7 %
 • 5 550зібрано (з 75 006 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Фестиваль «Гармонія сердець» - це фестиваль творчих дуетів дітей з інтернатних закладів та професійних артистів, які спільно підготують яскраві творчі номери та разом виступлять на великій сцені!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Фестиваль «Гармонія сердець» - це фестиваль творчих дуетів дітей з інтернатних закладів та професійних артистів, які спільно підготують яскраві творчі номери та разом виступлять на великій сцені напередодні Нового року. Головна мета фестивалю - показати таланти особливих дітей, дати шанс показати себе, надати можливість проявити себе і повірити у себе. А ще – допомогти знайти нову сім’ю тим дітям, які її потребують!


Фестиваль «Гармонія сердець» дає дітям з інтернатних закладів унікальну можливість вийти на велику сцену разом з професійними артистами. Діти потрапляють у незабутню казку, відчувають себе справжніми зірками, здобувають підтримку багатьох людей та віру у свої сили. А ще -  декому з вихованців інтернатів завдяки фестивалю вдається знайти нові сім’ї!

В рамках фестивалю на одну сцену виходять уже відомі артисти Запоріжжя і України, і звичайні діти з інтернатних установ, реабілітаційних центрів і прийомних сімей. Перед артистами стоїть досить складне завдання - підготувати якісні творчі номери з дітьми, які не тільки не мають досвіду виступів на великій сцені, а й мають свої особливості (проблеми зі слухом, зором і інші захворювання). Завдання волонтерів та артистів – допомогти дітям, незважаючи на всі труднощі, повірити у себе та розкрити себе на великій сцені!

У процесі відбору та підготовки учасників буде задіяно 10 інтернатних установ, загальна кількість вихованців яких становить близько 1400 дітей. Близько 70 вихованців інтернатів увійдуть до числа «зірок» фестивалю і візьмуть участь в репетиціях і виступах. Глядачами фестивалю стануть сотні людей, і тисячі побачать юних зірок по телебаченню!

Традиційно фестиваль залучає до участі зірок національного рівня: гостями фестивалю вже ставали гурт "Open kids", Катя Chilly, Леся Никитюк, Злата Огневич, Melovin, Alyosha, Арсен Мірзоян.


В результаті участі у фестивалі діти розкриють себе, здобудуть віру у свої сили та отримають поштовх розвиватися та досягати успіх у майбутньому.  Це незабутні яскраві враження, які стають для дітей джерелом натхнення на багато років! 

Після завершення фестивалю волонтери, отримавши досвід роботи з дітьми, продовжать працювати з підопічними інтернатних установ, допомагаючи їм реалізувати себе через творчість. 


Термін реалізації проекту: вересень-грудень 2019 року. Проведення головного концерту фестивалю заплановано на 1 грудня 2019 року на сцені Запорізької обласної філармонії.


Проект буде реалізований в партнерстві силами волонтерської групи "AngelS" і благодійного фонду «Імпульс.ЮА».В рамках бюджету фестивалю запитується часткове покриття витрат на витратні матеріали, необхідні для оформлення виступів учасників, костюмів учасників, оформлення сцени, фотозон і т.д. під час фінального концерту проекту.

Окрім того, в рамках бюджету запитується часткова компенсація витрат послуг сторонніх організацій - на професійну підготовку та тиражування поліграфічної продукції, необхідної для анонсування фінального концерту; на професійну підготовку та друк пам'ятної поліграфічної продукції для учасників, волонтерів та партнерів проекту; на професійну відеозйомку всіх етапів проекту і підготовку професійних відеоматеріалів; на частину зовнішньої графічної реклами фінального концерту проекту.

В рамках бюджету фестивалю також запитується оплата витрат на проїзд та проживання артистів національного рівня, які безкоштовно виступлять на фінальному концерті проекту.


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Фірмовий магніт фестиваля "Гармонія сердець"

  0 доброчинців

  200 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Фірмова кулькова ручка фестивалю "Гармонія сердець"

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Фірмовий значок фестивалю "Гармонія сердець"

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Фірмовий блокнот фестивалю "Гармонія сердець"

  1 доброчинець

  39 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Фірмовий календар з учасниками фестивалю "Гармонія сердець" на 2020 рік

  0 доброчинців

  60 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Фірмовий диск DVD з відео фестивалю "Гармонія сердець"

  0 доброчинців

  50 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

26 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Проєкт "Книги, що говорять"

  Проєкт "Книги, що говорять" - озвучення аудіокниг шкільної програми для дітей з порушеннями зору. "Підтримай дитячу аудіокнигу"

  Олена
  Олійник
  • 96
  • 100
   днів
  • 0
   грн
 • Лабораторія звуку на заводі Електровимірювач в Житомирі

  Створення лабораторії на діючому заводі Електровимірювач, де зберігаються технології виробництва електронних музичних інструментів. Там пройде перша саунд-резиденція V:UNCASE / Вимірювач: розпаковка

  Vita
  Bazan
  • 32
  • 46
   днів
  • 0
   грн