106 %
 • 11 650зібрано (з 11 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 19 червня 2018 р. 00:00

Головне

Фільм "Момент" - кіноінтерпретація одноіменної новели Володимира Винниченка.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Мене звати Володимир Антонов. Я актор та режисер зі Львова.

Планую знімати свій наступний короткометражний фільм. Маю на меті екранізувати історію Володимира Винниченка «Момент», перенісши героїв твору письменника у сучасність.

Синопсис:

До Вашої уваги пропоную історію двох молодих людей, які зустрілися в умовах війни на окупованому Донбасі. Дівчина тікає від воєнізованих терористів і натрапляє на хлопця з Франківська, що приїхав на окуповану територію, щоб забрати речі своєї родички. Опиняючись поруч з дівчиною, молодик сам того не підозрюючи, вв’язується в авантюру і також змушений прямувати до лінії розмежування, переховуючись від ДНРівців. Ця стрічка розповідає не про війну, перш за все, вона про людей і про соковиті взаємолюдські стосунки тих, що в силу обставин опинились разом і прямують з пункту А в пункт Б, до території без війни.


Роза - головна героїня. Дівчина з Донецька, що тікає з полону від сепаратистів. Насилля в її житті зробили дівчину по-своєму дивною, неоднозначною особистістю, дівчина не довіряє нікому, а привиди минулого не дають їй спокійно жити. Роза - надзвичайно сильна українська жінка, яка, попри негаразди, готова самостійно подолати усілякі труднощі. Коли ж в її житті   з'являється Семен, то постає питання, чи варто всі труднощі долати САМОСТІЙНО, можливо, на світі ще є добрі люди...

Семен - просто хороший хлопець, волонтер, що возить речі першої необхідності на передову. Він намагається допомагати людям, не має скелетів у шафі і одного дня у його буденне життя вривається Роза, що покликана відкрити в хлопцеві те, про що він раніше не здогадувався.

  Актуальність:

·         Фільм має намір висвітлити вплив війни на життя молодих людей;

·         Фільм має на меті висвітлити проблему прав жінки в часи військових конфліктів, проблему сексуального насилля, питання про вирішення яких якраз особливо гостро постало у 2017-2018 роках.

·         Фільм планується створити якраз до сторіччя політичної діяльності автора літературного натхненника стрічки Володимира Винниченка.

·         Картина про щирі людські почуття. Це, вважаю, потрібно завжди висвітлювати, особливо в моменти кризи, коли, здається, що на почуття не залишається часу та місця.

·         Кіно планує показати глядачеві екранізацію представника своєрідної золотої колекції української літератури, екранізацію твору про щирих і сміливих українців, твору з назвою «Момент».

·         Фільм має на меті показати схожість українських соціально-політичних перипетій початку 20го століття та початку 21го століття.  


Про автора проекту:

Я номінант міжнародного кінофестивалю, один з переможців конкурсу реклами для бренду Nescafe, в якості актора мав досвід зйомок, як в Україні, так і за її межами, станом на зараз вважаю, що ПОКИ моя opus magna, то співпраця з чудовим режисером Кшиштофом Зануссі. Та сподіваюсь, що це лише початок :)

Зараз налагоджено співпрацю з ГО "Ї", що вже кілька десятків років поспіль сприяє культурному поступу на теренах України.

(фото зі зйомок минулого проекту)

Також до зйомок фільму долучились вправні оператори.
А саме Ігор Трубаєв, що знімав рекламу для Nikon та Nescafe.
Та Джонатан Грін, що закінчив лондонські курси фільммейкінгу та працював у продакшині на Канарських островах.

Мені хотілось би зробити крок вперед, вийти на новий для мене рівень кінематографу. Для цього, я прекрасно усвідомлюю, потрібне фінансування. Саме тому звертаюсь до Вас з надією на довіру мені і моєму проектові у вигляді фінансової інвестиції.


Насамкінець, вважаю, сподіваюсь, що такі проекти, як цей стануть прекрасною платформою для розвитку молодих талантів. В якості композитора хочу залучити молодого перспективного виконавця, також виконувати функцію аситсентів режисера будуть, в тому числі, молоді люди зі Львова, яких цікавить режисура і які хочуть долучитись до знімалоного процесу і побачити, як все відбувається в польвих умовах.
Та все ж, чи не найбільшим, вірю, наслідком реалізації цього кінематоографічного продукту буде вже згадувана мною популяризація якісної української літератури та її актуалізація, пошук нових сенсів, яких потребує вітчизняний культурний простір.    
Також маю надію, що порушення актуальних для постмодерного світу запитань викличе реакцію, рефлексію у глядачів, що в подальшому перетвориться на конструктивну дискусію і виведе нас на шлях вирішення вже згадуваних мною у розділі "актуальність" проблем. 

Фільм "Момент", за попередніми підрахунками, має бути презентований в кінці липня чи на початку серпня 2018 року в одному з кінозалів Львова. Потім, очікується, участь фільму на кінофестивалях. Також фільм можна бути побачити у мережі.   

Проект завдяки великому бажанню автора та небайдужим хорошим людям вже має базові засоби для його реалізації.
Окрім сценаріїв (літературного та режисерського) та частково сформованої команди вже є певна частина касту акторів, а також найнеобхідніші технічні девайси, такі, як камери, світло, частина звукозаписувального обладнання, тощо.

Та все ж "Момент" дуже потребує Вашої фінансової підтримки. Вашу довіру у вигляді інвестиції планується потратити приблизно так, як вказано на інфографічному зображенні.

Для зйомок фільму потрібно близько однієї тисячі доларів.


Фільм планується показати на фестивалях, що сприятиме поширенню знань про українську культуру та літературу.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 99 грн

  Кожен доброчинець, що допоможе проектові на суму більше 99 гривень буде вказаний у титрах, як споснор проекту.

  1 доброчинець

  1999 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Доброчинці, що інвестують більше ста гривень також матимуть змогу провести день на знімальному майданчику.

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Доброчинці, що повірять у проект на суму від ста гривень матимуть можливість знятись у фільмі (пропозиція актуальна тільки для чоловіків віком від 16 до 75 років)

  0 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Також автор вважатиме за честь надіслати доброчинцям листівку з подякою і переліком улюблених фільмів.

  2 доброчинці

  998 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Інвестору, що вкладе кошти на суму більш ніж 250 гривень буде також вислано диск з кіно і особиста подяка.

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Доброчинці також зможуть отримати подарунок за вибором: - місячний абонемент у кіноклуб, де практикуватиметься англійська чи німецька мова (за вибором) - фотосесія

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Небайдужі, що інвестують у проект більше близька 60 доларів зможуть отримати футболку з постером фільму та подякою від учасників знімального процесу. (буде створено новий постер)

  0 доброчинців

  1000 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

6 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Почуйте маленького Моцарта!

  Діти з малозабезпечених сімей мають право на творчий розвиток. Їх долі у наших руках! Давайте придбаємо музичні інструменти для учасників проекту "Врятуй маленького Моцарта".

  Viktoria
  Nesterenko
  • 12
  • 45
   днів
  • 0
   грн
 • Воєнна драма «Черкаси»

  Історія екіпажу корабля ВМС України «Черкаси», заблокованого росіянами у затоці озера Донузлав у Криму навесні 2014 року. Фільм про справжній вибір у нелегкий для держави час, патріотизм без пафосу.

  Марта
  Лотиш
  • 8
  • 40
   днів
  • 0
   грн