0 %
 • 0зібрано (з 111 850 грн)

Головне

ПЕРША В СВІТІ КІНОСТУДІЯ У СМАРТФОНІ

Історія

В нашій команді дивним чином об'єдналися досвід організації та розвитку бізнесу (Вячеслав Гарін) з бурхливою креативної енергією створення сміливих інноваційних рішень (Данило Шапіро і Максим Криворучко). А до того ж у нас є прекрасне обличчя команди (Ілона Варавва), яка представляє світу те, що нам вдається створити. І звичайно, ми пишаємося, що своєю маленькою командою ми не тільки винайшли щось нове, чого раніше до нас ніхто не робив — автоматизовану міні-кіностудію, але і самі реалізували весь цикл робіт:
 • Розробили програмне забезпечення
 • Написали сценарії, зняли і змонтували десятки шаблонів для відео і фотозйомки: міні-фільми, ігрові імпровізації, танці, музичні кліпи, фото і GIF-анімацію
FUN FILM PICTURES

У 2018 році у нас спільно з ізраїльською кінокомпанією Metaphor народилася ідея зробити студію, де діти і дорослі могли б протягом декількох хвилин зніматися в «заготовках» кіно, а вже через кілька годин отримувати готовий фільм з собою в головній ролі. Навесні в Одеській кіностудії ми зняли кілька фільмів для майбутніх шаблонів, а влітку 2018 року відкрили першу студію Fun Film Pictures в Одесі. Також студії були відкриті в Тель-Авіві і в Хайфі.
FILM-U-BOX


Влітку 2019 року в нас виникла ідея автоматизувати як зйомки кіно, так і монтаж, щоб актори без нашої участі могли вибрати фільм, знятися і тут же отримати готовий проект. Ми приступили до розробки програми і вже в листопаді 2019 року встановили перший кінобокс в ТЦ в Одесі. Так народилася ТМ Film-U-Box.
FILM-U-BOX МОБІЛЬНИЙ


Навесні 2020 роки постала ідея зробити кінобокс легким для транспортування, збирання та розбирання, щоб ми могли виїжджати на запрошення на різні заходи — дні народження, весілля, корпоративи. Протягом кількох місяців ми цю ідею реалізували і активно їздили на заходи.
FilmStar Maker


У розпал карантину через пандемію Covid-19, коли масові заходи були заборонені, ми подумали, що було б справедливим дозволити нашим користувачам знімати наші фільми в домашніх умовах. А щоб зробити процес зйомки зовсім простим, використовувати замість потужних комп'ютерів і відеокамер можливості смартфона. І восени 2020 роки ми приступили до розробки мобільного застосування FilmStar Maker. 

Якщо ви хочете знятися в короткому кіно, в музичному кліпі або зробити просто цікаве та якісне відео, вам не потрібно шукати знімальний майданчик, кінокамери й освітлювальну техніку, режисерів, операторів і сценаристів. Всю кіностудію цілком ви можете просто встановити собі на телефон у вигляді додатку FilmStar Maker. Ви можете самостійно грати головну роль, а можете запросити для знімання рідних і друзів. Разом навіть в кіно зніматися веселіше! Вам потрібен тільки смартфон із нашим додатком, монітор комп'ютера або Smart TV та простий зелений фон. Після зйомки відзнятий матеріал автоматично монтується протягом 3-7 секунд. Ви можете відразу ж переглянути результат знімання та поділитися готовим фільмом в будь-якій соцмережі або в месенджері. Додаток FilmStar Maker є продовженням нашої оригінальної розробки для кіно-боксів.

СТАТТІ БЮДЖЕТУ

Які інші джерела фінансування ви маєте? 
Проект фінансують засновники проекту: 
Ілона Варавва та Вячеслав Гарін

1. На технічну частину розвитку проекту - 75 000 грн. (приблизний термін - 3 міс.)

 • Доопрацювання Програмного забезпечення, завершення тестів, підготовка до розповсюдження додатку
 • Доопрацювання кіно-шаблонів для блогерів та відео-привітань
 • Пошук можливості змінювати фон за актором без використання хромакею (матеріалу як правило зеленого кольору) і в хорошій якості, що є присутнім у багатьох сервісах. Є рішення, які дозволяють це робити, але працюють значно гірше

2. На маркетингову частину розвитку проекту - 15 000 грн. (приблизний термін - 4 міс.)

 • Вихід на ринок за допомогою розміщення в Google Play і App Store
 • Вийти на співробітництво з великими компаніями - постачальниками ТВ стріму (Netflix, Disney +, Amazon, а також соцмережами (Likee, Instagram, TikTok, та ін.)

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 100 грн

  Подяка в соц. мережах

  0 доброчинців

 • Внесок від 250 грн

  Окремий пост в соц. мережах з фото доброчинця

  0 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Цифровий плакат на вибір оригінальної розробки FilmStar Maker

  0 доброчинців

 • Внесок від 1000 грн

  Цифровий + друкований плакат на вибір оригінальної розробки FilmStar Maker + санітайзер

  0 доброчинців

 • Внесок від 2500 грн

  Цифровий + друкований плакат на вибір оригінальної розробки FilmStar Maker + УФ-лампа

  0 доброчинців

 • Внесок від 5000 грн

  Три цифрових та друкованих плаката на вибір оригінальної розробки FilmStar Maker + улюблена гра нашої команди, яка допомагає знаходити нестандартні рішення "Режисерські стільці"

  0 доброчинців

 • Внесок від 7000 грн

  Професійна допомога монтажу фільма довжиною до 15ти хвилин (з використанням відео графіки After Effects)

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

36 проектів зараз чекають твоєї підтримки