8 %
 • 5 200зібрано (з 66 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Фестиваль бойових мистецтв "У єдності наша сила", покликаний об'єднати бойові клуби різних стилів та філософій під девізом співпраці та національно-патріотичної лінії виховання спортсменів.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Якщо людина прагне до чогось усім своїм серцем, вона обов'язково зуміє добитися того, чого хоче, навіть якщо це здається неможливим, навіть якщо всі навколишні відкрито заявляють йому, що це неможливо 

             (Чак Норріс, 6-разовий чемпіон світу з карате серед професіоналів)


Фестиваль бойових мистецтв "У єдності наша сила" - 23 серпня 2018 року в м. Благовіщенське Кіровоградської області.


ІСТОРІЯ

Ми - команда спортивного клубу "Скіф" громадської організації "Благовіщенський районний осередок Всеукраїнської Федерації військово-спортивних багатоборств" мріємо про організацію фестивалю бойових мистецтв у нашому провінційному містечку ще з 2012 року. Нажаль, попри наші намагання - фінансового забезпечення для заходу не було.

Однак ми добре розуміли, що бойові мистецтва, як і будь-який вид спорту, формує у молоді впевненість у своїх силах, настирливість у ситуаціях, коли здається, ніби вже все втрачено. Бойові мистецтва - це самозахист, здоров'я та самодисципліна. Саме тому в бійцівському залі формуються лідери, за якими тягнуться і які ведуть за собою. Вимогливі до себе та навколишніх, спортсмени вміють вдало спланувати свої дії та розпорядок дня, що є важливим елементом сьогодення. А наполегливі тренування зміцнюють дух та волю спортсмена.


Тому популяризація даного виду спорту стала для нас пріоритетом №1. Для цього є багато способів - змагання, показові виступи на урочистих святах, відкриті тренування, ЗМІ... А що як поєднати всі ці види популяризації??? Виходить така собі "солянка", яка вміщає в себе всі вищеперераховані інгредієнти. І в цьому вся крутість заходу. Фестиваль бойових мистецтв - водночас, тренування, показовий виступ, змагальницький дух та можливість показати себе якомога широкому колу глядачів. Подібні фестивалі сьогодні є необхідністю з метою демонстрації сильного духу та тіла нашої молоді - майбутніх захисників нашої Батьківщини. Побутує думка, що молодь зараз нічим не займається, "слабенька", а такі заходи абсолютно радикально змінюють світогляд таких людей.


ГОЛОВНЕ

Ідея фестивалю "У єдності наша сила" - відродження та впровадження в суспільне життя (особливо підростаючого покоління) історичних та духовних традицій українського народу, пропаганда бойових мистецтв та їхньої філософії серед учнівської молоді. 


Метою заходу є спільна координація дій всіх клубів різного стильового спрямування над формуванням єдиної цілі - виховання справжніх ("не фароварщиків") патріотів України, дійсно лідерів нашої держави.

Фестиваль створює можливість для учасників обмінюватися ідеями щодо поширення спорту в маси, презентації власних особливостей та стилів бойових мистецтв.


Фестиваль сприяє розвитку спорту та популяризації бойових мистецтв через презентацію показових виступів бойових клубів. Своїм власним прикладом молоді спортсмени здійснюватимуть пропаганду здорового способу життя. "Ефект довгого хвоста" матиме значно більший результат. Після фестивалю у молоді виникне бажання попрацювати над вдосконаленням свої фізичних даних, з'являться кумири не на екрані, а в реальності.

Окрім всього, фестиваль допоможе знайти нових друзів, розширення кола знайомств, співпраці тренерів та їхніх помічників з різних куточків України.


ЩО БУДЕ?

В програмі заходу:

 - показові виступи шкіл бойових мистецтв, клубів, громадських об’єднань;

- виступи творчих колективів;

 - художні бойові виступи спортсменів Благовіщенського районного осередку Всеукраїнської Федерації військово-спортивних багатоборств;

 - виставка робіт народних майстрів;

- участь у змаганнях «Смуга перешкод». Участь кожного члена команди індивідуальна. Залік індивідуальний.


ЯКІ ВИМОГИ?!!

1. Учасники фестивалю готують програму з показовим виступом. Показовий виступ може містити демонстрацію комплексів формальних вправ, демонстрацію технік в парах і з декількома супротивниками,  роботу зі зброєю та інше.

2. Тривалість програми 7-10  хвилин. 

3. Зовнішній вигляд виступаючих повинен нести в собі відмінну рису, характерну тільки для даного виду бойового мистецтва.

4. Для інформування глядачів учасники готують коротий відеофільм-презентацію клубу (до 3 хв.).

5. Вік учасників не обмежений.

6. Кількість учасників від однієї команди не обмежена.

7. Максимальна кількість номерів від одного клубу – 2.

8. Обов’язкова вимога – дружелюбне ставлення до інших клубів та шкіл бойових мистецтв.

Фестиваль покликаний зміцнити співпрацю між клубами для проведення спільних змагань, тренувальних зборів, фестивалів тощо. 


УЧАСНИКИ ФЕСТИВАЛЮ:

команди з усіх куточків України, 12 клубів з Кіровоградщини, більше 400 спортсменів різних стилів бойових мистецтв.


ЧИ ЦЕ ВАЖЛИВО? 100% - ТАК! 

ЩО ЗМІНИТЬСЯ?

Першим важливим наслідком буде власне сам фестиваль "У єдності наша сила". Актуальність, не «шароварщина», оригінальність та інновація. Популяризація здорового способу життя та бойових мистецтв серед населення.


Другим наслідком по значенню після самого фестивалю буде хвиля артефактів та аудіовізуальних продуктів, які він породить. Окрім великої кількості відео, які будуть записувати та викладати в мережу самі користувачі, пости, які вони будуть писати та враження, значна частина матеріалу надійде саме від фотографів, журналістів, блогерів, які будуть присутні на концерті.


Ці медіапродукти створюватимуть "ефект довгого хвоста", коли після завершення фестивалю, переглядаючи фото-відеоматеріали, діти та молодь зможуть себе додатково змотивувати до занять бойовими мистецтвами.


На фестиваль запрошені представники основних ЗМІ, які окрім попередньої інформаційної підтримки фестивалю, потім викладуть свої враження від нього.

І насамкінець, як і усі конференції, фестиваль надасть потужний поштовх та мотивацію кожному з учасників, і, як наслідок, ми спостерігатимемо за професійним ростом спортсменів.Потреба у співфінансуванні:

Оренда місця проведення - стадіон - 2000 грн.

Оренда сцени - 5000 грн.

Призи переможцям та учасникам фестивалю - 20000 грн.

Виготовлення банеру, афіш, символічної сувенірної продукції, друк футболок з логотипом фестивалю, сумок, виготовлення браслетів - 15000 грн.

Костюми, інвентар - 8000 грн.

Музичний супровід - 3000 грн.

Послуги фотографа та відеозйомка - 3000 грн.

Транспортні витрати для перевезення учасників - 7000 грн.

Придбання реквізиту для змагань "Смуга перешкод" - 3000 грн.


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 20 грн

  Браслет з логотипом фестивалю "У єдності наша сила"

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Футболка з логотипом фестивалю!

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Афіша заходу із підписами усіх клубів-учасників фестивалю!

  0 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Каледар події + урок самооборони в клубі "СКІФ"!

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Збірка фільмів Джеккі Чана молодих років

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Поїздка на Чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства з командою до м. Харків у листопаді 2018 року

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Боксерські перчатки з автографом Василя Ломаченко

  0 доброчинців

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

10 проектів зараз чекають твоєї підтримки