір в Києві, де будуть здобуватись знання, навички, народжуватись ідеї та проекти!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Ми живемо в світі, який дуже швидко змінюється. Технології, що сьогодні зрозумілі та звичні - десятиліття тому були на межі наукової фантастики. Що чекає на нас ще за 10 років? І, найголовніше, хто здійснить ці великі відкриття? Ми прагнемо створити можливості та надати інструменти новому поколінню, адже щиро віримо, що саме підлітки - реформатори нашого майбутнього. Багато відомих сьогодні компаній були створені в таких тематичних “гаражах”. А що, як відкрити цю можливість для більшої кількості людей?

Навіщо все це потрібно?

Певно ви чули  про українські технологічні стартапи, які щороку завойовують призові місця на міжнародних конференціях та збирають тисячі долларів інвестицій. Ми хочемо, аби кількість переможців з України збільшилась в десятки разів. Наша мета - створити простір, де ідеї зможуть бути реалізовані у повноцінний продукт, а самі підлітки - пройти всі фази розробки стартапа на власному досвіді. Це місце, де вони зможуть спілкуватись з однодумцями, а успішні дорослі - ділитися своїми навичками.

На сьогодні існує широкий вибір розваг та діяльностей, проте дійсно складно знайти місце, де можна попрацювати руками: спроектувати власний квадрокоптер і написати програму для керування ним, зібрати власний синтезатор або розробити систему управління розумним домом і заснувати свій стартап!

Інша ціль - це об'єднати в спільному просторі  всіх зацікавлених наукою, дизайном і технікою. Середовище, в якому свою думку можна розвивати, втілювати та вдосконалювати у колі однодумців, буде сприяти абсолютно новим оригінальним рішенням, адже найбільші відкриття здійснюються на межі наук і технологій.

Ми розуміємо, що невід’ємною складовою такого місця має бути безпека, особливо зважаючи на вік наших головних відвідувачів - підлітків. Для її забезпечення будуть вжиті спеціальні засоби захисту та розроблені нами прості, але обов’язкові правила.

На отримані кошти ми плануємо придбати лазерну ЧПУ-машину, обладнати лабораторію 3D-принтерами, інструментами для роботи з електронікою, ручним та елекроінструментом та це лише початок. Все це необхідно, щоб повністю реалізувати нашу ціль - дати підліткам можливості для створення власних проектів та здобуття практичних навичок.

Ми хочемо створити простір, який буде надихати відвідувачів займатися улюбленою справою. Задля створення такої атмосфери, тут будуть  проходити: 

 • відкриті уроки
 • наукові лекції та практикуми
 • семінари та майстер-класи
 • курси по електроніці, 3D-друку та об'єктному дизайну.

Ми плануємо співпрацювати зі школами, проводити спільні уроки трудового навчання на сучасному обладнанні, проводити конкурси та виставки.

Майстерня буде відкрита для всіх охочих. Трохи згодом ми зможемо розробити графік роботи хакерспейсу, де знайдеться час для кожного.

Хто ми?

GoITeens - це освітня плаформа для підлітків, створена для надання сучасних знань та навичок. Ми працюємо за міждисциплінарним підходом - STEAM - Science, Technology, Engeneering, Art, Mathimatics. Це дозволяє формувати широкопрофільні та актуальні вміння, бути пристосованим до швидких змін тенденцій та технологій. На жаль, існує багато прикладів, коли школам та університетам не вистачає матеріальної бази для формування практичних знань: лабораторій, майстерень, інструментів. Наша мета - сприяти тому, щоб технології навчання в Україні розвивались і ми мали змогу приєднатись до ТОП IT-країн світу.

Статті бюджету

У нас є приміщення та ентузіасти, які прагнуть взятись за роботу!

Потрібні інструменти станки та матеріали, щоб створити повноцінну технічну лабораторію. Ми плануємо придбати все для роботи з електронікою: паяльні станції, осцилографи, блоки живлення, радіокомпоненти - усе необхідне для зберігання та подальшого використання техніки в майстерні.

Наш простір неможливий без лазерного ЧПУ-різака/гравера та 3D-принтера. Навіть зважаючи, що це найбільша стаття витрат, без них неможлива реалізація основної цілі лабораторії - створення підлітком прототипу за власним дизайном.

Кожна майстерня має бути обов’язково обладнана ручним інструментом - викрутками, плоскогубцям, молотками, нафілами і тд.

Наш бюджет враховує суму на створення безпечних умов для роботи. Враховуючи вік потенційних відвідувачів, потрібен міцний захисний одяг, окуляри та безпечні інструменти.

Цей проект створено виключно для відкриття майстерні-простору, в якому кожен підліток матиме змогу вдосконалювати та реалізовавувати свої ідеї. Всі отримані кошти буде витрачено на вдосконалення обладнання та нові матеріали. А створена майстерня буде відкрита для всіх охочих.

Якщо у Вас з’являться питання щодо бюджету - пишіть і ми з радістю відповімо.

Ми впевнені, що з вашою допомогою ми зможемо створити круту і безпечну майстерню! :)

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 9
 • Внесок від 50 грн

  Дякую! Ваше ім'я буде у спеціальному списку доброчинців на нашому сайті.

  10 доброчинців

  990 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Для любителів прикрасити свій ноутбук новим стікером :) Ви отримаєте круту наліпку на ноутбук з лого лабораторії та місце у списку доброчинців на нашому сайті.

  11 доброчинців

  989 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Після фіналу кампанії ми запросимо Вас на екскурсію по майстерні і пригощатимемо чаем та домашнім печивом ;)

  10 доброчинців

  90 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Абонемент на 1 день. За день в хакерспейсі можна запросто створити щось прикольне, що завжди можна носити із собою або комусь подарувати. Або, наприклад, полагодити декілька несправних навушників ;)

  10 доброчинців

  140 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Workshop certificate. 3d-друк, електроніка або дизайн. А можливо, щось секретне ;) В будь-якому випадку, прийти зможе будь-хто без спеціальних навичок і підготовки - ми все покажемо і навчимо.

  4 доброчинці

  76 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Комбо №1: ми подаруємо вам абонемент на 1 день і запрошення на відкриття хакерспейсу. Ви зможете на власні очі побачити, на що саме ми витратили кошти ;)

  8 доброчинців

  142 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Комбо №2: ми подаруємо сертифікат на воркшоп на Ваш вибір та запросимо Вас на вечірку на честь відкриття лабораторії. Плюс - Ваше ім'я також з'явиться на сайті у списку доброчинців.

  1 доброчинець

  79 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Комбо №3: сертифікат на цілих 5 днів! За цей час можна зробити власний пристій або полагодитити всю техніку в квартирі! Запрошення на відкриття і особиста подяка також входять до комплекту.

  4 доброчинці

  76 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Супер комбо! Для вас ми підготували особливий набір подарунків. Це сертифікат на курс 3д-друку, лист з особистою подякою і запрошення на відкриття.

  4 доброчинці

  16 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

6 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Чесні новини у час передвиборчої брехні

  Ми принципово не торгуємо нашими матеріалами, а тому нам потрібна підтримка наших слухачів та слухачок. Підтримай чесні новини!

  Liza
  Kuzmenko
  • 262
  • 182
   днів
  • 0
   грн
 • Почуйте маленького Моцарта!

  Діти з малозабезпечених сімей мають право на творчий розвиток. Їх долі у наших руках! Давайте придбаємо музичні інструменти для учасників проекту "Врятуй маленького Моцарта".

  Viktoria
  Nesterenko
  • 12
  • 45
   днів
  • 0
   грн