105 %
 • 49 206зібрано (з 47 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

FISH – видання про цінності, які ми разом з вами культивуємо. З одного боку, мова йде про прості та буденні речі, з іншого – про закладені в них від початку довершеність та красу

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Не секрет, що сучасне суспільство тяжіє до простоти, адже через інформаційний шум ми часто не помічаємо головного. Ми віримо, що вирішення цієї проблеми криється у гармонії змісту та форми. Влучні тексти про базисні речі та мінімалістичні фото мають налаштувати читача на відпочинок – і водночас спонукати до самостійних роздумів. 

FISH – це видання про запитання. Про щиру допитливість, вміння замислюватись над тим, звідки ж насправді походять речі, чому деякі факти стають безумовними аксіомами. 

Це своєрідна Ода Простим Речам.

Журнал складається з трьох основних розділів. 

Розділ "Галерея" присвячено культурі та мистецтву.

Розділ "Кухня"  їжі, відпочинку, зустрічам за дружнім столом.

Розділ "Кабінет"  професіям, набуттям корисних навичок та самоосвіті.

Отже, FISH – це дім, який складається з трьох уявних приміщень. Але є і остання частина, "Мансарда", яка доповнює журнал і надає йому чесності – бо на світі є стільки речей, які ми не знаємо, куди подіти. 

Тема першого номеру: Джерела. Тобто витоки, першопочаток.  

Чому ми пишемо про речі?

Бо кожна річ також має свою історію, як людина чи місце. Однією з ключових проблем сьогодення є відсутність культури споживання. Саме ці проблеми ми прагнемо вирішити в першу чергу. Окрім того, мета FISH – це спрощення сприйняття інформації, в якій легко загубитись, надання їй форми.  

Розділ "Кабінет"

Чому FISH?

Бо риба  сакральний символ вічності та глибини (і не тільки морської, хоча наша південна близькість до солених вод теж посприяла цьому).

Це символ знань та змін. Символ мудрості та натхнення, особливо якщо звернутись до кельтської міфології. Для буддистів риба означає щастя та свободу. Нарешті, в багатьох стародавніх культурах риба – символ потоку життя. Це пристосування, але в позитивному сенсі – бо це прийняття та подорож.  

BIG IDEA

Наша спільна мета велика та всеохоплююча – це культивування любові і поваги до української культури та популяризація вітчизняних продуктів за кордоном в контексті світових тенденцій.

Ми хочемо говорити про базисне та просте, адже з розуміння витоків починається все інше.

Структурована подача базисних фактів - ось до чого ми прагнемо.

FISH – про просту красу.

Наш проект складається з двох частин, або двох вагомих кроків.

Крок перший – друковане видання, яке буде виходити чотири рази на рік. Саме для втілення цього задуму ми звернулись до Спільнокошту. Всі зібрані кошти ми плануємо витрати на друк першого номеру.

Загальна вартість тиражу складає 47 000 грн. 

Наразі ми шукаємо гранти, які допоможуть проекту у подальшому розвитку. До того ж, аби виплачувати гонорар співавторам, ми шукаємо спонсорів, зацікавлених у співпраці.  

Крок другий – це лекції, майстер-класи та творчі зустрічі в рамках проекту, які ми плануємо запустити одночасно з виходом першого номеру. Ми сподіваємось, що зможемо робити ці зустрічі якомога більш доступними, тож будемо залучати інвесторів для досягнення кінцевої мети. 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 9
 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо! Ви отримаєте авторську листівку з подякою за внесок.

  1 доброчинець

  19 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Дякуємо! Ви отримаєте авторський блокнот з подякою за внесок.

  7 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 180 грн

  Дякуємо! Ви отримаєте примірник журналу FISH з підписами команди.

  22 доброчинці

  128 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Дякуємо! Ви отримаєте примірник журналу FISH з підписами команди, а Ваше прізвище з’явиться у списку доброчинців на сторінках журналу.

  11 доброчинців

  89 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Дякуємо! В якості подарунку ви отримаєте набір: листівку, блокнот та журнал FISH з підписами команди, а Ваше прізвище з’явиться у списку доброчинців на сторінках журналу.

  3 доброчинці

  27 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Дякуємо! Ви отримаєте цінний сюрприз від нашої команди. Увага, кількість подарунків обмежена.

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Дякуємо! Ви отримаєте примірник журналу з підписами команди, Ваше прізвище з’явиться у списку доброчинців, а ще Ви отримаєте право на участь в одному з майстер-класів протягом року.

  2 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Дякуємо за внесок! Вас запрошено на особистий сніданок з членами команди, за яким ви зможете прийняти участь у створенні другого номера та отримати перший примірник з підписами команди.

  2 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Дякуємо! Ви отримаєте перший номер журналу FISH з підписами команди по спеціальній ціні! Кількість приміників обмежено.

  20 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки