6 %
 • 10 460зібрано (з 160 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

"ТССС" - це сучасний документальний фільм про лікарів-реаніматологів, які щодня рятують життя бійців АТО завдяки невідомим раніше в Україні стандартам НАТО.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Історія створення проекту

На сході України вже майже три роки поспіль безперервно точиться війна...Знайомство з унікальною командою молодих українських медиків та сотнею врятованих надихнули нас на створення фільму. Нова історія України щодня вершиться звичайними руками незвичайних лікарів. "Україна в обличчях" - так іноді називаємо наш проект.


Актуалізація та мета проекту

Ця історія про медиків, які об'єднались заради важливої місії - порятунку життів. Все, що робить Денис Сурков спільно зі своїми побратимами в Україні – фантастично й варте окремої уваги суспільства.  Окрім курсів із тактичної медицини для військових та парамедиків команда ТССС проводить відкриті безкоштовні заняття з першої домедичної допомоги за стандартами НАТО для цивільного населення у містах України. І вони доступні абсолютно кожному. Приміром, у Європі кожна дитина вивчає базові медичні стандарти вже з першого класу. Адже кожної секунди ці знання можуть зберегти чиєсь життя! Наша творча команда має за мету не тільки розказати про надзвичайно крутих медиків, які кинули виклик системі і самотужки тягнуть Україну на новий рівень медицини , але й популяризовати медичні курси, як надважливі  практичні знання абсолютно кожної людини.

Ідея створення проекту

Наш фільм про Дениса Суркова, незвичайну Людину, дитячого реаніматолога з Дніпропетровська.

Побачивши в лікарняних палатах прифронтового міста картини ампутацій ніг та рук молодих хлопців, наш герой просто не захотів миритися з фактом абсолютного безсилля системи військової домедичної допомоги. Для таких людей не важливо кого рятувати, коли час іде на секунди і ти не маєш часу на вибір.Вони просто роблять усе, щоб врятувати пораненого.

На той момент Денис чітко усвідомлював, щоб змінити становище в українській медицині, потрібно із чогось починати. А краще – розпочати  із себе. Тому наш герой вирушає до Європи, де отримує сучасні знання з новітніх технологій  військово-тактичної медицини (ТССС).

Фрагмент фільму "ТССС", Пуща-Водиця (2015)

Згодом разом зі своєю командою бере участь у світових змаганнях з тактичної медицини, на яких Україна посідає третє місце - непоганий результат для дитячого реаніматолога. До України дніпропетровський лікар повертається кваліфікованим інструктором ТССС. Tactical Combat Casualty Care – спеціальна програма навчання військових медиків за стандартами НАТО. Отримавши знання, Денис залучає до запровадження тактичної медицини в Україні своїх колег, які так само прагнуть допомагати країні в скрутні часи.

Проблематика 

Щодня в зоні конфлікту на Сході України гинуть молоді українські військові. Гинуть через брак досвіду та новітніх технологій у галузі медицини. Тільки не у наших героїв. Звичайно, війна є війна. На ній обов’язково  хтось вбиває, а хтось ці самі життя рятує. І наша розмова піде про останніх. Про людей, які за покликом долі відбивають із кремезних лап смерті інших. Іноді ціною власного життя...

Реалізація проекту

На даному етапі роботи, наша команда відзняла відеоматеріал з військових польових занять, які проводилися у Львові та Києві за участі інструкторів організації ТССС та Всеукраїнської  Ради Реанімації України. Також були відзняті інтерв`ю з героями.  Але окрім вище згаданих локацій, ставимо собі за мету  зафільмувати ще три тактичні курси та декілька громадських медичних заходів, де буде перебувати наш головний герой. Окрім цього прагнемо  зазирнути у буденне лікарське життя дніпропетровського реаніматолога. Поспостерігати за його роботою в стінах лікарні, зазирнути до його домівки та краще познайомитися із близькими. Аби вповні розкрити портрет цього справжнього патріота, неперевершеного професіонала та непересічної особистості.

Команда проекту

  Мирослав Гай

   Producer, journalist

Активний учасник подій на Майдані у складі 3 сотні Самооборони, згодом — гвардієць 1-го резервного батальйону Нацгвардії імені генерала Сергія Кульчицького.

У 2015 році разом із Сергієм Лисенко засновник  інформагентства «Волонтер-Інфо». Працює над документальним циклом «Братерство АТО». Є співавтором, режисером та журналістом документального циклу «Мир» /Євромайдан. Енциклопедія громадських ініціатив саморганізаії/ в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA (20-27/03/2015). Автор проекту «Правильний Воїн», «Читаємо Інтернет». Журналіст-блогер, військовий оглядач.

  Андрій  Кіршин

  Director

  Режисер та автор ідеї  документального фільму «Фонд», співавтор соціального роліку "Мобілізація"(2015).  Участь у виробництві документального циклу про військові дії на Сході України  «Братерство АТО» (2014 - 2016). 

  Кирило  Нечмоня

  Cameramen 

  Оператор, режисер монтажу  «Mir&CoProduction» та інформагентства «Волонтер-Інфо».

Фільмографія:  документальний фільм "Трансгресія" (2014),  документальний фільм "Фонд" та соціальний ролік "Мобілізація"(2015).  Участь у виробництві документального циклу про військові дії на Сході України  «Братерство АТО» (2014 - 2016). 

  Ангеліна Літвін

   Fotographer

  Фотограф «Mir&CoProduction» та  інформагенції «Волонтер-Інфо». У складі команди «Mir&CoProduction» автор соціального циклу роликів про життя переселенців  «cup of tee» та «Among us» (2016) - фіналісти та призери фестивалю соціальної відеореклами MOLODIAFESTIVAL та Програми розвитку ООН при Британському посольстві.

   Анастасія Грабар

   Producer

  Філолог, перекладач, PR-менеджер. Викладач Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Редактор телеканалів "СТБ", "ICTV" (STARLIGHT MEDIA). Продюсер у галузі телевиробництва та документального кіно. 

 

Перспективи та апробація

По закінченню знімального етапу проекту плануємо зробити допрем'єрний показ фільму для журналістів та представників вітчизняних та зарубіжних медіа, інформагенств. Презентувати фрагменти документального фільму "ТССС" у тематичних телевізійних програмах, соціальних медіа та платформах стратегічних партнерів. Також будемо активно подавати фільм на міжнародні фестивалі документального кіно. 

Статті витрат

На даному етапі реалізації проекту вже відзнято близько 40% матеріалу. Для подальшої роботи над фільмом плануємо завітати до Дніпра - міста, у якому мешкає головний герой. Аби ближче познайомити глядача із Денисом Сурковим (перебуватимемо 5 днів). Кошти потрібні виключно на апаратуру та адміністративні витрати - транспорт, їжу та житло для учасників проекту (необхідна сума 50 000 грн). Також маємо на меті потрапити на тренінг від команди “ТССС” (військова база у Кіровограді), житло та їжу нам нададуть військові, а от на транспорт та оренду техніки нам потрібні кошти (36 000 грн). Декілька знімальних днів буде у Києві, де ми відзнімемо тренінги та інтерв`ю із цивільними у Центрі підготовки цивільної самооборони. На техніку та адміністративні витрати (15 000 грн). Також, разом із командою, ми вирушимо до зони АТО, де медики будуть навчати військових першій домедичній допомозі в умовах передової. На цей виїзд потребуємо 23 000 грн. І, звичайно, фінальний монтаж матеріалу (кольорокорекція та графіка), потрібні спеціалісти, робота яких коштує 36 000 грн. Наразі нашим проектом зацікавлені в Інституті НАТО. Тож, сподіваємося отримати інформаційну підтримку.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 8
 • Внесок від 50 грн

  Окрема подяка на нашій сторінці у Facebook

  2 доброчинці

 • Внесок від 100 грн

  Доброчинець отримає постер з ексклюзивними шотами фільму

  1 доброчинець

 • Внесок від 150 грн

  Листівка з кадром з фільму "ТССС".

  0 доброчинців

 • Внесок від 200 грн

  Ексклюзивне закрите посилання на фільм "ТССС"

  4 доброчинці

 • Внесок від 500 грн

  Запрошення на одноденний практичний тренінг із тактичної медицини (ТССС) для цивільних.

  1 доброчинець

 • Внесок від 1000 грн

  Запрошення на допрем'єрний показ фільму. Зустріч та знайомство з героями фільму.

  1 доброчинець

 • Внесок від 5000 грн

  Ім`я доброчинця увійде у фінальні титри фільму у "окрему подяку"

  0 доброчинців

  20000 залишилось

 • Внесок від 50000 грн

  Компанія (логотип) або ім`я доброчинця увійде у титри фільму як "генеральний спонсор"

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

36 проектів зараз чекають твоєї підтримки