141 %
 • 28 210зібрано (з 20 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Цього року головний добродійник розпочне свій шлях Україною з Фестивалю Святого Миколая, що відбудеться у першій козацькій столиці - Чигирині!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Дещо дивовижне трапилось у грудні минулого року у маленькому, але славному своєю історією містечку.

Колись тут гриміли бої, дзвеніли козацькі шаблі. Сюди з'їжджалися посли великих держав і саме звідси легендарний Хмель керував гетьманською Україною. Відлуння тих далеких часів ще досі можна почути у непролазних хащах Холодного Яру, однак сам Чигирин вже давно не має тієї слави та величі.

І ось, тут відбулось дещо, що змусило українців згадати про колоритне і атмосферне місто!

Сам Святий Миколай оселився у Резиденції Богдана Хмельницького і скликав на гостину дітей та дорослих з усієї країни! Фестиваль Святого Миколая став по-справжньому казковим дійством, де збувалися мрії і траплялися дива. Безкоштовні подарунки від Миколая отримали ВСІ маленькі гості його Резиденції - а це більш як півтори тисячі бешкетників! Безкоштовні майстер-класи, атракції, розваги, дегустація найбільшого гречаного вареника в Україні. Фестиваль став джерелом безмежної радості для малечі!

Та найбільше вражали дорослі. Приїжджаючи на свято серйозними і виваженими, вони залишали Фестиваль, сяючи посмішками! Дещо змінилося всередині кожного дорослого серця - тут відгукнулися добрі слова та мудрі поради Миколая, тут знайшлося місце для віри в краще.

І саме тому команда громадської організації "Громадянський рух "За процвітання Черкащини"вирішила продовжити цю добру справу.

 

ФЕСТИВАЛЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ 2016

ІДЕЯ

Цього року ми запланували ще більш масштабне дійство! Наша ціль - підняти хвилю добра із самого серця країни, запалити у кожній душі іскорку надії та віри, що все у нас, українців, обов'язково буде добре. А тому програма Фестивалю Святого Миколая - це плеяда соціальних і мотивуючих проектів!

Ми проведемо Всеукраїнський конкурс колядок та щедрівок як серед аматорів, так і серед професіоналів і допоможемо українцям згадати колоритні давні різдвяні пісні, котрі співали ще наші прабабусі!

Під час Фестивалю відбудеться "Зліт сучасних чудотворців", учасниками якого стануть сучасні Миколаї - українці, котрі власним прикладом спонукають творити добро і дивують країну гідними Вчинками!

Фестиваль гарячих напоїв, благодійні вистави, безкоштовні атракції та майстер-класи для дітей. І, звісно, будуть подарунки! Жодна дитина, яка завітає на свято, не залишить територію див з порожніми руками!


МЕТА

Ми плануємо створити територію див для дітей від 3 до 103 років! Адже, як виявилось, дорослі не менше, а інколи й більше ніж діти, потребують цієї казки.

А ще активісти Громадянського руху "За процвітання Черкащини" прагнуть довести, що маленьке, але легендарне містечко Чигирин може повернути собі колишню славу і стати осередком всеукраїнських подій!


ДЛЯ ЧОГО НАМ ПОТРІБНА ПІДТРИМКА...

Фестиваль Святого Миколая - захід некомерційний. Доступ на свято відкритий для кожного. А відтак, проект потребує серйозної фінансової допомоги. 

Нам допомагають органи влади, взявши на себе забезпечення технічних питань - сцени, освітлення та звуку. Чимало організаційних витрат візьмуть на себе небайдужі меценати.

Однак цього замало, щоб здійснити заплановане. Організація вистав, майстер-класів, дитячих атракцій - це також значні суми. Тому, зібрані завдяки кожному небайдужому українцю кошти, підуть на забезпечення саме цих заходів. А значить - будуть конвертовані у посмішки малечі, особливо тих діток, яких ми запросимо на гостину до Святого Миколая із сиротинців України.


Допоможіть Святому Миколаю

приїхати до українців у гості - і, можливо, і Ваша мрія також здійсниться цієї зими.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 50 грн

  Лист-подяка від Святого Миколая на Вашу електронну пошту!

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Листівка від Святого Миколая - поштою!

  11 доброчинців

  19 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Безкоштовний майстер-клас під час Фестивалю!

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Казкові рукавички від Святого Миколая! Вручення - під час Фестивалю...

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Фотосесія із Святими Миколаєм під час Фестивалю!

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Безкоштовна поїздка на Фестиваль Святого Миколая з Києва або Черкас!

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Офіційний сертифікат помічника Святого Миколая! Вручення - з головної сцени Фестивалю!

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Офіційний сертифікат помічника Святого Миколая та велетенський Дідух Бажань у подарунок!! Вручення - з головної сцени Фестивалю!!

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

10 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Про наш Донецьк

  Ми хочемо створити серію відеороликів аби нагадати собі та Донецьку, що він був, є і буде українським містом. Ми покажемо тільки факти.

  Дмитро
  Раков
  • 4
  • 60
   днів
  • 0
   грн
 • TaleAR - книги з магією доповненої реальності

  TaleAR (Казка "Колобок") - перша із серії розвиваючих книжок "Хочу казку", з доповненою реальністю (AR), на 3-х мовах (укр., рос., анг.), для дітей від 3-х до 10-ти років

  Александр
  Музыка
  • 50
  • 30
   днів
  • 0
   грн