104 %
 • 67 757зібрано (з 65 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Ше.Fest – це інтерпретація творчості Шевченка на сучасний лад, який відбувається протягом двох дні у рідному селі поета під відкритим небом. Це подія зі своєю історією, на яку нас надихнув Шевченко.

Історія

Ше.Fest – це постмайданне явище, яке існує з 2014 року і вже 8 років наповнює нове покоління свіжим поглядом на "Кобзар" та весь нематеріальний спадок Шевченка.


Свіжий погляд – це коли п'ятикласниця приїхала з батьками зі Львова в Моринці на "Ше.Fest" і дізналася, що Шевченко – не нудний дядько, а прогресивний громадянин ще не створеної на той час української держави. І тепер вона, вже 18-річна дівчина, приїздить до нас без батьків, а зі своїм хлопцем.


Або коли місцевий підліток із десяти років відвідує кожен фестиваль, а цього року він уже юнак, у ролі волонтера, який творить сучасну шевченкіану власними руками.


Наш фестиваль – це не лише про Шевченка і не тільки про музику. Це вже дещо набагато більше. Це справжнє Ше.Братство - коло "своїх" людей, яке щороку розширюється.


Наш фестиваль зростає і завдяки силі щорічних фондаторських внесків. Адже ми щороку збираємо кошти на подію саме на Спільнокошті. Мабуть, ми єдиний фестиваль, який має аж шість заповнених профілів на цій платформі. Завдяки цьому сайту можна відслідкувати певну історію та еволюцію нашого проєкту.

Минулого року ми не змогли провести подію, як і більшість івенторів України. У дні фестивалю Черкащина перебувала в червоній зоні. Тому ми почали відраховувати дні до 2021, з вірою, що "лихі часи" минуть і ми знову зможемо зустрітись у серці України – селі Моринці.

Що зараз?

Ми будемо монтувати сцени, обладнаємо наметове містечко і фудкорт, ярмарок і дитячу та художню галявину, влаштуємо змагання і, звісно, співатимемо та запалюватимемо! Ми хочемо, щоб серце України билося 21-22 серпня саме в Моринцях.


Ми запрошуємо кожного стати учасником, волонтером або меценатом "Ше.Fest'у"! І будемо вдячні за кожну гривню, яку ви фондуєте на користь сьомого Фестивалю Тараса Шевченка! Бо Шевченко – це Любов!

Тема любові стане для нас центральною. Бо гасло цьогорічного фестивалю – "Кохайтеся, чорнобриві".


Цьогоріч ми плануємо запросити близько 20 українських гуртів та виконавців, серед яких: Go_A, Один в каное, KALUSH, Тінь Сонця, OT VINTA, Шпилясті Кобзарі та багато інших.


Окрім стандартної музичної фестивальної сцени, ми ще й ніч акустичної музики. Також на гостей чекає просвітницька галявина, де виступатимуть письменники, барди, кобзарі, науковці, талановиті гурти. Традиційно проведемо найкрутіший поетичний батл з визначенням найкращого Ше.Поета фестивалю.


На фестивалі діятимуть дитяча галявина, ярмарок та наметове містечко. Ми не забуваємо, що Шевченко – художник, тому на вас чекатимуть круті майстер-класи з художнього мистецтва, імпровізації та handmade.


Любителі театральної сцени зможуть побачити прем’єру вистави "Шевченко. Остання любов" драматургині та режисерки Ольги Анненко. Окрім того, для всіх охочих будуть проводитись екскурсії Тарасовими місцями.

Ми продовжимо започатковану нещодавно традицію командних змагань Ше.Games. Анонсуємо й дещо новеньке: додамо 4 локації – Фольк-сцена, Прес-центр, Територія майстер-класів та Грін-рум.


Вхід на всі події безкоштовний.

Одна із наших цілей – навчити молодь відпочивати тверезо. Саме тому в дні "Ше.Fest'у" в Моринцях заборонено продавати та вживати алкогольні напої.

Головна мета фестивалю – об’єднання українців навколо ідеї пробудження гордості за свою націю, за мистецькі постаті нашої країни. Ніщо не сприяє розвиткові національної свідомості більше, ніж любов до своєї історії та мистецтва, обізнаність щодо найважливіших віх становлення української держави та культури. Ми докладаємо зусиль для того, щоб українці пишалися вишиванкою, діти цитували Шевченка, а найпотужніші музичні виконавці створювали пісні на слова українських класиків.

Нам потрібна твоя підтримка, щоб зберігати нашу історію та продовжувати у століттях вервечку сердець, які надихаються Шевченком. Ставай у наші ряди і фондуй у якісно нову культуру та волонтерський рух, який справді цього потребує.

Зібрані тут кошти ми направимо на втілення проєкту: проплату аудиторських послуг і гонорар музичному гурту.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 8
 • Внесок від 50 грн

  Електронна листівка-вітання від фестивалю "Ше.Fest" на вашу Е-пошту

  9 доброчинців

  41 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Іменна унікальна листівка-вітання з поштового відділення с. Моринці (там, де босим робив перші кроки Тарас)

  8 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Статус VIP-гостя. Зустріч із хедлайнерами та учасниками фестивалю, автограф- та фотосесії з учасниками. Доступ до всіх локацій події

  6 доброчинців

  4 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Спонсор фестивалю "Ше.Fest". Розміщення подяки на рекламній продукції фестивалю - програмі, сайті, соцмережі, сценічному банері та усна подяка зі сцени під час події.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Колекція унікальних магнітиків фестивалю "Ше.Fest"

  10 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Публічна подяка на сторінках в соцмережах "Ше.Fest"

  10 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Брендована еко-торбинка фестивалю "Ше.Fest"

  10 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Брендована футболка фестивалю "Ше.Fest"

  10 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки