135 %
 • 33 995зібрано (з 25 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Odessa//Batumi Photo Days – це міжнародний фестиваль в Україні, який має на меті створити безкоштовну освітню платформу для фотографів та вивести молоду українську фотографію на міжнародний ринок.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 21

Історія

Фотографія – як механізм створення образу України, як засіб творчого розвитку молоді та дітей.


Фестиваль Одесса//Батумі Фото Дні був заснований, в 2015 році, як реакція на суспільно-політичні події в країні. В 2014 році стало очевидним, що в Україні відбувається не лише війна на території Донбасу, але й в медіа просторі. Саме фотографія – є одним із унікальних медіа, який “зчитується” в любому куточку світу, який може об’єднувати чи розділяти людей, відповідно до свого зображення. Після розпаду Радянського Союзу – в Україні не залишилось навчальних закладів, де б можна було отримати повноцінну освіту з фотографії.
Фестиваль, натомість, став безкоштовною освітньою платформою для фотографів зі всієї України, Молдови, Білорусії та Грузії.

                              

Структура фестивалю

Odessa//Batumi Photo Days відкритий для всіх, хто цікавиться фотографією, хто є небайдужим до розвитку мистецтва в Україні. Вхід на будь-які заходи фестивалю вільний. 

Щороку відбувається три майстер-класи, з вітчизняними та іноземними лекторами – фокус робота в малій групі, аналіз власної творчості та розробка нових завдань. Щоб потрапити до однієї з груп майстер-класів треба пройти відбір, приславши своє портфоліо. Заявки приймаються до 15 березня. 

Лекції – розраховані для широкої аудиторії і мають на меті ознайомити з розвитком фотографії в різних країнах, та презентувати нові серії чи проекти.Головна експозиція – протягом трьох років базується лише на українській фотографії. Мета – відкрити нові імена, підтримати молодих авторів, проаналізувати актуальні теми та напрямки. Цього року куратор головної експозиції фестивалю – сінгапурець Кевін Лі. Таке рішення є спробою провести незалежне дослідження в розвитку української фотографії.

Щороку ми намагаємось, провести одну чи дві виставки в публічних просторах, аби привернути увагу громадськості до мистецтва. 


Кожен вечір присвячений презентаціям фотофестивалів зі всього світу, демонструємо найкращі підбірки світлин у музичному супроводі. 

Також, в цьому році вперше відбудеться – портфоліо-рев’ю та презентація фотобуків.

Після офіційної програми – неофіційні розмови, знайомства, планування нових проектів, обговорення та пошук натхнення біля Чорного Моря.

Усі подробиці про місце, де будуть відбуватися заходи цього року та точний розклад ви зможете дізнатися на сайті в середині березня.

Статистика

2015 рік – гості з 8 міст України, 100 приїжджих фотографів, 100 публікацій в українській пресі та 5 в міжнародних, спеціалізованих видань.

2016 рік – гості з 15 міст України, 200 приїжджих фотографів, більше 200 публікацій в українській пресі та 10 публікацій в міжнародних ЗМІ.


Міжфестивальний період

Наша команда, окрім організації фестивалю два рази в рік – в Одесі та Батумі, ще займається організацією українських фотовиставок за кордоном, публікацію дослідницьких матеріалів з фотографії, проводить лекції та майстер-класи для української спільноти, пропагандує молоду українську фотографію та демонструє найкращі приклади на міжнародних фотофестивалях.  Таким чином, було проведені українські проекти та презентації в Фінляндії, Південній Кореї, Тайланді, Франції, Польщі, Латвії.Команда працює на волонтерських засадах вже три роки поспіль. Кожного року питання «де взяти грошей на повністю безкоштовний фестиваль» стає все гострішим, сьогодні нам потрібна допомога від всіх, хто любить фотографію та хоче розвивати її в Україні.Участь у подібному конкурсі в тісній співпраці з іноземними лекторами та куратором — це не лише унікальний досвід, але й можливість вивести українську фотографію на міжнародну арену.


Зібрані кошти будуть використані на:

- привезення/поселення іноземних лекторів та головного куратора Фестивалю – Кевіна Лі з Сінгапуру;

-   друк поліграфії;

-   оренду технічного обладнання.


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 10
 • Внесок від 50 грн

  Подяка від команди фестивалю та фірмовий значок фестивалю

  9 доброчинців

  6 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Подяка від команди фестивалю та листівка від відомих українських фотографів з автографом

  14 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Подяка від команди фестивалю та Арт гід по Одессі

  12 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Подяка від команди фестивалю та фотокнига від Олександра Маслова "Portrait Assignment" з автографом

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Подяка від команди фестивалю та портрет від Світлани Левченко

  1 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Подяка від команди фестивалю та фотокнига від Олександра Маслова "Veterans" з автографом

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Подяка від команди фестивалю та персональна зустріч з PR-директором фестивалю Вєрою Гузовою, консультація на тему "Авторський піар"

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Подяка від команди фестивалю та персональне портфоліо-рев'ю з директором фестивалю Катериною Радченко

  2 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Подяка від команди фестивалю та персональне портфоліо-рев'ю з одним з іноземних лекторів

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Подяка від команди фестивалю та місце на одному з майстер-классів

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Etis.help доставка гуманітарної допомоги

  Ми волонтерська ініціатива яка займається збором, доставкою, та розподіленням гуманітарної допомоги в Україні за принципом: "від людей для людей". Нашим захисникам та нашому народу потрібна підтримка!

  Maks
  Huzii
  • 12
  • 184
   днів
  • 0
   грн
 • Художній комедійний Фільм «Пропала Грамота 2»

  Створення комедійного Фільму «Пропала Грамота 2» від творців інтернет скетч-кому «Наші Без Раші» та режисера Ахтема Сеітаблаєва

  Roman
  Hapachylo
  • 420
  • 365
   днів
  • 0
   грн