ФІЛОСОФСЬКИЙ САД: ДІАЛОГИ ПРО УКРАЇНСЬКУ КРЕАТИВНУ ЕКОНОМІКУ

 ФІЛОСОФСЬКИЙ САД: ДІАЛОГИ ПРО УКРАЇНСЬКУ КРЕАТИВНУ ЕКОНОМІКУ

100%

28 доброчинців

51 800зібрано (з 50 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Подкасти та іронічні лонгріди «Філософського Саду» — це відкриті бесіди з музикантами, філософами, режисерами, митцями, літературознавцями, акторами, кураторами компаній у галузі креативних індустрій.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Українці — надзвичайно креативні люди. Безліч наших продуктів стали відомими на весь світ. Наша айдентика та культурний код — це те, що вирізняє нас з-поміж інших національностей.

Україна — цікава для багатьох країн світу, зокрема, для європейців. Саме тому ми прагнемо розповісти про наш потенціал голосами сучасних українських мислителів.

І ми вже це робимо — за допомогою проєкту Філософський Сад!

Ми пропонуємо кожній людині долучитися до програми та зробити внесок до Філософського Саду. Таким чином ми зможемо перекласти на англійську мову "Тези" до 21 подкастів, та розповісти про Україну якомога більшому загалу.


ПРО ЩО ЦЕ?

Філософський Сад — серія подкастів та тез, у яких йдеться про виникнення, сучасний стан та специфіку креативної економіки в Україні.

Гості подкастів — українські європейські митці, культурологи, освітяни, представники креативного підприємництва. Саме вони пояснюють феномен українського культурного коду, розповідають, у чому полягає наша унікальність.

Ось кого Дем'ян Ом запросив до діалогу: Влад Троїцький, Юрко Філюк, Галина Пуліна, Андрій Петренко, Михайло Рябоконь, Володимир Ставнюк, Микита Шаленний, Денис Полтавець, Сергій Кутовий, Андрій Мельник, Дмитро Маленко, Ілля Кенігштейн, Максим Демський, Ірина Соловей, Вероніка Склярова, Жорж Ганьоре та Анастасія Тернова, Олесь Манюк, Микола Демченко, Андрій Палатний, Анастасія Білоус.

Проєкт представлений у двох форматах — подкастами [двомовними, оскільки діалоги велися одразу українською та російською мовами] й "Тезами" на трьох мовах [англійський переклад залежить від результатів краудфандінгу].

     

ЩО МИ ПЛАНУЄМО ЗРОБИТИ?

Перекласти 21 тезу, що презентують українських мислителів перед європейськими колегами, на англійську мову. Ми вже домовилися про співпрацю з партнерами та продовжуємо вести переговори з представниками культурних кіл Франції, Нідерландів, Німеччини, Великобританії.

Подкасти Філософського Саду можна слухати тут: Anchor.fm, Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Breaker, Castbox, Overcast, Pocket Casts, RadioPublic.

Лонгріди Філософського Саду уже зустрічають свого читача на офіційному медіа Асоціації Креативних Індустрій України Сreativity.ua.


Все що нам залишилося зробити — це професійно перекласти матеріали на британську англійську мову і разом з партнерами в Європі опублікувати Тези для англомовного читача. До редагування та перекладу запрошене видавництво-новатор “Основи” — видавництво із потужним досвідом презентації України на міжнародній арені.


ЧОМУ МИ ПРАЦЮЄМО НАД ФІЛОСОФСЬКИМ САДОМ? ·

 • Тому що бачимо попит зі сторони громадськості.
 • Тому що учасникам "Філософського Саду" є, чим поділитися та про що розповісти.
 • Тому що ми бачимо інтерес з боку європейської спільноти.
 • Ми віримо в українську культуру та її митців.
 • Ми впевнені, що Україні потрібне посилення інформаційної присутності на міжнародній арені.


ХТО МИ?

Ком’юніті партнерів з усієї України та поза її межами. Команди Культурного Бізнес Освітнього Хабу, Відкритого Університету Universal, міжнародного мультидисциплінарного фестивалю GogolFest, Асоціації Креативних Індустрій України [CIA UKRAINE] та порталу CreativityUA.

За 7 років існування Культурного Хабу та Відкритого Університету U ми створили та імплементували 400 лекцій та освітніх програм у галузях digital та продуктового дизайну, ведення та розвитку бізнесу, риторики, світової літератури, практики філософії, дитячої та загальної психології, джазової майстерності, спортивних практик.


До нашої спільноти входять тьютори з України, Нідерландів, Швейцарії, Великобританії, Німеччини, Канади, Ізраїлю, США. Навколо нас зібралися понад 200 менторів, які завжди раді поділитися знаннями.

За час свого існування ми записали понад 1100 годин авторського контенту на OURadio.


Разом з численними партнерами організували кількасот конференцій, форумів, стратегічних сесій для спільнот з ІТ, середнього та малого бізнесу з культурних та креативних індустрій, спорту, неформальної освіти.

Усі проєкти стали можливими завдяки нашим талановитим партнерам, колегам та кожному соціальному інвестору, який долучился до збору коштів. Увесь цей час Культурний Хаб залишався некомерційною організацією, а Відкритий Університет U — експериментальною освітньою лабораторією.


У нас горизонтально організований альянс. Для кожного проекту з організацій-партнерів збирається проектна команда. З року в рік багато хто переходить з проекту в проект.

Над створенням проекту “Філософського Саду” працюють 27 людей з різних команд.


НАША ЦІЛЬОВА

Наша аудиторія — це європейські підприємці та професіонали культурних та креативних індустрій, інвестори, держава в особі міністерств, держустанов та різноманітних фондів, українські краудфандери.

Активні люди, які працюють над власними справами, проєктами, розвивають малий та середній бізнес в Україні.

Наші читачі, слухачі та випускники цікавляться сучасним світом, вони активні громадяни. Це люди, які тримають руку на пульсі культурного життя країни, із задоволенням відкривають для себе щось нове та цікавляться світовими тенденціями й часто впроваджують їх у своє життя та роботу. Це схильні до постійного навчання, самовдосконалення та рефлексії люди.


ФІНАНСОВА СКЛАДОВА

Для відшкодування витрат перекладу та роботи команди нам потрібно 100 000* грн від нас з вами та Фонду Відродження.

*Якщо ми зберемо необхідну суму на Спільнокошті, то Міжнародний Фонд Відродження додасть ще 50 000 грн для реалізації проєкту.

Зібрані кошти вкладемо в:

 • Переклад текстів [Британська англійська]
 • Коректуру
 • Літературне редагування
 • Дизайн та верстку
 • Ілюстрацію
 • Проєктний менеджмент
 • Міжнародний ком'юніті-менеджмент

Якби на Землі існувало тільки одне місце, звідки видно було зірки, до нього б звідусіль стікалися люди. Луцій Анней Сенека.

Партнери проєкту

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  Ми подякуємо вам на наших сторінках у Facebook та Instagram!

  4 доброчинці

  146 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Ми висловимо вам подяку на наших сторінках у соцмережах, а також подаруємо цікавий стікерпак для Telegram.

  5 доброчинців

  95 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Спеціально для бекерів: живий лекторій від кращих тьюторів Відкритого Університету U! Ви зможете обрати одну з чотирьох тем, яка вам найбільш цікава та корисна.

  4 доброчинці

  6 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  1000-2500 грн спеціально для бекерів: живий лекторій від кращих тьюторів Відкритого Університету U! Дві або три із запропонованих вам тем.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Ви отримаєте персональну менторську сесію. 1 годину. За напрямками, на вибір: "біздев" [business development], "управління репутацією". Від засновників бізнесу з креативних індустрій.

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Ви отримаєте один день навчання у групі на програмі управління проєктами для креативних індустрій у Школі культури бізнесу Відкритого Університету U.

  1 доброчинець

  9 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

12 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту