110 %
 • 55 179зібрано (з 50 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Ше.Fest – це проект, який показує актуального Шевченка в його рідному селі для усіх охочих. Це 2 дні потужного мистецького перформансу, де ретранслюється різний, а, головне – сучасний Григорович.

Історія

Ідея молодіжного фестивалю, присвяченого Тарасові Шевченку, з'явилась у 2014 році, коли наближався ювілей головного українського Тараса. Країна переживала не найкращі часи після Революції Гідності… Нашій команді, як і всій країні, було складно, але саме тоді ми це зробили! Перший Ше.Fest відбувся в серпні 2014 року і став традиційним. 

Спочатку ідея фестивалю об'єднала сотні людей, але з роками фестиваль почав об'єднувати тисячі українців із різних куточків країни і світу.

Саме зараз наша команда працює над ним вже вшосте.

Є речі, які дуже надихають. Щоразу команду фестивалю Тараса Шевченка Ше.Fest’у надихає підтримка людей. Наші постійні відвідувачі вже встигли помітити офіційну інформацію про те, що фестиваль у 2019 році не відбудеться.


Можливо, ми перший у світі фестиваль, який не мав би відбутись, але все ж відбудеться – нехай. Адже це станеться завдяки вірі і підтримці людей.

Ше.Fest 2019 планувався, але відмови потенційних спонсорів змусили оргкомітет зневіритись у тому, що фестиваль комусь потрібний. Ми розпустили команду відпочивати і випустили офіційну інформацію, що фестиваль перенесено на 2020 рік.

А рівно за три тижні нам подзвонили й повідомили, що гроші знайдено.


Тепер ми маємо більшу частину фінансування на фестиваль цього року. Але, не зраджуємо традиціям – хочемо ставати ще кращими, і в цьому нам потрібна і ваша підтримка. Не вистачає лише півкроку для класного мистецького продукту, який популяризує Тараса Шевченка і його рідні Моринці.

Що цікавого?

Гасло цьогорічного фестивалю: «Під вільним небом». Це саме те вільне небо, про яке так мріяв Тарас Шевченко. Небо, на яке дивляться вільні і щасливі люди, – це саме те, що хотів свого часу бачити Шевченко як громадський діяч, тому й лишив для нас слова:

Я на сторожі коло їх поставлю слово 


© Тарас Шевченко "Подражаніє 11 псалму", 1859

Цьогоріч фестиваль пройде 17 - 18 серпня у селі Моринці (Звенигородський р-н, Черкаська обл.)


У ньому візьмуть участь близько 20 українських гуртів та виконавців, серед яких такі гурти, як ТАРТАК, KARNA, САД, Go-A, ВІЙ, ШПИЛЯСТІ КОБЗАРІ. Окрім стандартної музичної фестивальної сцени, у нас відбудеться ще й ніч акустичної музики.


Також на гостей чекає просвітницька галявина, де виступатимуть письменники, барди, кобзарі, науковці, талановиті гурти, а також відбудеться найкрутіший поетичний батл з визначенням найкращого Ше.Поета фестивалю.


На фестивалі діятимуть дитяча галявина, ярмарок та наметове містечко.


Ми не забуваємо, що Шевченко – художник, тому відбудуться традиційні майстер-класи з художнього мистецтва, імпровізації та handmade.


На відвідувачів чекають постановки за творами Шевченка на театральній сцені фестивалю. Окрім того, для всіх охочих будуть проводитись екскурсії Тарасовими місцями.


Навіщо ми це робимо?

Наша подія - це не лише про культуру. Тому що з кожним проведеним нами фестом змінюється обличчя Моринців. У дні фестивалю поліпшується логістика, до крихітної цятки на мапі підвищується інтерес преси, а економіка селища збагачується за рахунок потоку туристів. Нам важливо зберегти цей затишний куточок планети для майбутнього покоління, адже саме там народився той самий Григорович.


Наша мета - привчити молодь відпочивати тверезо. Саме тому в дні Ше.Fest'у в Моринцях заборонено продавати та вживати алкогольні напої. 


Зібрані на Спільнокошті гроші ми спрямуємо на те, щоб запросити крутих артистів музичної сцени, які будуть популяризовувати не лише Шевченківську творчість, а й місце, де народився Тарас.

Тому твій внесок буде чимось більшим, ніж гроші. Він буде вкладом у розуміння себе як українця та в підтримання Шевченка-хіпстера, яким він був і лишається вже протягом двох століть.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 10
 • Внесок від 100 грн

  Електронна листівка-вітання від фестивалю «Ше.Fest» на вашу Е-пошту

  6 доброчинців

  94 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Колекція унікальних магнітиків фестивалю «Ше.Fest»

  18 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Публічна подяка на сторінках в соцмережах «Ше.Fest»

  7 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Збірник пісень «Ше.Пісня» з треками на слова Тараса Шевченка (конкурс «Ше.Пісня» відбувався у березні 2016 та 2017 років)

  6 доброчинців

  4 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Іменна унікальна листівка-вітання з поштового відділення с. Моринці (там, де босим робив перші кроки Тарас)

  6 доброчинців

  4 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Поїздка на «Ше.Fest 2019» з чудовою компанією (автобусом з Києва або Черкас)

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Участь у «Ше.Fest» у якості VIP-гостя. Зустріч із хедлайнерами та учасниками фестивалю, автограф- та фотосесії з учасниками. Доступ до всіх локацій події

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Спонсор фестивалю «Ше.Fest». Розміщення подяки на рекламній продукції фестивалю - програмі, сайті, соцмережі, сценічному банері та усна подяка зі сцени під час події.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Брендова еко-торбинка фестивалю «Ше.Fest - 2019»

  10 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Брендова футболка фестивалю «Ше.Fest»

  10 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Антикафе "Book Space"

  Book Space — це модель організації роботи і відпочинку людей різного віку, та соціальних груп, у єдиному просторі.

  Сергій
  Крицький
  • 7
  • 71
   днів
  • 0
   грн
 • Інклюзивний простір (ХАБ) для "особливих" дітей і їх батьків

  Інклюзивний ХАБ - це адаптоване приміщення в центрі нашої ОТГ, де діти з інвалідністю та їх батьки зможуть реалізувати свої важливі потреби, щоб необхідне стало доступним! Бо важливо - бачити серцем!

  Євгенія
  Богаченко
  • 49
  • 99
   днів
  • 0
   грн