0 %
 • 230зібрано (з 107 000 грн)

Головне

Збираємо кошти для участі дітей з особливими потребами у фестивалі-конкурсі дитячої творчості «More талантів, More друзів, More можливостей».

Історія

ЧОМУ ПРОЕКТ ВАЖЛИВИЙ?

Кожна дитина чекає літо. Плани, мрії, пригоди, друзі, море... Багато творчих дітей мають можливість літом відвідувати творчі конкурси, фестивалі, оздоровчі табори. Багато...але є діти, які тільки в мріях можуть стрибати в морські хвилі, танцювати разом з друзями на вечірніх дискотеках, виступати на сцені і співати біля вогнища. Ці діти особливі. Вони особливо відчувають, мислять, сприймають і створюють красу навколо.

Ми хочемо, щоб такі діти з особливими потребами разом зі звичайними дітьми взяли участь у нашому творчому фестивалі на Чорному морі - "More талантів, More друзів, More можливостей". Щоб вони разом виступали, спілкувались, грали, розвивались, оздоровлювались та насолоджувались літом. 


Ми багато років організовуємо різні літні творчі проекти. Знаємо, як важливо дітям під час канікул не просто відпочити від школи, а й отримати нові враження, знайти нових друзів, набути новий досвід. Саме тому проект "More талантів, More друзів, More можливостей"- це наша мрія подарувати літо нових можливостей особливим дітям. Ми хочемо зібрати разом різних талановитих дітей, створити атмосферу дружби, поваги, добра та допомоги.


У нас комфортна фестивальна база в с. Залізний Порт, з хорошою інфраструктурою: спортивними майданчиками, актовими залами, сценою і морем поруч. Щодня на дітей чекатиме активна розвиваюча та розважальна програма, творче спілкування і відпочинок. 


Як проходять наші фестивалі, можна подивитись у відео

ХТО МИ?

Вже 12 років ми проводимо творчі фестивалі на Чорному морі, в яких щороку беруть участь понад 400 дітей - учасників творчих (вокальних, театральних, хореографічних) колективів.  

Маємо у своєму досвіді і проєкт з інклюзією - "Яскраві мрії", у якому взяли участь творчі діти з вадами слуху. Саме після нього ми зрозуміли, наскільки важливо дарувати таким дітям творче спілкування у різних формах і проявах. Звичайно, ці 10 днів не змінять життя особливої дитини, але точно зроблять його яскравішим.НАВІЩО НАМ СПІЛЬНОКОШТ?

Діти з особливими потребами, які займаються в творчих колективах, потребують фінансової допомоги для самореалізації і розкриття талантів. Забезпечення проживання таких дітей потребує особливих умов і, в більшості випадків, можливе лише у супроводі батьків (дорослих опікунів). Зазвичай матеріальний стан родин, в яких виховуються діти з особливими потребами, не дозволяє забезпечити ці умови, саме тому ми розраховуємо на фінансову і матеріальну підтримку.


НА ЩО ПІДУТЬ КОШТИ?

Гроші, зібрані на Спільнокошті, будуть використані на забезпечення проживання та харчування дітей з особливими потребами в дитячому оздоровчому закладі с.Залізний Порт (Херсонська обл.).

Наш проект поданий на розгляд Українського культурного Фонду і ми розраховуємо на його підтримку.


Ваша допомога важлива. Море друзів і море вражень починається маленької хвильки добра і небайдужості!

Партнер проекту

 • Український культурний фонд

  Програма “Діти культури” поєднує краудфандингову платформу “Спільнокошт” ГО Гараж Генг та експертизу УКФ, щоб разом з культурними діячами, митцями та креативними підприємцями створити культурні можливості для дітей. https://ucf.in.ua

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Подяка в соціальних мережах від відомих діячів мистецтв та команди проекту

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Подяка в соціальних мережах від відомих діячів мистецтв та команди проекту + магніт з логотипом проекту

  0 доброчинців

  500 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Подяка в соціальних мережах від відомих діячів мистецтв та команди проекту +еко-сумка з логотипом проекту

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Подяка в соціальних мережах від відомих діячів мистецтв та команди проекту + чашка з логотипом проекту

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Особисте запрошення на Гала-концерт Фестивалю + розміщення подяки на брендволі проекту

  0 доброчинців

  25 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Готуємо дещо цікавеньке! Але це сюрприз. Про нього ви дізнаєтесь в кінці проекту!)

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

72 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • "АРХІТЕКТУРА З ARCHIKIDZ"

  АРХІТЕКТУРА З ARCHIKIDZ - інтерактивні відеоуроки для дітей, де ми пов'язуємо архітектуру зі шкільною програмою, а саме: літературою, історією, географією, інформатикою, математикою,мистецтвом тощо.

  Ольга
  Глініна
  • 12
  • 60
   днів
  • 0
   грн
 • Dnipropop

  Dnipropop — лейбл сучасної української музики на базі митцівні «Модуль» (Дніпро)

  Module
  Dnipro
  • 141
  • 45
   днів
  • 0
   грн