1 %
 • 2 150зібрано (з 150 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК – це інструмент постійного контролю громадськості за діями чиновників та мотиваційний механізм ефективного виконання ними своїх посадових обов’язків.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Народ доручив державі здійснення влади на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і Законами України. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Така організація влади передбачає наявність постійного зворотнього зв’язку між людиною (громадянами та їх об’єднаннями) і державою, який уможливить не лише народний контроль за діяльністю органів державної влади, органів державного управління та місцевого самоврядування, а й здійснювати об’єктивну оцінку такої діяльності.

Державі, яка прагне до виконання свого головного обов'язку - забезпечення прав і свобод людини, немає чого боятися. Таку владу народ всіляко підтримає. Відсутність контролю вочевидь свідчить про небажання держави вести конструктивний діалог з громадськістю, що не заважає громадянам, керуючись своїм конституційним правом, створити відповідну систему контролю за участю влади або без неї.


ЗАРОДЖЕННЯ ІДЕЇ

У 2010 році, коли до влади прийшов Янукович, громадяни (серед яких були й члени нашої команди) зіткнулись з тим, що їхні законні права та свободи систематично порушувалися посадовими особами органів державної влади. Саме це ганебне явище породило ініціативу створення Всеукраїнського соціального проекту «ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК». Безпосередня розробка програмного забезпечення реєстру почалась у вересні 2014 року.

 

ПРОБЛЕМАТИКА

Сотні, тисячі, мільйони громадян щоденно звертаються до органів державної влади та місцевого самоврядування, розраховуючи на допомогу у вирішенні багатьох соціальних, економічних, екологічних, правових та інших проблем, які перед ними ставить сучасне життя.

Однак, деякі державні службовці замість того, щоб сумлінно виконувати свої посадові обов’язки, систематично порушують законні права громадян. Цей факт підтверджується існуванням такого явища, як отримання «відписки» на особисті звернення.

 

НАША МЕТА

Наша мета дуже амбітна – впровадження універсальної системи моніторингу порушення прав людей; підвищення рівня освіти громадян щодо захисту своїх прав та законних інтересів; підтримка громадських ініціатив, що сприяють здійсненню громадського контролю за діяльністю органів державної влади та місцевого самоврядування; виявити системність порушення прав через звернення громадян.

При накопиченні відкритої статистики по порушеним правам громадян можна відстежити системні помилки в роботі керівництва органів державної влади та місцевого самоврядування. Громадські об’єднання на основі статистики зможуть виокремлювати наболілі питання  та проводити публічні обговорення, громадські слухання, загальні збори громадян за місцем проживання задля системного вирішення проблем, а також вести постійний моніторинг та контролювати роботу посадових осіб.

 

ЩО ЗРОБЛЕНО

Ми створили відкриту інформаційну систему, в якій відображаються наболілі проблеми мешканців міст і селищ України (територіальних громад). Система спрямована на накопичення інформації про порушені права громадян і побудову на її основі відкритої статистики, для виявлення системних помилок (зловживань) в роботі посадових осіб держорганів та установ.

Кожен бажаючий в реальному вимірі часу, відкривши електронний реєстр, може ознайомитися з ефективністю роботи органів влади, ставленням конкретних посадових осіб до поновлення порушених прав громадян та дізнатись про практичні приклади, за допомогою яких саме дій можна змінити управління у відповідній сфері. В нашому реєстрі знаходиться достовірна інформація, завдяки проходження користувачами автентифікації через – BankID.

За останні декілька років більшість українців зрозуміли, що міняти необхідно систему управління в нашій державі, а не прізвища високопосадовців.

 

ПЕРСПЕКТИВА

Перспективність проекту полягає у створенні умов запровадження системи електронного самоврядування і надання можливості кожному громадянину України безпосередньо приймати участь в формуванні та реалізації державної політики і управлінні державними справами.

Відкритість у обговоренні або вирішенні проблем – це одна з найбільш ефективних і продуктивних форм співпраці, томущо здатна вже на попередній стадії виявити максимальне число слабких сторін, а іноді дозволяє підійти до принципово нових концептуальних рішень.

Завжди дешевше і доцільніше профілактичними засобами запобігти виникненню певних проблем, ніж потім усувати їхні наслідки. В Україні не існує людини, чиї права не були б порушені. Тому, користувачами сайту є насамперед самі громадяни України, органи влади та їх посадові особи, правозахисні, громадські, державні та міжнародні організації.

 

ХТО МИ

Ми звичайні, але небайдужі громадяни України, яким болісно бачити занепад та грабування нашої неньки держимордами. Нас пробудила Революція Гідності, коли мільйони людей вийшли за свої права і свободи, і сотня відважних віддала свої життя, аби змінити систему управління в державі. Ми впевнені, що зміни ситуації на краще можливі лише за умов дотримання та неухильного виконання Конституції України.


НАШІ ПЛАНИ

Ми вже багато чого зробили. Робимо. І хочемо зробити ще більше: плануємо запустити механізм колективного прийняття рішень, зробити можливим висування народних кандидатів у депутати, надати громадянам інструмент просувати місцеві ініціативи до місцевих Рад, створити рейтинг соціальних очікувань територіальних громад, і багато іншого.

Ми бачимо наш проект як абсолютно нову українську соціальну мережу прямої демократії. Як ефективний інструмент для самоорганізації територіальних громад. І ми знаємо, як це зробити!


БЮДЖЕТ – 150 000 грн. НА ЩО ПІДУТЬ КОШТИ?

Проект тільки починає розвиватись і тому, будь-яка допомога не буде зайвою. Фінансова підтримка допоможе вирішити питання оплати праці, щоб учасники витрачали 100% свого часу на розробку проекту. Також потрібна допомога у поширенні інформації про проект, щоб залучати до участі в ньому користувачів. Існують декілька інших питань, які легко вирішуються за наявності ресурсів.

Для доопрацювання сайту та реалізації запланованого нам потрібно найняти на 5 (п’ять) місяців (повний робочий день) трьох фахівців: двох програмістів та одного аналітика. Сумарний обсяг заробітної плати – близько 15 000 грн. на місяць (18 300 грн. з податками). Витрати на оренду виділеного серверу – 34 800 грн. на рік. Решта коштів піде на оплату разових послуг по налаштуванню програмного забезпечення серверу, послуги веб-дизайнера та бухгалтера. Як бачите, найбільші статті витрат у нашому бюджеті – це фонд оплати праці 91 500 грн. Ми просимо українську спільноту профінансувати наш проект.

Подальший розвиток проекту буде відбуватись від залучення грантів донорських фондів. Також, плануємо отримати фінансування за рахунок коштів «Громадського бюджетування», яке в багатьох містах України вже впроваджено – https://dzvinny.carto.com/viz/eee300da-6447-11e6-b70b-0e233c30368f/embed_map

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 9
 • Внесок від 50 грн

  Ласкаво запрошуємо до клубу благодійників проекту "Зворотній зв'язок",Ви отримаєте чудовий значок.

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Патріотичні наліпки, якими можна прикрасити смартфон, планшет, ноутбук тощо.

  0 доброчинців

  500 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Браслет із жовто-блакитних стрічок підкреслить Ваш імідж завжди і всюди.

  0 доброчинців

  400 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Цей подарунок буде нагадувати про Вашу участь у добрій справі.

  0 доброчинців

  300 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ви стаєте членом нашої дружньої команди та отримаєте футболку з логотипом.

  0 доброчинців

  200 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Puzzle Calendar - оригінальний подарунок для тих, хто має відношення до будівництва, нерухомості і любителів Lego. Кадендпрю можна надавати різну форму, наприклад багатоповерхового будинку.

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Магічна куля, в думках сформуйте запитання, потрясіть кулю та подивіться в "віконечко" - і відповідь не змусить себе довго чекати (віна з'явиться у вікні).

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Така підтримка дорівнює як повноцінна участь у нашому проекті. Саме тому, володар ваучера зможе замовити хостинг послугу з будь-якого тарифного плану для своїх потреб.

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Вважаємо, що великий внесок у проект гідний особливої відзнаки. Ми подаруємо Вам іменний сертифікат з металевою огранкою на дошці та розмістимо інформацію з Вашим фото на сторінці «благодійників».

  0 доброчинців

  20 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

26 проектів зараз чекають твоєї підтримки