152 %
 • 38 033зібрано (з 25 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 03 лютого 2019 р. 11:37

Головне

БарРокКо - це фестиваль, який гармонійно поєднує класичну музику та український рок, створює якісне культурне дозвілля для молоді та популяризує історичну спадщину міста Бара.

Історія

Вперше фестиваль БарРокКо відбувся в місті Барі на Вінниччині у 2007 році. Тоді його організовували місцеві рок-гурти, а назва розшифровувалась як "Бар, Рок та компанія". Після яскравого старту, фестиваль у наступні роки не проводився.


Рівно через 10 років у 2017 році ми, ГО "Актив.Бар", відродили БарРокКо. Тепер фестиваль презентує не лише український рок, а й класичну музику. а також використовує в якості однієї з локацій залишки місцевого замку XVI століття.


Хто ми?

Ми - громадська організація "Актив.Бар". З'явились улітку 2015 року як неформальне об'єднання молоді для створення якісного дозвілля для себе та своїх однолітків. Починали з фотосушок, тематичних квестів, квартирників, а зараз займаємось більш масштабними культурними проектами. Фестиваль "БарРокКо" - найважливіший з них.


Чому це важливо?

З однієї сторони, подібний фестиваль дозволяє місцевій молоді відвідати виступи відомих виконавців у рідному місті. Поєднуючи класичну музику та рок, ми формуємо музичні смаки молодіжної аудиторії та демонструємо нерозривність музичної традиції.


З іншої сторони, "БарРокКо" - це подія, яка зацікавлює приїхати туристів з усієї України до Бара. У нас є багато цікавих архітектурних пам'яток та гарних краєвидів, але про них мало хто знає. Завдяки фестивалю ми пропагуємо Бар як активне, креативне та молодіжне місто. Водночас, використовуючи серед локацій територію колишньої фортеці, привертаємо увагу влади до збереження цієї історичної пам'ятки. Навіть афіша, у якій зображена засновниця міста - королева Бона Сфорца, говорить про популяризацію місцевої спадщини минулого.


Що плануємо реалізувати у 2019 році?

У 2019 році БарРокКо має стати дводенним. Орієнтовна дата проведення - 20-21 липня. Денна програма проходитиме на території фортеці. Тут розмістяться виставки та майстер-класи неформального мистецтва (наприклад, скульптури у стилі кібер-панку), звучатиме класична музика, проводитимуться тематичні екскурсії з костюмованими історичними персонажами.

А під вечір на міському стадіоні можна буде насолодитись виступами молодих талантів та найяскравіших представників української рок-сцени. 

Для гостей з інших міст облаштуємо комфортне наметове містечко та нічний перегляд фільмів. Ті, хто не захоче ночувати у місті, зможе скористатись послугами чартерної програми до Вінниці. 

Крім цього, ми розглядаємо можливість проведення одного концерту класичної музики в органному залі місцевого готичного костелу. А також плануємо запросити митців для створення муралу.

Для чого нам фінансування?

Попередні роки БарРокКо фінансували місцеві підприємці та міська влада. Прагнучи розширити програму фестивалю, зробити її більш якісною, ми потребуємо більшої кількості ресурсів. Тому звертаємось до колективного фінансування, адже віримо у потужну силу об'єднання та спільної справи.


Зібрана на Спільнокошті сума піде на оренду звукового та світлового обладнання (30 000 грн.), а також на покриття транспортних витрат, харчування та ночівлі учасників фестивалю (20 000 грн.).

Наш проект підтримує Міжнародний Фонд Відродження, який у разі успіху кампанії подвоїть зібрану суму коштом грантової програми.


Запрошуємо долучитись до організації фестивалю, обравши один з подарунків за ваш доброчинний внесок. Навіть кожна маленька сума буде великою радістю для нас.

З вашою підтримкою ми створимо дійсно потужну подію у нашому маленькому місті!

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 50 грн

  Публічна подяка на сторінках фестивалю в соціальних мережах.

  6 доброчинців

  194 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Набір фірмових стікерів фестивалю

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Колекція брендованих поштових листівок фестивалю.

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Туристичний путівник з описом усіх історичних пам'яток міста Бара

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Фірмовий блокнот з логотипом Бара "Місто у моєму серці". Крафтова обкладинка, 60 аркушів нелінованого паперу.

  2 доброчинці

  48 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Квиток на фестиваль "БарРокКо" 2019

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Футболка БарРокКо'18 (розміри L, Xl)

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Футболка БарРокКо'17 (розміри M та L)

  3 доброчинці

  6 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

11 проектів зараз чекають твоєї підтримки